Pomáha čaj z alchemilky pri snažení?

lejlla
29. nov 2010

Poculi ste niekto ze caj z alchemilky pomoze pri snazilkovani?zevraj sa pije nejak po ovulku... 😲 ?

veronicka33
29. nov 2010

ahoj tak ja som o tom počula aj ju pijem no uvidím či pomože,a tak isto pijem ešte sypaný čaj na plodnosť volá sa Gravozen.🙂

soldi
30. nov 2010

ahoj, alchemilka (cesky kontryhel) sa pije od zaciatku ms priblizne po ovulaciu, sluzi na zvysenu vystelku maternice a spravidelnenie cyklu.

aby mala efekt, treba ju pit 2 x denne po 2 deci, nesladit (ani medom) a pit za horuca (nie z mikrovlnky).
a po troch cykloch uzivania si treba dat od nej pauzu minimalne na jeden cyklus.

mne pomohla 😉

lucka1987
30. nov 2010

http://www.zdravyobchod.sk/zdravyobchod/eshop/2...
presne tak ako pise soldi akurat ze ja ju pijem 3 salky denne.. po 3 mes si dam pauzu jeden cyklus vytriedam ho inym cajom.. mam ho v almube nafoteny.. a potom budem pokracovat alchemilkou.. teda pokial nebudem uz tehulka... a idem to skombinovat s Femibion800 😉 inak dak si to do vyhladavaca je tu vela te o nej asi ti tutu otazku zamknu 😅

lucinka710
9. mar 2012

My sme skusali babo a nevyslo to a tak som zacala pit alchemiku a hned mesiac nato som otehotnela tak asi v tom nieco bude 🙂

pingu1
9. mar 2012

ako pri intenzite? 😀

martinkatinka
10. mar 2012

Mne pomohol, pila som tri týždne a keď som mala mrchu, som týždeň nepila...snažili sme sa pol roka a na siedmy mesiac sa podarilo, ale to už sme vlastne aj prestali a bol to zázrak 😀 to som už ale mesiac ten čajík nepila

nasta17
26. okt 2012

ahojte ja a moj priatel sa snazime o babo 5 rokov s nulovym vysledkom ......pomohol ten caj alchemilka uz aj takym parom ....???? prosim napiste dakujem.po babetku velmi tuzime.....

nicolia123
8. feb 2013

je tu niekto??

veronika13
11. feb 2013

http://www.zdraviezbozejlekarne.sk/alchemilkapa...

neviem či pomôže priamo otehotnieť, ale určite pomôže organizmu dostať sa do potrebnej rovnováhy... ani netušíme, aké bohatstvo okolo nás rastie, že?

mirkailavska
13. feb 2013

ja ho pijem aby som ostala zatvorená a v deviatom mesiaci sa pije materina dúška aby som sa otvárala

martuska77
2. mar 2013

Ahojte, ja som tiez pila caj z alchemilky dost vela v kuse 2 mesiace a potom uz trosku menej a tiez som ostala tehotná 🙂 to bolo prekvapko 🙂 , tiez po dlhsom snazení, mam 35r.

tilly
2. mar 2013

nam pomohlo 😵 teda nemuselo to byt alchemilkou, ale zadarilo sa 😉

lillynecka
26. mar 2013

Ahojte ahojte.... s priatelom sa snazime o babatko a nedarii sa myslite ze naozaj ta alchemilka pomoze tomu?? Nevzdavame sa stale bojujeme aby sme mali babatko a stale nic ☹ :'

zuzka444
26. mar 2013

@lillynecka ak.sa uz dlho snazite neviem.neviem.treba zajst k lekarovi aj nam to dost pomohlo..ja som.si merala bt a podla toho sa urcovala ovulka a priatelovi sa robil.spremogram ale boguzial mal ho velmi zly no ale predpisal nam pre neho profertil a ten nam pomohol 🙂..netreba hladat chybu len v sebe treba aj u priatela.nam sa nedarilo okolo roka.doktor vam.najlepsie poradi.ak.budete obaja v poriatku tak potom by som skusala taketo alternativy.nam.vsetky vysetrenia spravil moj doktor.a ked som mala ist uz na odber hormonov som prisla s pozitivnym tehotenskym testom :D.

