Kočík s väčšou vaničkou?

lily525
10. okt 2011

Ahojte, mohli by ste mi prosim poradit, ktore kociky maju vacsiu vanicku? Viem si sice pozriet rozmery, ale neviem si to premietnut do reality, som uplny zaciatocnik.diky

cavojka
10. okt 2011

AHoj, podľa skúseností mojich a aj kamarátiek, super kočík aj s hlbokou vaňou je Jané, ten má aj športovú časť priestrannú a tiež Concord. Môj syn bol veľké bábo a k tomu zimné - narodil sa v novembri, a bez problémov sa tam zmestil aj s fusakom. Mala som oba kočíky, ale moja srdcovka je Jané.
Zuzana

lili777
10. okt 2011

veľmi dobrý kočík je Inglesina Magnum. Veliká vanička a výber z viacerých podvozkov podľa potreby. Ja na ňu nedám dopustiť. Mala som viaceré kočíky, tento patril medzi naj.

boise
10. okt 2011

Ahoj, tak ako pise cavojka, ja mam Jane a ma doslova luxusnu vanicku. Len je to Jane Slalom Pro, taky starsi typ. Ale aj sportova cast je neskutocne priestranna a super, nemenila by som za nic na svete 😉

zvedavamt
10. okt 2011

Treba zbehnut do obchodu,naživo sa neda porovnat sničím.čim väčsi,tym lepši. ozaj si neviem predstavit moju dceru,akoby sedela v tych 3 kolesovych kočikoch,ked ona mi v pol roku urvala traky a vyliezla doslova na striešku kočíka. A spávala v nom ešte ako2 ročná vonku.Nam v obchode ozaj dobre poradili. 🙂

anidid
10. okt 2011

Ahoj ja som mala maxi cosi múru a k nej vanicku dreamy a bola som maximálne spokojná, dcérka sa narodila v novembri a v poho sa do nej zmestila ešte začiatkom septembra. Takze pre mna maxi cosi.

ellit
10. okt 2011

ja som mala Peg Perego clasicco a ma velmi velku vanicku. Maly v nej spal na zahrade ked mal rok a bol velke babatko 🙂

jendralka
10. okt 2011

ja mam kociar klasika 4 kolesa od ceskeho vyrobcu patron.. apollon alux... vanicka je super dlha ma 37 cm sirku a 80 dlzku 🙂 takze v pohode prezijeme zimu aj s fusakom ... a este jedna vyhoda .... kociar na presnosnu tasku, z ktorej ked vyberies pevnu podlozku mas fusak 🙂 a mozes samozrejme polohovat opierku

mata1001
10. okt 2011

Dorjan Prestige...som s nim max.spokojna.... 🙂

nelicefo
10. okt 2011

S Concordom su spokojne maminy. Vraj ma velku vanicku. Aj Jane. 🙂
A este Stokke,pretoze sa da do sportaku dokupit novorodenecka vlozka (ak sa nemylim)

kvetinqa
10. okt 2011

Kociky Jane, ale rok 2009

magua
10. okt 2011

ja odporucam aj CAM Cortinu X3 Evolution...

anaxamon
10. okt 2011

Inglesina vittoria

feb13
10. okt 2011

Bebetto. A rozhodne nie trojkolky, ak chces velku vanicku.

pimpulienka
10. okt 2011

My máme Silver cross deluxe a je perfektný a vaničku má fantasticku, dlho v nej malinká bola 🙂

nibiru
10. okt 2011

peg-pergo clasicco uplne uzasna ked bolo -15 mala 2fusaky a stale vela miesta 🙂

martina2001
10. okt 2011

ja zas preferujem už pri druhom dieťati Cam

kvetinka211
10. okt 2011

gesslein f6 s c-lift taskou, ma tusim 86cm .. a neskor sportak funguje tiez vo funkcii vanicky, kedze sa da sklopit do uplneho vodorovneho lahu ... my sme museli odlozit vanicku nie kvoli velkosti, ale kvoli tomu ze z nej nas cestovatel chcel uz vyliezat pocas jazdy 😉 ale gess f6 je celkovo vacsi aj co sa tyka podvozku, ak mate male auto-vytah-chodbu ci potrebujes casto jazdit mhd, pozri radsej nieco mensie

dada39
10. okt 2011

Camarelo Q12 kombinovaný, vanicka ma 84cm...zatial som max spokojná 🙂