Ex sa chce po 8 rokoch stretnúť

27. mar 2024

Ahojte. Zaujíma ma vás názor na vec.

Ex je moja prvá láska, aj ja jeho. Skončili sme to lebo sme sa veľa hádali, a ja som to zaklincovala neverou(ktorú dodnes ľutujem). Niečo sme si o tom popísali, ale v podstate mám odpustené. Ja mám teraz dieťa a som sama. On ma snúbenicu 6 ročný vzťah. Navrhol že pôjdeme na kávu, ale nejak nerozumiem načo. Lebo tie potrebné veci sme si prešli cez správy. Ako by ste to brali alebo čo myslite čo ma v úmysle? 😄 lebo fakt sme sa 8 rokov nevideli, nepísali si, proste nulový kontakt. Čo si čítam tak ex sa ozývajú lebo chcú skúsiť opäť… vaše skúsenosti?

pribinak
27. mar 2024

Jedno veľké NIE. Nech sa venuje snúbenici a ty sa nenamotavaj na zadaného chlapa

autor
27. mar 2024

Ešte dodám že som sa ho pýtala že či to priateľke nebude vadiť a odpoved - nie oni majú medzi sebou dôveru..

zooeynka
27. mar 2024

Ak ho nechces naspat tak ho zrus aj so stretkom. Naco? Uplne zbytocny kontakt. Nech sa venuje priatelke.

autor
27. mar 2024

@zooeynka no práveže som dlho nad ním premýšľala posledné týždne 😂 a či ho chcem naspäť tak to sa asi nedá povedať keď po 8 rokoch sme obaja odlišný ľudia…

zooeynka
27. mar 2024

Hlavne si slobodna matka tak by si mozno zo zufalstva brala aj exa. Cele zle.

kvietok2012
27. mar 2024

V žiadnom prípade...kvoli niečomu ste sa rozišli, ukončili ste vzťah....teraz čo ho osvietilo? zablokuj ho a nech sa venuje priatelke.

tttbb
27. mar 2024

Asi s priatelkou az taky spokojny nie je a mysli na Teba ;) Inak by sa stretnut nechcel.

motylik21
27. mar 2024

ja by som nemala problém sa stretnúť s ex

lienka.7
27. mar 2024

A načo? Minulosť je minulosť.
Nechapem potrebu sa vŕtať v niečom čo je uzatvorené a už vôbec nie nejaké kavickovanie s ex alebo vôbec potrebu stretávania sa...

zuza265
27. mar 2024

… ja by som sa ho opytala na dovod stretnutia. Ak by bol napr, ze on potrebuje dovysvetlit si cosi, lebo ho to trapi atd. Tak ok. Avsak ak by za tym hladal, ze sa date nejak dokopy alebo ma pochybnosti v sucasnom vztahu, tak nech riesi svoj vztah a nie nas. V tom pripade by som stretko odmietla ak by tam co i len trosku slo o jeho pochybosti a moznost dat sa dokopy. Nech riesi snubenicu. A ak si nou nie je isty, tak nech to vyriesi🙂 ale nie so mnou. Ak by slo cisto o pristelske stretko, tak ok

martinkatinka
27. mar 2024

Aku odpoved chces pocut? Chces sa s nim stretnut, ci nie? Lebo ako to maju ini, to ta zaujimat ani trapit nemusi...

tykat
27. mar 2024

Prve co mi napadlo... chce ti nieco predat, napr.poistku.

mirkava
27. mar 2024

No a ja by som išla. Možno len zo zvedavosti. Ale pozor, on na snubenicu, možno pochybuhe ako ďalej.... ale ty nemas co stratiť 😉

mirkava
27. mar 2024

@tykat no ak by začal o poistke v tu ranu vstávam a odchádzam 🤣

cyberk
27. mar 2024

Potrebuje stripterku na jeho rozlucku so slobodou 😂

tykat
27. mar 2024

@mirkava no ved hej, tu spekulacie ci ho chce naspat, spomienky, emocie, stare rany, obava ci to nevadi snubenici a nakoniec z toho vylezie "vyhodna investicia"

mirkava
27. mar 2024

@tykat presne 🤣🤣🤣

autor
27. mar 2024

@tykat 😂😂😂

dadka1997
27. mar 2024

Má snúbenicu, tak nech sa jej venuje jednoducho NIE .. uz len to, že sa to tu pýtaš je nelogické, ak by si nemala zaujem mavneš rukou ..

vanilkovazmrzka
27. mar 2024

A co sa stane ked sa s nim stretnes na kave a porozpravas? Zasnubeni muzi sa akoze nemozu s inymi rozpravat?

Podla mna chod a necakaj nic ine nez rozhovor.

syslik81
27. mar 2024

on to mozno berie len tak,ze by rad ostal kamarat .. mozno ide naozaj len o kavu,,ale kedze ty to mas nedoriesene a stale nad nim premyslas radsej sa tomu stretku vyhni .. on uz ma svoj zivot a ty si zi ten svoj

miamaria
27. mar 2024

Odpoviem ti podľa toho vtipu, buď chce sex, požičať si peniaze alebo ponúknuť poistenie

lienka.7
27. mar 2024

@vanilkovazmrzka pokial neostali "kamosi" a teda v kontakte po rozchode, tak naco po X rokoch sa stretávať a opat niečo obnovovať?

zooeynka
27. mar 2024

@vanilkovazmrzka ja nevidim dovod aby sa zasnubeny muz stretaval s exkou, jedine ze by mu dlhovala peniaze a na stretko mu ich donesie, ha ha. Inac je akakolvek dobata s exkou strata casu a energie. Jediny prinos v takom stretnuti nevidim.

vilma7
27. mar 2024

A chceš sa aj ty s nim nezáväzné stretnúť?

vikiki29
27. mar 2024

Podľa mňa sa chce pred svadbou uistiť, že robí dobre. Alebo si ešte naposledy užiť inde a ty si mu napadla ako ľahká korisť.

vanilkovazmrzka
27. mar 2024

@lienka.7 a preco by mali nieco obnovovat?

petracandle
27. mar 2024

Ja by som v tom nehľadala žiadnu romantiku/vesmírne znamenia/osud....ten ťa chce poistiť či niečo MLM predať 😃😃

princess59
27. mar 2024

To nebude náhle uvedomenie, že si jeho životná láska 🙈🙈 jednoznačne som tím "chce ti predať poistku" alebo teda ponúknuť iný výhodný biznis 🙈🙈

7miriam77
27. mar 2024

Jedno nezáväzné stretnutie ešte nikoho nezabilo. Ja by som išla, už len zo zvedavosti....no prv než pôjdeš, tak si v sebe vyjasni, čo od toho očakavas a čo by si chcela....lebo z jeho strany sa môže jednať o čokoľvek