Máte skúsenosť s kočíkom Bebe Confort Elea 2011?

nina_m
11. júl 2011

Ma niekto skusenosti s bebe confort elea 2011 /3kombinacia - vanicka, vajicko a sportova cast/ ? Planujem ho vyuzivat na prechadzky v meste, vanicku budem potrebovat na jesen a zimu /babo sa ma narodit v septembri/ a hlavne ho budem vynasat, kedze nemame vytah. Dakujem

mikolajova.zuzana
20. júl 2011

nemam Eleu, ale mam od nich High trek, a som maximalne spokojna. Vanicka je suprova a mala by ti v pohodke vydrzat do jari, je dost velka a velmi pohodlna pre malicke, odvetrana, vsetko pratelne, no je suprova. A elea ma super konstrukciu, je tusim lahsia ako mam high trek a my tiez nemame vytah, ale ja nechavam konstrukciu v kocikarni a vynasam len vanicku. Co sa tyka znacky bebeconfort - len odporucam, skusala som si ho a je naozaj uzastny.

nya
26. júl 2011

Ja na nu nedockavo cakam 🙂 objednala som ju minuly tyzden. Vajicko budes k nemu mat asi Maxi Cosi, myslim, ze tie su k tomu. Elea sa v UK a USA predava nie ako Bebe confort Elea ale ako Maxi Cosi Elea. Je to ten isty vyrobca len z nejakeho dovodu sa rozhodli v anglicky hovoriacich krajinach ho predavat pod znackou Maxi Cosi. My mame Maxi Cosi Cabriofix vajicko a je super, velmi odporucam. Eleu zhodnotim ked ju odskusam.

nina_m
autor
18. aug 2011

@nya
@mikolajova.zuzana dakujem za prispevky 🙂 inak bebe confort ma zaujal najprv na zaklade vajicka....teda najprv som chcela maxi cosi vajicko, pretoze ma podla mna najlepsiu novorodenecku vlozku a potom som zistila, ze bebe confort je skoro totozne... A na inej stranke si baby co ziju v uk velmi chvalili maxi cosi eleu, len som si nebola ista ci hovoria o tom istom kociku, takze vdaka za upresnenie 🙂 kazdopadne kocik je uz doma, tak verim ze budem spokojna ja aj malinka....

mikolajova.zuzana
19. aug 2011

@nina_m urcite budes spokojna. Bebeconfort ma ako jediny tak makunko posltrovane sedacky na sportovej casti, uplne ze najlepsie. A vanicka je najkrajsia nielen tvarovo, ale je aj makunka a ja som s nou maximalne spokojna. A najlepsie je, ze su tie kociariky pekne odvetravane, a mne sa mala potila jedina v lete vo velkych horucavach, ale v zime, ani na jesen ani na jar vo fusaku sa vobec nespotila. Prajem prijemne kocikovanie a vela zdravicka :D

slovanka2508
24. okt 2011

Ahojte, je tu niekto, kto vlastní tento kočík? Aké s ním máte skúsenosti?Ja som predala svojho concorda, lebo sa mi nevmestil do kufra a hľadala som niečo, čo je ozaj spratné...a prišla som na značku BBC. Najprv som omrkávala Loolu up, ale akosi sa mi až tak nepáčia tie zdvojené predné kolieska. Vybrala som si nakoniec BBC Streety, no na Slovensku sú síce v ponuke aj za dobré ceny, no čakacia doba je aj 6 týždňov, lebo sa tu pre nízky záujem nedovážajú.A po Elei som pozerala už dlhšie, no na Slovenmsku je dosť drahá, Našla som ju v jednom internetovom obchode za 330 €, ale to sa mi tiež zdalo veľa. A tak som šprtala a šprtala po internete, až som ju našla v jednom českom internetovom obchode za neuveriteľnú cenú....5990 Kč. Za túto cenu je iba v čiernej, hnedej a červenej farbe, ale aj tak super. Poštovné a prevody síce stoja dokopy ďalších cca 700 Kč, ale po prepočte je to aj tak cca 270 €...a taj teda beriem a som zvedavá....Budem rada, ak niekto, kto ho vlastní napíše dojmy....

slovanka2508
2. nov 2011

Halo, nikto tu nie je, kto vlastní tento kočík??? Mne dnes dorazil a som nadmieru spokojná. Objednala som ho cez český babypark a teda môžem len odporúčiť. Nemusela som sa nakoniec trápiť žiadnými prevodmi a vkladaniami na české účty. Kočík mi posielali minulú stredu a už v piatok mi volal kuriér, že ho má. Boli sme síce odcestovaní, tak som ho prevzala až dnes, ale v obchode si naúčtovali iba 80 Kč poštovné!!!!!! Nechápem to, posielali ho kuriérom. Fakt neskutočné. Celý kočík ma vyšiel na necelých 250 €. Ozaj som milo prekvapená rýchlosťou a cenou. A kočík vyzerá ozaj kvalitne a prekrásne. Nepridá sem niekto svoje skúsenosti? Len som zvedavá, ako sa mi vmestí do auta, lebo keď sa skladá so sedačkou, zase až taký malý nie je. Mám Punto tak som zvedavá.

evitaa777
26. nov 2011

maminky,da sa na Eleu nakliknut ta starsia verzia vanicky Windoo alebo treba kupit original k tomuto kociku?a aky material su tie kolieska?dobre sa ovlada?dakujem

evitaa777
2. dec 2011

@nya pekny den,prosim vas,ako ste spokojna s Eleou?ako sa ovlada?nehrka?dakujem za nazor

nya
2. dec 2011

@evitaa777
velmi som spokojna, odporucam. Nehrka a to chodime kazdy den po zamkovej dlazbe, ktoru mame pred domom.
Pozrite do mojho fotoblogu, tak som nieco popisala nech sa neopakujem 🙂

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/nya/album/na...

nya
2. dec 2011

@slovanka2508
ja mam nissan micra takze som presne v rovnakej situacii 🙂 . Ja som ho zo zaciatku cely skladala aj so sedadlo a cpala do kufra. Teraz to robim tak, ze zlozim konstrukciu a sedadlo polozim na sadne sedadlo a priputam ho pasom. Neviem ci som to dobre vysvetlila 🙂 .... polozit ho tak ako by v nom niekto sedel a priputat pasom. Tak mi to vyhovuje najviac. Mozem odfotit, ak by ste si to nevedela predstavit.

evitaa777
3. dec 2011

maminky a nepridate nejake fotkocky aj s detickami?ja som ho este nevidela nazivo 😀

elyce
27. dec 2011

mame doma eleu v 3 kombinacii a mozem len odporucit...zatial vyuzivame hlboku verziu windoo-vanicka ju priestranna a pekna.. konstrukcia je pevna, dobre sa ovlada,... uz sa tesim na sportak, tiez mam punto tak mi vyhovuje jeho skladanie...ak by som sa nahodou rozhodovala kupit golfac tak to bude isto bebconfort streety...I LOVE BBC 🙂..som rada ze som sa pren rozhodla (bol vo finale s quinny buzz)...a u nas v meste este neni okukany, zatial som ho nikomu nevidela...a dolezite je ze kontese sa v nom paci 🙂

zabka1987
9. jan 2012

Baby rosim nema tu niektora real fotky cerveneho?Dako sa neviem napevno rozhodnut vo farbe 🙂 Diiik

nya
6. feb 2012

@zabka1987
ja mam cerveny. je to velmi pekny odtiet cervenej. Budem ho v najblizsich dnoch fotit tak potom mozem nahodit aj fotky sem.

zabka1987
6. feb 2012

@nya dík, už som ho aj mala a predala.Tiež som mala červený 🙂

jankohrasko
12. feb 2012

@zabka1987 ahoj, mozem sa spytat, preco si ho predala? Kde si kupovala? kolko stal, ak nie je tajne? My rozmyslame na kupou z Babyparku Brno. Dakujem za kazdu info

jankohrasko
12. feb 2012

@nya ahoj, prosim Ta, si s nim spokojna? Pripadne plus/minusy. Dakujem.