alchemilkazltozelena
28. mar 2013

@zuzka444 a aku mal presne priatel diagnozu na spermiograme? moj ma miernu astenospermiu a tiez mu doporucili brat profertil. ako dlho ho bral tvoj kym si ostala tehotna? brala si aj ty nieco? ja som ok tak beriem aspon kys.listovu.... asi sa sem da odpisat len raz, tak mi napis prosim IP, dakujem krasne 🙂

marekahenrieta
28. mar 2013

Ja som tiez pila jednu salku denne a mame 15 mesacneho drobca 🙂

e_z
3. dec 2013

O alchemilke je článok už aj vo Wiki Modrý koník: https://www.modrykonik.sk/alchemilka/

Ak ti pomohla alebo aj nepomohla, tak napíš svoju skúsenosť dolu pod wiki článkom.
@mirkailavska
@lucinka710
@soldi
@martuska77
@tilly
@marekahenrieta

shyrley
26. dec 2013

Ahojte babulky chcem sa opytat ma niektora z Vas skusenosti s alchemilkou? Prave som ju zacala pit. Ako casto ju pijete a moze sa pit aj studena? Kolko tyzdnov ci mesiacov ste ju uzivali? Ja mam aj dost nepravidelne kramy. Budem vdacna za kazdu radu.

jasminkaj
17. okt 2014

Ahojte.... ostalo mi doma vrecko susenej alchemilky zltozelenej + mam aj porciovany caj z tejto byliny a suseny chmel s ostruzinou malinovou... Pila som pocas snazilkovania, ale uz mam po porode, tak uz nepotrebujem a rada posuniem dalej ZADARMO.. len za cenu postovneho 😉 Ak ma niekto zaujem, piste IP.

scorpion82
22. jún 2015

Ahojte,, neviete poradit kde sa da v BA nazbierat alchilmilka?
Dakujem

sandria33
22. jún 2015

ahojte, pijete caj s cerstvej, alebo susenej alchemilky?

veronkarisko
4. júl 2015

@sandria33 ja som pila susenu sypanu z lekárne, a po dvoch meciacoh pitia cajiku som si vcera našla // na teste 🙂 drzim palce všetkým, bylinky su najlepšie pomocnicky 🙂

bony441
9. aug 2015

Ja som mala nepravidelnu menstruaciu ked som vysadila po svadbe antikoncepciu tak za 8 ci 9 mesiacov som mala az raz mrchu...tak som si kupila alchemilku hned prvy mesiac dosla mrcha a dalsi uz nedosla lebo som bola tehu🙂

nikusik0107
17. jan 2016

ahojte chcem sa opytat pijem alchemiku...cajik.. ale stale ked ju vypijem napr rano...tak ma k veceru zacne boliet brucho a naduvat ma ..mate s tym skusenosti??

helena154545
16. feb 2016

ahojte chcela bi som sa spitat gde si mozem zakupit alchemilkovy caj vie mi nekto poradit

ninkababika
16. feb 2016

Da sa kupit v lekarni, myslim ze v kazdej

darling16
24. feb 2017

@lucinka710 ahoj, pila si tu alchemilku aj po ovu???

darling16
24. feb 2017

@bony441
@veronkarisko
Baby a pili ste ju celý cyklus???

monilik
24. feb 2017

ja som pila pri druhom aj tretom otehotneni. vzdy od prveho dna cyklu do ovulacie a potom pauza.

darling16
24. feb 2017

@monilik A predtým sa vám nedarilo alebo bolo všetko ok??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre