Je možné, aby city znova vzplanuli?

29. mar 2024

Je možné aby medzi expartnermi vzplanuli city, prišla znova tá prvotná iskra?

brendaa
29. mar 2024

Aký bol dôvod na rozchod?

egonsk
29. mar 2024

mozne je vselico, ale nikdy nevstupis do rovnakej rieky.

autor
29. mar 2024

@brendaa iná žena, v jeho očiach lepšia

cookie29
29. mar 2024

To potom zalezi na Tebe ako s a s tym vyrovnas... ci nebudes mat pocit, ze vzdy bude porovnavat... toto podla mna nie je bohvieaky zaklad... a ci budes schopna doverovat. Ja by som nebola... ak som mu raz nebola dost dobra....

dadka1997
29. mar 2024

Ak ťa raz opustil kôli inej žene a teraz ju už nemá, tak to urobi znovu .. a hovori sa , že do rovnakej rieky 2x nevstupiš ...

Sa ti vobec divím, že sa pýtaš na taku hlúposť.. ty máš nejakú sebauctu? Mas hodnotu? Opustil ťa koli inej žene.

stanulienkat
29. mar 2024

Nie. Jemu uz iskrilo, ale nie s tebou. Co nema mlady pan kam pichnut, vykaslala sa na neho jeho iskra a ozval sa tebe? Taku nehrali. Nech si iskri kde chce, u mna by mal zavrete.

sheila121
29. mar 2024

Kvôli inej žene by u mňa zhasli nadobro.

brendaa
29. mar 2024

Tak za mňa nie, vadilo by mi to

brendaa
29. mar 2024

Ak ti život pošle naspäť svojho ex, je to test. Či si ďalej taká sprostá.../žika/...👌

candii
29. mar 2024

Záleží na okolnostiach. Za mňa to možné je.. ale záleží čo presne tam bolo. Nikdy nie je chyba len na jednej strane.

domkakvet
29. mar 2024

Ak v tom bola ina zena, tak nie.

rossalinda
29. mar 2024

Ak bola tá žena v jeho očiach lepšia tak nie

majaon
29. mar 2024

Autorka dala málo informácií... záleží aj na tom, či to u vás úplne vyhaslo a museli by ste tie city naštartovať alebo ste si uvedomili po čase, že sa stále ľúbite a ste ochotní pracovať na prípadnom vzťahu obaja.
Väčšina tu píše, že nie,nikdy znovu...ale... existuje aj druhá šanca, možné je všetko a ak ste mali problémy na základe ktorých si našiel inú, ktorú považoval v tom čase za lepšiu,ale nevyšlo im to,mohol si uvedomiť, že tie problémy ste mali riešiť a nemal utiecť s inou...
To je ale všetko len polemizovanie... každopádne prajem veľa šťastia v hľadaní správneho rozhodnutia 😊