Výmena šatky za nosič od narodenia dieťaťa

livben
2. okt 2020

ahojte mamicky nie je tu nejaka z vas co by by vymenila nosic za satku? Satka je Yaro zo 100% bavlny, s gramazou aspon 230 je zlaty stred velkost 6som 2ha majitelka malo pouzivana.Potrebujem surne nosic od narodenia pre dcerku nechce byt v satke.Satka stala 80€.🙂ak je tu nejaka potesim sa.

livben
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hipuska
2. okt 2020

Napíš na FB, skupina nosíme naše deti, ...nosíme naše deti s laskou

tosomja
2. okt 2020

Alebo pozri bazár, je tu toho dosť a aj ceny celkom ok. Využijes dlho, keď sa tam bábätku bude páčiť. A šatku predaj

livben
autor
2. okt 2020

@tosomja ved to len je tu toho tak vela ze nemam sajnu aky nosic mala som ergobaby ale bolela ma chrbtica a nebol od narodenia

livben
autor
2. okt 2020

Dakujem za tip uz som sa pridala

tosomja
2. okt 2020

@livben mňa z Manduci bolela chrbtica a bolo v ňom bábätko ťažké.
Teraz mám len obyčajný, požičaný , nie je až tak veľmi výstuženy. Ale úplne sadol na mňa a malého ani necítim. Novorodenecku vložku si si mala kúpiť. Väčšinou je to zvlášť.

livben
autor
2. okt 2020

@tosomja mala som vsetko ale som predala 😂necakala som ze budem mat 4te babo 😋

tosomja
2. okt 2020

@livben 🥰

ivangeline
2. okt 2020

My máme Rischino Flexible a nedám dopustiť. Avšak ešte cez jeseň ho budeme potrebovať. 🙂

livben
autor
3. okt 2020

@ivangeline viem si predstavit rischino je top aj drahe 🙂

amelie2017
3. okt 2020

Podla mna, ak sa mu nepaci v satke,nebude sa ani v nosici.dieta nevie, v com ho nesies. Poloha je rovnaka a ta mu ocividne nevyhovuje.

enoula
4. okt 2020

So satkou sme sa nejak neskamaratili, ale nosic, ten je super. Treba vyberať podľa bedraka, ci tvrdší ci maksi.. mame sestrice, tvrdy bedrak, mne sedi výborne, pekne je vaha dietata rozlozena. Ale ten sedi az od 3mesiacov. Ešte belenka je vraj fajn

ajka0207
4. okt 2020

@amelie2017 s tým nesúhlasím, moja dcera šatku neznášala ale s nosičom bola ok.

@livben fakt skus na FB nosiace skupiny. Možno aj vašu lokálnu. A teda za mňa najtop nosič je Be Lenka.

livben
autor
3. mar 2021

@ajka0207 moja rada satku zaspi hned len pri rychlom prenose do lekara tam sa hodi nosic mam pozicany zatisl sa da 😁