Ktorý kočík sa ľahko skladá?

7. mar 2023

Baby poradte kocik ktory je prakticky, lahko skladny a aby aj vyzeral preferujem bezovu farbu. Oplati sa dvoj alebo trojkombinacia?som prvorodicka a nevyznam sa v tom ☹️

petamich
7. mar 2023

akonahle je kocik kombinacia, tak uz sa tazsie sklada (nezlozis ho jednou rukou), lebo sa bud musi rozdelit na dve casti alebo sice zlozis (so sportovou castou) aj spolu ale je obrovsky 🤷‍♀️ pri trojkombinaciach si treba dat pozor na vajicko, vacsinou nie su uplne kvalitne, my sme mali napr 3-kombinaciu Britax a tam bolo aj vajicko super - ale uz vy som ho nekupila 😂

za mna by som kupila teraz poriadne velke a bezpecne vajicko separe a kocik len taky nejaky a potom ho vymenila za poriadny sportovy (ked mi to tvrdili, ked som kupovala ja, ze aj tak budem chciet iny sportiak, skladnejsi, ...tak som neverila a teda mali pravdu)

autor
7. mar 2023

@petamich Dakujem za radu

lenuska9999
7. mar 2023

Ja sa prikláňam k názoru @petamich . Tiež som trojkombinaciu po krátkej chvíli vymenila za kvalitnejší sportak a vajicko. Takže tiež by som na tvojom mieste kúpila radšej kvalitné vajicko a hlboký kocik len taky nejaký poľský. Véd dieťa v ňom nebude dlho , naša je od pol roka v športovom. Ten sporotovy kocik využiješ dlhzsie, do toho sa oplatí investovať

ada2192
11. mar 2023

podľa mňa závisí aká sa kúpi trojkombinácia, lebo medzi kočíkmi sú naozaj veľké rozdiely (váhové) a veľké rozdiely sú aj v autosedačkách. Podľa mňa sa dá kúpiť dobrá 3-kombinácia, ktorú využiješ aj neskôr, keď budeš mať bábätko väčšie. Samozrejme, aj vajíčka sú rôzne, ale skús si pozrieť jane muum, podľa mňa pre mňa topka. Je ľahký, má veľmi dobrú autosedačku, veľkú športovú sedačku a pre mňa dôležité aj veľmi dobrú cenu