Máte skúsenosti s objednávaním oblečenia z Bonprixu?

srdcko81
17. sep 2010

Ahojte velmi rada by som bola keby sa mi niekto ozval.
Chcem si objednat bundu ale podla ich rozmerov mi vychádza o 2 konfekcne cisla vacsia ako nosím.Máte niekto skusenost?Ci maju naozaj veci mensie ako bezný standart napr.ci c.42 fakt sedí na 42.
Dakujem velmi krasne za odpovede

baryana
16. júl 2015

ja si casto objednavam. aj som niekedy vracala tovar a poucila som sa. uz objednavam len cez internet, lebo tam vidim, ci maju skladom. ak ano, tovar pride vzdy do cca 1-2 tyzdnov. stane sa aj, ze pri objednavani este vidim skladom, ale v priebehu spracovavania objednavky sa tovar minie, takze predpokladam, ze preto cakam na bolerko uz 2 mesiac. ale co, stava sa a nesuri mi to. akurát. ale prioritna zasada- riadim sa vzdy podla recenzii pod danym tovarom. podla nich aj vidim, ci si mam objednat mensie, alebo staci velkost, ktoru nosim. a ak nie je ziadna recenzia, tak risknem, alebo nie. podla situacie. maju aj kvalitne, aj menej kvalitne oblecko. a casto maju velmi dobre akcie.ak som chcela vratit peniaze, nikdy som nemala problem. vcelku som ja s bonprixom spokojna.

kora77
3. aug 2015

caute, prosim ma niektora skusenosti s reklamaciou v bon prixe? Reklamovala som sandale-prelomili sa podrazky a dnes mi dosli sandale nazad s listom, ze mi nemozu reklamaciu uznat nakolko sandale nepochadzaju z ich kolekcie??? Nechapem! Sandale su na 100% od nich, uz ich nemaju v ponuke a pod tym katalogovym cislom uz ponukaju nieco uplne ine...co teraz?

emily76
3. aug 2015

@kora77 ak mas v bonprixe konto, vies sa dostat ku svojim predchadzajucim objednavkam, mas tam vsetko

zica1
24. okt 2015

Kocky, nemate prosim Vas niektora tieto cizmicky z bonprixu a vedeli by ste ukazat ako vyzera real foto? Dakujem 🙂

hawaika24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimanr
10. mar 2016

Vzdy si treba objednat o cislo mensie, ako bezne nosis. Ja som s nimi mala celkom dobre skusenosti. Kym som mala idealnu postavu velkosti S, sadlo mi vsetko a nic som nevracala. Po porodoch som uz taka "nekompaktna" 😅 tak sa stane, ze nieco aj pekne nesadne, len vynimocne som natrafila na nekvalitny material. (zato v Blancheporte zakazdym, ten katalog uz ani nelistujem...)

qwertxy
10. mar 2016

Ja s bonprixom tiež nemám dobrú skúsenosť, aj keď ti poslu niečo zlé ( inú farbu ako si si objednala) Poštovné si hradis sama

mircalla
10. mar 2016

Mam, bolo mi to obrovske. Plus na obrazku to vypadalo inak ako v reale, podla mna maju velmi nekvalitne materialy a aj prevedenie. Objednala som si naraz 4 veci a vsetky som vratila. Na prvy pohlad vidiet, ze je to lacna handra. Neodporucam

hawaika24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa2525
10. nov 2016
Používateľ sisa2525 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sisa2525.

Bonprix zbožňujem. Nádherné veci,krásne a ochota. Našla somtam vždy všetko čo som potrebovala. A vždy som ppri nákupe použila jeden z týchto zľavových kuponov http://www.kuponyzdarma.sk/bonprixshop-eu/

hawaika24
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macicka13
21. dec 2016

Ja som si z Bonprix objednávala košele na kojenie (do pôrodnice). Príjemný materiál, aj strih v pohode, ale to je asi tak všetko. Veľkosť bola príliš veľká. Prvý krát som tovar musela vrátiť, pretože som volila veľkosť podľa Bonprix veľkostnej tabuľky a mojich nameraných rozmerov a domov mi prišli obrovské cirkusové stany! Tak som tovar vrátila a objednala menšiu veľkosť - stále je priveľká, no druhý krát už som nočné košele vracať nechcela pretože ich potrebujem. Vrátenie tovaru bezproblémové, len zaplatíte poštovné + poistenie balíka (a samozrejme si vystojíte rad na pošte...) . Ešteže som si neobjednávala aj podprsenky na kojenie ako som pôvodne chcela, lebo by som ich asi musela nosiť na zadku a stále by mi boli priveľké ... :-/

hawaika24
21. dec 2016

Dobry den, ak ma zaujem niekto objednavat z Bonprixu lacnejsie, staci mi napisat spravu, dakujem

kiwi3
21. dec 2016

ja si pamatam, ze sme z quelle a bonprixu doma objednavali pred 10 a viac rokmi, ked este nic ine nebolo. vacsinou prislo nieco ine, a to tak po pol roku, nieco aj po roku, nieco nikdy... takze celkom vtipne zazitky. teraz mi z celeho sveta vsetko pride do dvoch tyzdnov. uz by som si odtial neobjednavala, pomer cena a kvalita bieda. inak tie prispevky, co su tu pozitivne, mi pridu nejake podozrive 🙂. mozno zamestnanci dostali ulohu.

