Máte skúsenosť s kočíkom Bebe Confort Elea 2011?

nina_m
11. júl 2011

Ma niekto skusenosti s bebe confort elea 2011 /3kombinacia - vanicka, vajicko a sportova cast/ ? Planujem ho vyuzivat na prechadzky v meste, vanicku budem potrebovat na jesen a zimu /babo sa ma narodit v septembri/ a hlavne ho budem vynasat, kedze nemame vytah. Dakujem

jankohrasko
2. apr 2012

@eminka2510 pridam foto nasej "velkacky". Len ona je na svoj vek vysoka ma 2,5 roka, 101 cm a cca 15 kg..
My sa uz od 1,5 roka nekocikujeme 😒
Vecer pridam foto 😀 😵

jankohrasko
2. apr 2012

@eminka2510 uz su pridane v mojom albume, su take narychlo ale aspon nieco 😀

eminka2510
2. apr 2012

@jankohrasko Dakujem ...tak uz som objednala cierny 🙂 tesim sa nan🙂

jankohrasko
2. apr 2012

@eminka2510 coze??? tak rychlo? 😀 🙂 😝 😵 😲 Si uz predala Tvoj Concord?

eminka2510
2. apr 2012

@jankohrasko Nie ale presvedcila som draheho :D ale cobcord je v predaji

jankohrasko
2. apr 2012

@eminka2510 hehe 😀 super, dufam, ze budete spokojne, potom posli letne foto 😀 😀

eminka2510
2. apr 2012

@jankohrasko AJ ja dufam uz sa ho neviem dockat ...

eminka2510
2. apr 2012

@jankohrasko a jasne hodim potom fotocku 🙂

januska555
12. máj 2012

Ahojte maminy da sa na elee predlzit ta strieska, teda da sa tam nieco odzipsovat aby nebola taka kratka, alebo to je len tak. Lebo na jednom videu som to videla ale neviem ci je to 2011 alebo 2012.

jankohrasko
13. máj 2012

@januska555 ja som kupovala eleu pred 2 mesiacmi a da sa predlzit strieska 🙂 odzipsuje sa..

ellysa
23. máj 2012

neviete, aký je rozdiel medzi 2011 a 2012?

ellysa
23. máj 2012

a koľko vlastne váži? to som nikde nenašla

jankohrasko
28. máj 2012

@ellysa asi pisem neskoro, ale 2012 ma predlzenu striesku a ine kolesa.. A vazi 13 kg.
Tu maju na predaj aj stary model 2011 v akcii za 4990 CZK, aj novy model 2012 🙂
http://www.babypark.cz/kocarek-bebe-confort-ele...

Ale ja som kupovala model 2011 a uz mal novu predlzenu striesku 😀

laurika_lastovicka
3. jún 2012

Ahojte maminky,
som rada, že tu je diskusia na tento typ kočíka.. Mám hight trek starší 2009 po dcérke, a chcela by som zmeniť a niečo nové so 4 kolesami... Chcem sa Vás spýtať, keďže nie sú nafukovacie kolesá, či sa dobre na nich jazdí aj po snehu, máte niekto skúsenosť? Tiež ďakujem jankohrasko za typ kde sa dá zohnať za super cenu, dúfam, že keď sa preň rozhodnem, tak ho ešte budú mať 🙂

jankohrasko
3. jún 2012

@laurika_lastovicka ja ho nemam sice v snehu odskusany, ale tento nie je moc idealny do velkeho snehu.. U nas nejaky extra sneh nebyva, tak som to moc neriesila. Hight trek je priam idealny do snehu. 😀 Cim mensie kolesa, tym horsie v snehu..
V babyparku ho uz maju za tuto cenu uz asi pol roka 😀 Len hnedy je uz vypredany 😒 Ale cierny a cerveny maju stale 🙂 🙂 🙂

hennicka
4. jún 2012

ahojte baby, prosim vas ako sa s tymto kocikom jazdi na neupravenych rozbitych chodnikoch, popripadne lahsom terene? z coho su vyrobene kolieska a ake su velke? dakujem 🙂

jankohrasko
4. jún 2012

@hennicka ahoj, kolieska su take gumene-plastove, takze sa s nim jazdi horsie ako s nafukovacimi, ale lepsie ako s golfkami, je to nieco medzi velkymi kocikmi a golfkami 🙂 My mame cestou aj horsi teren a zvladol v pohode 😉
Najlepsie je si vyskusat 😀
Kolieska predne maju priemer cca 18 cm, zadne vacsie maju cca 26 cm 🙂

laurika_lastovicka
4. jún 2012

@jankohrasko Ďakujem za info, aj u nás nebýva veľa snehu, tak by sa to malo zvládnuť, pôjdem skúsiť do predajne v Trnave ako sa mi bude páčiť naživo, ale strašne ho chcem, tak keď ho mať nebudú nevadí, stačia aj Vaše skúsenosti 😀... Tá cena je naozaj super, už len nech ho majú keď budem ja kupovať (pri mojom šťastí) a farba sedí, ja chcem červenú 😀

jankohrasko
4. jún 2012

@laurika_lastovicka My sme si ho boli najprv omrnut v Brendon-e 😉 http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3179... strasne sa mi pacil a potom som nahodou nasla v Babyparku 😉
Cervenych maju este dost, aj v Prahe aj v Brne aj v Centralnom sklade 😉
Vo februari/marci ich mali uz vypredane a potom ich znova mali v ponuke 😉 a zatial ich stale maju 😉

jankohrasko
5. jún 2012

@laurika_lastovicka a do 15.6 maju na vsetky skladove zasoby 15% 🙂
http://www.babypark.cz/letni-akce-sleva-15-na-v...

hennicka
5. jún 2012

@jankohrasko dakujem. ja mam prave ten problem ze tie chodniky mame dost rozbite cestou k mojim rodicom, sama diera, macaci kamen a pod... uz obkukavam High Trek.... len vsetko co je sikovne a spratne nie je do terenu a co je do terenu je velke... ach jaj, toto je hotova maturita. a to je najhorsie, ze viem co chcem od kocika lebo cakam 2 dietatko, ale este taky nevymysleli 😀 a ani eleu ani high trek si neviem kuknut nazivo ☹

jankohrasko
5. jún 2012

@hennicka no presne, to povedal moj muz, ze kocik pre mna este nevyrobili 😀 😝
No rozbite chodniky su dost zly teren.. To skor asi High Trek. No my uz mame druhe babo a tiez sme vystriedali "zopar" kocikov 😝 😅
Ale high trek je dost nespratny (s kolesami 😖 ), preto som sa rozhodla pre eleu (aj ked nema nafukovacie kolesa)
kuk: http://www.brendon.sk/Products/List/detské kočí... tu ho maju za super cenu 😉

jankohrasko
5. jún 2012
hennicka
5. jún 2012

@jankohrasko no moj muz bol dnes kuknut jane slalom reverse, co bol v uzsom vybere a chcela som ho poslat pokukat aj high trek, ten ma zaujal hlavne cenou, ale povedal ze jane je hrozne velky a jemu by sa to nechcelo nakladat a vyberat z auta...tak som ho na ten high trek ani neposlala 🙂 uz som kukala aj muum aj rider, skoda ze sa kociky nedaju zobrat vyskusat do terenu, v obchode kazdy jazdi paradne 🙂 idem pokukat tvoje typy...este mam 2mesiace do finale tak dufam ze nieco vymyslim.

jankohrasko
5. jún 2012

@hennicka skus ten Mutsy Evo, bol moj druhy favorit 🙂 u mna museli kociky splnat: vaha, otocna sedacka, velky kos, velke kolesa, spratnost a samozrejme cenu 😝

ellysa
6. jún 2012

@jankohrasko a nevadí dieťatku, že v sede má nožičky dole?

jankohrasko
6. jún 2012

@ellysa nasej malej (ked sme mali iny kocik) nevadilo, ze jej nozicky visia dole.. Podla mna to zalezi od babatka.
Nie su uplne kolmo dole ale tak sikmo 😉

ellysa
6. jún 2012

@jankohrasko ja mám ešte maclaren XT, na eleou uvažujem pre druhé, páči sa mi skladnosť a samozrejme cena, už sa mi nechce dávať ťažké prachy za kočík, ale zasa nechcem úplný šmejd 😀

jankohrasko
6. jún 2012

@ellysa ja som rozmyslala medzi Mutsy Evo alebo BBC High trek alebo Elea.. Vyhrala elea 😝
Mutsy bol velmi drahy.. a BBC High trek nespratny.. Jedine, co tento kocik je nevyhoda, ze nie je do zleho terenu. Jemne hrbole este zvladne, ale je to super mestsky kocik 😀 Moj muz vyhlasil, ze kocik pre mna este nevymysleli 😢

ellysa
6. jún 2012

@jankohrasko my sme v meste, tak to by mi nevadilo,nejaký malý terén, ako štrková cesta hádam zvládne 🙂