Nosič pre 3-ročné dieťa

andrea_prestastna
20. mar 2024

Ahojte, dalsi rok planujeme road trip cca 9tis km po europe
Moja otazka kedze kocik uz ani teraz nevyuzivame ci mam vobec brat nosic , dcera bola nosena kym nechodila, iba v lese alebo tury. Myslite si ze bude potrebny na ceste nosic? Uspat ju v nom nebol problem ona miluje nosic ale 3r dieta nosit neni divne?? Niesme leniva rodina cize denne chodime vela a preto sa bojim ze ked ju na obed chyti unava aby sme neboli obmedzovani 3hod cakat pri aute
Dik za radu

vsadeviem
20. mar 2024

@andrea_prestastna Osprey Poco Plus

orlikova
20. mar 2024

Mám troch odnosenených v Hip seat. Veľmi veľa som ho využívala. Ešte aj keď mal 4 roky, keď lialo vzala som syna na nosič a obaja pod dáždnikom do škôlky ...

banalu
20. mar 2024

Kup si ergo satkovy nosic - rischino, sestrice, noma, be lenka a pod., a mozes nosit (v pripade potreby) na chrbte..
Nosenie v satkovom nosici na chrbate je ovela lepsie nie len pre dieta, ale aj pre teba.
Ja tiez rozmyslam, ci kupit, len na dovolenku alebo ked sme niekde dlhsie a mala je uz unavena a chce na ruky.
Od roka sa uz nenosi, ale teda minuly rok som vyuzila na letisku a bola som vdacna, ze ho mam a to mala mala skor 2 roky.
Isla by som do Sestrice carrier plus.

majlo1234
20. mar 2024

@banalu suhlasim, ja akurat predavam nas turisticky, pretoze ho proste nevladzem nosit na chrbte, a vraciam sa k ergo, ked je treba. Syn ma 2,5 a este ho odnesiem aj v sestriciach zaklade😂 do vacsieho uz asi investovat ja nebudem
Autorka, tiez radim kupu ergo toddler nosica, je to omnoho pohodlnejsie. Pripadne vziat nejaky kocar, mne sa velmi osvedcil na dovolenkach-nahadzes do neho ruksaky so vsetkym, lahku decku, a od rana do vecera mozte lbzovat, ked je dieta unavene, pospi v kocari

banalu
20. mar 2024

@majlo1234 presne preto radim ako radim, my sme tiez dostali turisticky, krosna Ospray a skusali sme len po dome a je to masaker. Klasicky nosic je sto krat pohodlnejsi. Skusala som aj RSko na ponosenie, ale to tiez je masaker, taka jednostranna zataz.

andrea_prestastna
autor
21. mar 2024

@banalu nosic mam vyborny tak kupovat nebudem , a teda zeny mate pravdu radsej zoberem nosic co zabere menej miesta ako nic, kocik brat urcite nebudem mam thule urban glide co je mega velka skrina a nemam tolko miesta predsa len 9000 km je pobalit sa rozumne aby sme mali vsetko potrebne ked budeme mimo obchodov