Šatka verzus ergonosič

mirkatrencin
3. sep 2015

Ahojte, neviem sa rozhodnut, ci si mam zakupit satku alebo nosic. Babatko by malo prist koncom aprila 2016, tak pocitam, ze v maji uz bude teplo...planujem aj vo vanicke kocikovat, lebo babka, mama, svokra...
Ale mam 2 rocnu dceru a na ihrisku potrebujem mat niekedy obe ruky volne, ale aj tak vseobecne...
A teda, neviem ci zakupit satku a od narodenia satkovat a striedat s kocikom a potom ked trosku podradtie tak vtedy nosic, alebo kupit len nosic a od narodenia v tom...ci jedno aj druhe...poradteeeeee :D dakujem

domin85
3. sep 2015

@mirkatrencin najdi si skupinku "nosime nase deti" - tam su baby nosicky skusene, rady Ti poradia 😉
Za mna- ja mam aj aj aj🙂 kocik mam na take to promenadovanie sa po meste, satku na vylety a nosic na kratke trasy a hlavne do buducna ked uz bude aj cupitat 😉

bibistec
3. sep 2015

no ja som mala satku a nedam na nu dopustit mala som aj kocik ale satka vyhravala . nosic som mala pozicany a aj som ho hned vratila desne. straaaasne ma vsetko bolelo od chrbrta cez ruky az neviem kam. nepohodlne. na satke sa da rozlozit vaha ale na nosici nie cize za mna nosic je totalna blbost

mysuliatko7
3. sep 2015

Zacinala som satkou a uz mam dalsie dve aj nosic(manducu)a ring sling 😀 Vyuzivame vsetko 🙂 A samozrejme aj kocik

biobaby
5. okt 2015

Tuto dilemu poznam, ono sa totižto hodí jedno i druhé. Ale dala by som ešte jeden tip, a tým je nosič Caboo - kombinuje mäkkosť a priľnavosť šatky a zároveň sa uväzuje ľahko ako nosič. Video:

https://www.youtube.com/watch?v=Mee-8OufPbw