Aké ste mali prvé príznaky tehotenstva?

dietaamama
10. dec 2013

Chute..? Pribratie...? Nalady...?

luba28
10. dec 2013

neprisla navsteva a kde som sadla tam som spala,,,,, 🙂 vsetko ostatne prislo az potom,...

aadulik2110
10. dec 2013

pri prvom som to zistila až keď mi meškala ms.... ale boleli ma prsia a pri druhom - ešte bol test negatívny, tak mi prestala chutiť káva a začala som mať nevoľnosti, a pri oboch som bola extrémne unavená a mala som strašne "fajnový" nos - cítila som každú vôňu či pach.

darka2001
10. dec 2013

Prestala mi chutit kava a sladke a to je u mna nepredstavitelne🙂 a hned na to nevolnosti

pingu1
10. dec 2013

krvavy vytok

mamina2208
10. dec 2013

boleli ma prsia a začali chutiť zavárané uhorky ktoré som dovtedy nejedávala

sedmokravka
10. dec 2013

@dietaamama jedno krasne rano som nevedela vypit kavu, dva dni predtym neskutocny prival energie, chut cvicit (co je u mna nepredstavitelne 😀 ) a boleli ma prsia. potom hnede okolo bradaviek bola istota, ze test bude pozitivny. potom som spala od 15:30 do 6:00 asi mesiac. takto som fungovala do roboty a spat, do roboty a spat...inac moj muz mi hned prvy den povedal ze budem tehu, a ja smiech

standu
10. dec 2013

presne ako darka2001 🙂 🙂 🙂 a plus nevolnost ale len asi tyzden, spravila to len kola. to som ale netusila, ze co sa deje..nejak mi to nedocvaklo 😉 zato manzel ma odhalil 😀

bubu4125
10. dec 2013

pri všetkých troch tehu som hľadala spôsob,aké jedlo zjesť, aby som si k tomu mohla dať zavárané uhorky...raňajky,obed a večera- uhorky plus príloha 😀
citlivé prsia a bolesti v podbrušku....

jeemima
10. dec 2013

Rana mi byvalo ako po opici a palila ma zaha (nikdy v zivote ma nepalila) ale mne to nedoslo az ked uz ms dlho nechodila ;)

leonela666
10. dec 2013

...úplne prvý a jediný príznak okrem toho že neprišla ms - každú cca polhodinu som musela na WC, keďže mám dosť nízko maternicu tak mi tlačila na mechúr 😀 čo trvalo asi 2-3 týždne a to bolo všetko... žiadne nevolnosti ani chute

messi0309
10. dec 2013

Mne nikdy nemeškala ms,a kedže som otehotnela okolo Vianoc a dozvedela som sa to až 13.1.bolo ukončenie roka a tak sme si aj za pohárik dali a ja nevypila moc,ale takú opicu v živote nemala fuj!A hrozne mi chutilo šampanské čo ja nemusela dovtedy,prsia boleli a objavila sa migréna ktorá odišla až keď prestala pracovať........

bohumila21
10. dec 2013

mne meskala menstruacia :D a prestali mi chutit sladke malinovky s nich sa mi zdvihal zaludok co je u mna fakt divne :D a kedze som bola fajciarka tak sa mi zrazu totalne zhnusilo a priatel ked bol fajcit a prisiel dnu hned som zvracala.. takze ked fajcil musel sa aj 20 minut vetrat v zime na balkone :D

gitka55
10. dec 2013

Straaaaaaaaaasne ma boleli krize ani 5 minut som nemohla stat. A smrdela mi chladnicka az ma napinalo. 😀 🙂

fomarik
10. dec 2013

napínalo ma pri unývaní zubov. Inak žiadne chute, žiadne nálady,žiadne nevolnosti, nič. 😉

zuzanockamt
10. dec 2013

pálenie záhy - pár dní po oplodnení - ešte som ani nevedela, že som tehotná ... dovtedy ma záha nikdy nepálila a vtedy som začala mať tušenie, že čo ak konečne 🙂 ... a potvrdilo sa

mammaroma
10. dec 2013

Meškala mi menštruácia, bolesti v podbrušku ako pred menštruáciou a začal mi smrdieť vysnívaný parfém, ktorý som predtým zbožňovala 🙂

fopka
10. dec 2013

pocit, ze som tehotna a potom klasika, nedostala som menstruaciu... inac vobec nic, len brusko sa zväčsovalo 😀

nika_kika
10. dec 2013

u mňa to bola neskutočná únava stále som spala alebo driemala potom prišli nevolnosti a nakoniec neprišila menštruácia 🙂

lenkakrcahova
10. dec 2013

Strašná záha a smrdelo mi pivo čo si muž občas večer otvoril :D

iinuska
10. dec 2013

na zaciatku ked som este nevedela, ze som tehotna ma boleli prsia a potom ked uz som vedela kolka bije som byvala velmi unavena

siska53
10. dec 2013

Pri prvom,dlho nic,neskor,ale to mi stale nedochadzalo,kedze vznikol neplanovane,mi nechutila kava. No a nemala,som,ms,len,som si myslela,ze su ine dovody. U malej som,si bola,uz ista,lebo sme si ju naplanovali,neprisla,ms a mne bolo paradne zle od zaludka. No a neskor nehorazna unava.

edimamija
10. dec 2013

Hned ako mi neprisla menstruacia vedela som. Lebo som mala pravidelny cyklus 24.a nikdy ani nahodou nemeskal...

sonagolisova
10. dec 2013

aj mne prestala chutit kava..uvarila som si ale ked som si odpila koniec....potom unava, spala som uz pomaly o 8 vecer , naliate prsia

adks
15. dec 2013

Meskala mi ms ale to bolo u mna normalne skoro kazdy mesiac takze ked som si urobila v podozreni prvy tehu test tak ma velmi neprekvapilo ked bol negativny 🙂 Potom ma strasne boleli prsia nemohla som spat na bruchu lebo to bola neznesitelna bolest a nakoniec som mala hrozne citlivy nos.Nemala som ziadne nevolnosti ale pri prehnane sladkych a silnych vonavkach a silnych vonach som bola az nervozna pokial som ich nedostala z nosa 🙂

rebeka7501
15. dec 2013

nič, až spolužiačka ma presvedčila, aby som si kúpila test. a to som bola už v 3 mesiaci

luciaq
15. dec 2013

meskanie a hned na to zvracanie pri oboch denne az do konca. a vsetko mi smrdelo a napinalo ma zo vsetkeho . raz som sa zgrcla ked som umyvala skleneny stol okenou :D

m_ij_ka
15. dec 2013

ja som plánovala obe deti, tak keď meškalo tak som hneď vedela, že som v tom, jááj a ešte ma kríže strašne boleli akokeby ma malo seknúť v krížoch

werka_t
15. dec 2013

aj pri prvom aj pri druhom tehotenstve som zrazu nevedela v saune obsediet dlhsie ako 10 minut...a to ja bezne davam 15-20 minut pri 100 stupnoch 😀

bozkavatko
20. dec 2013

tak ja som bola najkôr na zabitie 😀 na priatela som vriesklala len co chcel nečo povedat, len to ze som v tom mi ani náhodou nenapadlo, nakolko mam PCO a anovulačné cykly :D dr ma poslal na prefuk, no povedala som že to pôjde prirodzene a kašlem na neho, že to tam neznášam a pôjdem až rodiť :D potom som mala chut na citrusy a pikantné, potom si na mna lahla moja 5 kg mačka :D a az ked mi meškali som sa tým nejak začala zapodievať 🙂 teraz mam nafuknute brucho ako v 3 mesaici a kilo mandariniek na hodku :D som v 5tt a podla kalendráru pocatia som dostala tento krásny darček na narodeniny 🙂

alchemilkazltozelena
20. dec 2013

ja som mala kazdy mesiac "priznaky" a ked som bola naozaj tehotna, tak uplne ziadne......kebyze mi nevynecha mrcha a nemam pozitivny test tak ani neviem ze som tehotna......VOBEC ZIADNE INE PRIZNAKY SOM NEMALA, ziadna zmena prs, ziadne nevolnosti, vobec nic 😎

dasenka1203
20. dec 2013

uplne najsamprvsie priznaky som mala tyzden po oplodneni - zacali ma nenormalne boliet prsia.. som zvyknuta spat na bruchu a nemohla som ani podprsenku mat nie to este nejake tlaky na ne.. uz som tusila ze sa nieco deje, a tak som si aj test spravila tri dni pred ocakavanym menzesom, a bol samozrejme pozitivnyy!! inak tie zmeny chuti, nalad, citlivy cuch prisli az neskor... a nevolnosti chvalabohu nepoznam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre