Kočík pre novorodenca a 3-ročného

14. dec 2022

Ahoj, viete poradiť súrodenecky kočík s týmito podmienkami -
- musí sa dat zložiť na len jeden kočík, v prípade ze pôjdem kocikovat len jedno dieťa
- ak je to možné, nechcela by som zbytočne kupovať 2 Vaničky, čiže kočík ktorý sa dá kúpiť v zložení ideálne 1x vanička 1x športový kočík
- spratný do auta
- ideálne v strednej cenovej triede

ivangeline
14. dec 2022

My mame iCandy ale ci tam este vojde 3r,to nvm... pride mi dost mala i ta vacsia sportova cast.

nique
14. dec 2022

Ja som taky nenasla. Riesila som to dvoma kocikmi, kocik + bicykel. Mam podobny vekovy rozdiel ako pises. Rezim mali deti iny.. T.j. rano malu v kociku uspat, maleho unavit na bicykli. Naobed spal starsi v kociku, mala pri manzelovi (v nosici byt nechcela). Poobede zasa mala do kocika a starsi na kolobezke alebo auticku.
Na vylet sme brali jeden hlboky a jeden golfac. Aj na dovolenku sme sli s dvoma. Dalsi rok uz len pridavny skate na sedenie pre starsieho.
Teda je to len otazka jedneho roka.

lalaboo
14. dec 2022

my máme Joolz Geo, čakám bábo a mám ešte staršiu 2,5-ročnú. Ak sa ešte bude chcieť voziť v kočíku, tak pridám vaničku pre bábo. Ak nie, tak pridám skejtík 🙂

kacena4
14. dec 2022

ja som mala obaby surodenecky je dost tazky ale spratny a F&T ten bol lahucky skladny delitelny na 1kocik velka spokojnost

betkaulicna
14. dec 2022

Mám Baby jogger city select. Dá sa voziť aj len jedno dieťa (napr len vanička, alebo len korýtko) a vyzerá to dobre. Trojročná sa tam vošla, ale mala dosť pokrčené nôžky. V tomto veku sme využívali viac skejt.
Je parádne spratný 👌🏻 no konštrukcia je trochu ťažšia. Ale tak, na dvojku je tá váha dobrá. Som tretia majiteľka. Kočík nevŕzga, nehrká, celý je v top stave a to bol ozaj veeeľmi využitý. Zvládol cesty, polia, lesy.
Na bazáre MK sa dá nájsť v zložení 1 vanička+1 športová časť. Myslím, že aj na originál stránke sa dá nájsť.
Jediné, čo by som zmenila, je pružnosť. Chcelo by to odpruženie 🙂 no to pri dvojke asi nejde.
Držím palce pri hľadaní 😉

sojorez
14. dec 2022

Nerozmyslala si nad skejtom ku kociaru? Ja som mala kocky s rozdielom 2,5 roka, starsia bola na odrazadle, ak sa unavila, tak sa zviezla postojacky pri kociari. Ale zas ja som aj satkovala, sme turisti, takze dcera bola naucena chodit.

betkaulicna
14. dec 2022

@sojorez inak toto. Medzi našimi sú necelé dva roky, ale staršia je hcela byť v kočíku a teda ood doby kedy sme mali tento kočík, bol k nemu aj skejt a viac využívala ten 🤷🏼‍♀️
Odpovedala som priamo na otázky. Ale skúsenosť je, že skejt bol mega super vec 👌🏻 my sme ali boli vonku non-stop, stále sme sa niekam presúvali, takže obe boli veľmi využité 🙂

danieladugard
14. dec 2022

Bugaboo donkey z druhej ruky?

rockerbaby
29. dec 2022

Za mna jednoznačne baby jogger city select,vozim 4 rocneho a 3 mesačne miminko,4 rocak moc nechodí,takze toto bola jedina možnosť,kedze pri státí na stupienku proste mrzol,je v pohode vo fusaku a aj si pospi,nohy si ulozi do kosika a ziadny problem,strechu sme posunuli vyssie a zmesti sa tam aj pri vyske 100 cm