zabka1987
12. feb 2012

@jankohrasko No ja som mala Brio a tento nemal naň v žiadnom prípade.Napr mi teda vadilo - nešli nohy polohovať ,len keď si dala ležať to išlo ako naklápanie.Mne prišiel strašne malý.Môj mal 7mes a s tým fusakom tam bol natrieskaný strašne.Nešiel vôbec hojdať ani trochu.Neviem ja som ho mala 2dni, potom som si kúpila späť Brio.Tiež som ho mala z toho Brna

nya
12. feb 2012

@jankohrasko
som s nim velmi spokojna. Moja mala ma 13 mesiacov a mam v nom teraz fusak a miesta tam teda ma stale viac ako dost. Ja som s nim spokojna velmi, ale asi kazdemu vyhovuje nieco ine. Tak ako pisala zabka za jediny nedostatok pokladam to, ze sa nozicky nedaju polohovat zvlast... ono je to tak, ze sa polohuju podla toho ako mas sedacku nadstavenu, tak sa ti nastavia aj nozicky. To je ale asi jedina vec, ktoru by som na tom kociku vylepsila. Inak ma pre mna vsetko co ma mat, sedacku v smere aj proti smeru jazdy, velky kos, je super skladny, polohuje sa do uplneho lahu... a hlavne je to podla mna krasny kocik 🙂 . Ja ho urcite odporucam.

jankohrasko
12. feb 2012

@zabka1987 @nya dakujem

eminka2510
1. apr 2012

Caute baby je tu niektora ktora mala tento kocik myslim sportovu cast v zime ??? da sa tam dat fusak ??? Ja som sa nejako namotala na ten kocik ale mam ho dovolene kupit len ak sa mi podari predat nas concord 🙂 ... tak sa chcem popytat ako je to s tym kocikom v zime ...mala ma teraz 6 mesiacov a na leto sa mi Elea velmi pozdava ale neviem ako to bude v zime ... urcite este budeme v kociku lebo v sept . bude mat est elen rok ...

jankohrasko
1. apr 2012

@eminka2510 nas tiez caka zima v sportovej casti, ale mame ho doma a vyzera dost priestranny, nasa dvojrocna si ho uz vyskusala 😀
ja som tiez neodolala 🙂
teraz ho maju v akcii: http://www.babypark.cz/kocarek-bebe-confort-ele... 😀 😀 😀

eminka2510
1. apr 2012

@jankohrasko A myslis ze sa odtial bude dat kupit aj na SK ??? Ja som sa nan strasne namotala velmi sa mi paci ... uz som dala inzerat aj na nas concord ale mam ho dovolene kupit od polovicky len ak sa preda tento :(

jankohrasko
1. apr 2012

@eminka2510 hehe, no my mame doma momentalne tri a manzel to zvlada 😀 🙂 😝 😅 😵 🤐
Ja som ho odtial objednavala (Babypark.cz) aj prislusenstvo, postovne stoji tusim 430 CZK, stale lepsie ako cesta do Brna 😀
Ja som tiez z neho bola "hotova", mam ho pofoteny v albume, my mame ale pre maleho hnedy, rozmyslala som ci cervena alebo hneda 😝
Na SVK je strasne predrazeny.. 😢

eminka2510
1. apr 2012

@jankohrasko Ved to ze na SK je predrazeny ... ta cena je super ale neviem no ci ho spracujem ... budem sa snazit ale tak co to ked rozpocet nepusti ... ano tak da odtial objednat ??? Hmm
Kukla som album je krasny aj v tej hnedej ... zamilovala som sa do toho kocika ... 🙂 juuuj

jankohrasko
1. apr 2012

@eminka2510 dakujeme 🙂 Ano, my sme ho objednavali, cakali sme tusim 3 tyzdne ale prisieeeel 😀
Ano, ucet maju aj tu v SVK tusim Tatrabanku, plati sa v Eur
Neboj, ked predas Concord, tak kupis tento 😀 😀 A "spracujes" manzela 😝
Inak Tvoj concord je krasny.. len tam je skoda, ze sa sportova cast neda otocit v protismere 😖 inak je fakt krasny 😀

eminka2510
1. apr 2012

@jankohrasko No ved to je presne dovod preco by som chcela tento ... inak ja som s tym concordom velmi spokojna ...je lahky, skladny ... ale no tak ked nebude tak sa nezblaznim tak hadam hej...🙂 Dakujem za infosky 🙂

jankohrasko
1. apr 2012

@eminka2510 potom posli info ktory ste kupili 🙂 pekny vecer

eminka2510
1. apr 2012

@jankohrasko OK dakujem .. aj tebe 🙂

eminka2510
2. apr 2012

@jankohrasko Este mam otazocku ci neni velmi maly ten kocik ...pisala si ze tvoja dvojrocna dcerka si ho uz vyskusala a vosla sa tam v pohode ??? Dakujem