marymares
25. jan 2017

Aj ja som pomerne dosť ťažký oriešok, keď sa jedná o správnu veľkosť. Ale oplatilo sa mi držať sa rozmerových tabuliek. Keď sa zmerám a vychádza mi to na veľkosť, ktorú normálne nenosím, väčšinou tabuľke verím. Poprípade, vždy je možnosť produkt vrátiť. V BonPrixe majú teraz super zľavy, takže sa určite oplatí kuknúť ich ponuku, aj ak nemáte úplnú dôveru v "katalógové obchody" 🙂 http://www.kuponyzdarma.sk/bonprixshop-eu/

aflou
12. mar 2017

Poradíte mi prosím? Ešte som si neobjednávala veci z bonprixu ale páčia sa mi mikinové šaty a chcela by som sa trafiť do správnej veľkosti. Podľa ich tabuľky spadám má hrudník 44,pás 50,boky 44 no a každý píše, že objednáva o číslo menšiu veľkosť. Tak fakt neviem 40/42, 44/46 alebo 48/50 🙂 mám 76kg a výšku 164.

poleva
25. jún 2017

výborná kvalita, ceny , bonprix je super 🙂 kupujem už 10 rokov 🙂

mellanie24
19. júl 2017

Ja si sem tam tiež niečo objednám z bonprixu, bežne nosím veľkosť 34 a v bonprixe potrebujem 32, čo nie je vždy dostupné. Nedávno som objavila plnú peňaženku tak objednávam z bonprixu odtiaľ, pripisujú mi späť nejaké peniažky, tak je to trošku lacnejšie.

monikam20
21. jan 2019

Do koľkých dní príde tovar objednaný z internetu. Máte skúsenosť? Viem že pred rokom som naň čakala aj dva týždne . Zmenilo sa to či sa stále tak dlho čaká?

poleva
21. jan 2019

@monikam20 ide o to či ho maju skladom takže je to indiualne

adelia021
21. jan 2019

mne dosli jedny saty za 4 dni, kurierom a druhe som objednala cez sviatky, tak to 2 tyzdne trvalo, na postu

fulmekovaveronika
12. feb 2019

Prosím vás ako je to s výmenou veľkosti a poštovným ďakujem

ozzik123
28. nov 2019

No žial tentokrat na sklamali. Je to uz 7 deň od objednania a oni ani nevedia kedy mi dodaju co som si objednala. Nikdy viac!😕

gamakage
28. nov 2019

@srdcko81 objednávam odtiaľ už roky a vždy sedí . Všade (v obchode alebo cez internet ) kupujem vždy 42 a nikdy nebol problém (teraz v tehotenstve kupujem 44 a tiež sedí všetko)

pilarovakatka
12. nov 2020

Musím reagovať aj ja na objednávanie z obchodu Blancheporte. 15.10. 2020 som objednala tovar za vyše 200e. Mesiac po objednaní 12.11. 2020 nikto nereaguje na moje maily. Tovar mi stále neprišiel a nikto mi doteraz ani neodpísal na moje dotazy. Ak aj niekde napíšem zlú recenziu, nikde sa to nezobrazuje. Dokonca mám podozrenie, že pod mojím menom obchod zmenil moju recenziu na pozitívnu, a tak ju uverejnili až 2x. Požiadala som obchod o zrušenie objednávky a vrátenie zaplatenej sumy , tak uvidím ako budú reagovať. Ak nebudú reagovať obrátim sa na ochranu spotrebiteľa, alebo podám podnet na Slovenskú obchodnú inšpekciu. Len ma veľmi mrzí, že keď niekde na tento e-shop napíšete zlú recenziu, tak sa to tam neobjaví, a potom sa takto dá dobehnúť ešte veľa ľudí.
Nechápem ako môže obchod s takýmito nekalými praktikami stále existovať a nikto ho nenariadi zatvoriť.

poleva
12. nov 2020

@pilarovakatka toto je téma na bonprix

pilarovakatka
13. nov 2020

@poleva ano rozumiem. Ja som sa len pomylila. Aj z bonprixu objednavam a tam mam naozaj len dobre skusenosti. Prepacte za tu reakciu na Blancheporte , ale guglila som reakcie na Blancheporte a hodilo ma to na bonprix a vsimla som si to az ked som to uverejnila.

poleva
13. nov 2020

@pilarovakatka jasne 🙂