Nánožník alebo fusak na športový kočík

12. sep 2022

Ahojte. Čo je praktickejšie na športový kocik na jeseň? Nanoznik alebo prechodný fusak? Su nanozniky dostatočne teple, že už netreba fusak? Ďakujem. Nemám s tým skúsenosti, neviem čo zvolit.

viestta
12. sep 2022

Možno sa mýlim ale pre mňa nánožník a fusak sú rôzne názvy pre tu istú vec

terez246
12. sep 2022

Podľa toho aké veľké dieťa. Pre nechodca, čo sa vozí v kočíku som mala fusak. Teraz, keď behá, budem riešiť len nánožník, an tak bude teplo oblečená, lebo bude viac von z kočíka ako v ňom. 😊

autor
12. sep 2022

@viestta myslím že nanoznik sa dáva iba zvrchu na kocik. A fusak ide okolo celého dieťaťa.

autor
12. sep 2022

@terez246 zatiaľ je nechodec a aj keď čakáme kazdu chvíľu prvé kroky, tak si nemyslím že tak skoro bude behať po vonku.

petamich
12. sep 2022

idem riesit ako @terez246, zacal teraz chodit, takze bude mat overal na sebe a nanoznik 🙂 fusak mame sice velky z minuleho roku ale silne pochybujem, ze obsedi

terez246
12. sep 2022

Kým nebude behať, dala by som fusak. Nebude mať zimné topánky a nemusíš je preobliekať, dáš do fusaku. Keď sa rozbehne, kúpiš topánky, oblečieš a dáš len nánožník. Vieš to v priebehu sezóny vystriedať. 😊

mima172
12. sep 2022

Nánožník nie je dosť teply, ten je skôr taká ochrana pred vetrom, snehom. Za mňa fusak alebo ešte lepšie - nepadavá deka. Ja som si dala ušiť (stránka Nellytex) a parádička. Dajú sa vybrať rôzne hrúbky, vzory atď. Navrch si môžeš dat tzv "kočárovinu" a dnu barančeka a tým pádom budeš mat teplú deku + nepremokavý vrch.