Ľahký športový kočík do terénu

alzbetka83
18. jún 2014

Ahojte maminky 🙂 Poradte prosim nejaky dobry a pekny sportovy kociarik ktory ak nieco vydrzi. Uz som zufala,asi tyzden citam recenzie a nazory,pozeram obrazky na nete a neviem ci ja som taka narocna,alebo taky kocik ani neexistuje. Mal by byt lahsi,lebo lazdy den ho budem vlacit dole a hore schodmi,sedacka aby sa dala pripevnit v oboch smeroch,aby sa dala dat do uplneho lahu,nech sa sklada jednoducho,ma dobru striesku,aby chranila pred slnieckom a vetrom a nech je to stvorkolka (lebo trojkolky sa mi nepacia a nejak im neverim.

edita111
19. jún 2014

Ahoj Alžbetka.. ja ti môžem poradiť jednu dobrú stránku www.biboc.eu
Ja som si tam kúpila kočík 3v1 multifunkčný a teraz chcem sesternici odtiaľ objednať športový kočík, zatiaľ rozmýšľam nad Espiro Magic, ale ešte uvidím, ktorý nakoniec kúpim...ale majú dosť toho na výber a za celkom fajn ceny...ja som spokojná s týmto e-shopom.. tak skús popozerať a ja som im aj písala a dobre poradili.. 😉

ewelinna
19. jún 2014

Ahoj, Sola od mamas and papas? 🙂

babymarket_sk
20. jún 2014

@alzbetka83
Do akej ceny by to malo byť?
Veľmi pekný a kvalitný je nový Fun od Teutonie.
Alebo, ak to môže byť bez otočnej sedačky tak Britax B-Agile/ B-Motion

alzbetka83
autor
20. jún 2014

@babymarket_sk asi do 200€, alebo keby sa dal poriesit v bazariku.

alzbetka83
autor
20. jún 2014

@edita111 Dakujem za radu,popozeram 😀 Uz som myslela,ze mi nikto neporadi. A ten Espiro Magic je fajn?

alzbetka83
autor
20. jún 2014

@ewelinna Dik,idem na neho pozriet 🙂

sense
20. jún 2014

britax b-motion

silviaaa21
20. jún 2014

Tiež odporúčam M&P Sola 🙂

alzbetka83
autor
20. jún 2014

@sense Mam Britax B-smart je fajny,ale skor do mesta. B-motion je aj do terenu?

alzbetka83
autor
20. jún 2014

Zienky,ale ta Sola vyzera fakt dobre ;)

sense
21. jún 2014

b smart sme mali , a potom sme ho predali mame teraz B-motion, ten je odpruzeny a nema plastove kolesa ako smart.... ja s nim chodim aj po oracinach a uplne v pohode....

alzbetka83
autor
21. jún 2014

@sense a na b-motion sa da otocit sedacka? S b-smartom som celkom spokojna,ta strieska je uzasna ;) ale je to kocik na cestovanie a nie na polne cesty 😀

sense
21. jún 2014

@alzbetka83 zial neda, ale da sa napojit na travel system cize vanicka aj autosedacka...

alzbetka83
autor
21. jún 2014

@sense To je skoda ;( a nozicky sa daju polohovat? Ale,vyzrera dobre,aj cenovo.

sense
21. jún 2014

zial nie ale to je skor pre vacsie deti.....

edita111
24. jún 2014

@alzbetka83 Espiro Magic je ešte lepší, ten má švagriná a sú veľmi spokojní..Oni si ho vybrali hlavne preto, že pre nich vyzerala byť tá konštrukcia kočíka pevnejšia.. Tak vidieť to trošku aj na cene, preto je ten Espiro drahší, ale Espiro má celkovo kvalitnejšie kočíky a aj drahšie 🙂

edita111
24. jún 2014

@alzbetka83 A nie je problém vybaviť u nich aj akciu, treba sa ich spýtať, za pokus to stojí 😀

alzbetka83
autor
24. jún 2014

@edita111 pozerala som Espiro je pekný,ale sedačka sa nedá otočiť a tie kolieska nevyzeraju do terénu

edita111
25. jún 2014

aha, tak to máš pravdu to sa nedá, ale je nejaký športový kočík kde sa dá otočiť sedačka? čo sa týka športového kočíku do terénu a na poľné cestičky je dobrý Sprint http://www.biboc.eu/produkty/71/baby-design-spr...
ale tiež sa tam tuším nedá otočiť sedačka... 😒

alzbetka83
autor
20. júl 2014

MÁ niekto Bebeto Nico? Chcela by som vedieť či je fajn do terénu.