Ako zistím pohlavie bábätka?

matula_lee
1. feb 2015

Ahojte mamičky alebo buduce mamičky...Chcela by som sa vás opýtat ako sa da zistit pohlavie babetka. Za kazdu odpoved vam Dakujem 😉

misaelka
1. feb 2015

pri genetickych testoch, amnio... sone... nejake home made recepty neviem ci existuju

hviezdicka111
1. feb 2015

podla toho, kde malicke viac citis - vlavo chlapec, vpravo dievca 🙂 ale ci to na 100% funguje, tazko povedat 🙂

mamee
1. feb 2015

S prstenom 😉

bosoriak
1. feb 2015

Naisto je len po porode a po amniocenteze. Ultrazvuk sa tiez obcas moze mylit. Ostatne metody su take povery, ktore na 50% vyjdu a na 50% nie.

siska53
1. feb 2015

Pravdu sa dozvies az po porode. To uz bude jasne na 100%.

lenka110611
1. feb 2015

hm... o cca 4 mesiace porodíš a ty sa teraz pýtaš takúto otázku?? ako nastávajúca matka by si takéto základy mala vedieť, prípadne aj lekár informuje.. sorry ale zbytočná diskusia zas.

safranca15
1. feb 2015

Hovori sa ze spicate brusko chlapec a gulate dievca co u mna neplatilo lebo som mala spicate a este dladke ked viec chuti baba a ked kysle chlapec to u mna sedelo

katyt
1. feb 2015

Ja som skúšala kadejaké babské recepty na zistenie pohlavia dieťaťa a musím povedať, že mi to vyšlo len s prsteňom. Keď sa točí do kruhu, tak je to dievča, keď sa kýve, tak chlapec. Skúšala som to viac krát a vždy sa mi len točilo a potom sme zistili, že bude dievčatko. Aj keď som čakala syna, tak som to skúšala a vtedy sa zase len kývalo, ale nie každému to vychádza. Ja som si dávala robiť test pohlavia z krvi v Genetone, majú 99,9 percentnú úspešnosť, len je to za poplatok 80 eur, čo je dosť veľa za informáciu ktorú sa za chvíľu tak či tak dozvieš. Ja som ešte vystihla akciu, keď to bolo zdarma. 🙂

zita19
1. feb 2015

Naisto po porode... Ale mas cca 1:1 sancu, ze to bude chalan (statisticky je to nejakých +/-52% v prospech chalanov)

danieli
1. feb 2015

Geneton vyšlo to

kuratko
1. feb 2015

mozno si niekto mysli ze je to blbost, ale mne to uz 2x vyslo :D 🙂

akika722
1. feb 2015

Klasicky ultrazvuk-dievča.3D ultrazvuk-dievča..chute na sladke-VRAJ dievča,gulate bruško-vraj dievča+som viac aj do bokov priberala čo je vraj pri babach..a teraz tu pozram dalši "priznak" že ak citiš viac vpravo tak dievča a ano citila som pohyby skoro vždy vpravo..
a dokonca aj ta tabulka bola na nič,skušala som samozrejme vyšlo dievča 😀
😵 MAM SYNA 😵
čiže,100% je to po pôrode 🙂

mail4
1. feb 2015

Tá tabuľka mne vyšla 4x... Tak neviem, ale u mňa 100% 😊...ešte taká poznámočka...-vek matky pri počatí dieťatka sa berie...

ukulela
2. feb 2015

virgulou ... alebo prutikom ... alebo liatim olova .... alebo jednoducho, chlapec bude mat pindika a dievcatko pipinu.
neverim, ze zena v 24. tyzdni tehotenstva sa opyta takuto otazku. bud je otazka zle naforulovana a chce sa opytat nieco specialne, alebo je to jasny dokaz tehotenskej demencie (mozte ma kamenovat - ale ja sa nevysmievam, aj ja som nou seriozne trpela a priznavam to.rozumove schopnosti sa mi stracali, slovna zasoba redla a logicke myslenie ustupilo hormonalnym navalom. takze to ako vysvetlenie otazky plne akceptujem)
... a na margo tabulky, no sorry, ale nevyslo mi to :P

zdena12345
2. feb 2015

nam povedali na sone v 5 masiaci

adula12
2. feb 2015

A ty si nebola na morfologickom ultrazvuku v 20tt? Bezne sa tam chodí, a tam pekne uvidíš okrem iného aj pipika alebo pipinu 😉

lucanka49
2. feb 2015

načo zisťovať aj tak už je v brušku a keď sa narodí bude to aj tak vaše zlatíčko ,či už chlapček alebo dievčatko 🙂) a žiadne zisťovanie nieje 100% jedine z krvi testy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre