Môžu jesť tehotné ženy strukoviny?

matulienka8
27. okt 2011

Môžu jesť tehotne strukoviny? totiž strašne milujem fazulovu polievku,môžem ju?

moonlightka
1. nov 2011

No tak to zalezi od tvojho tela...ja napr. fazulovu nemozem vobec mam problemy s travenim fazule a hrachu a to aj ked nie som tehotna. Takze ja som ju nemohla. A ked budes kojit tam je zasa problem s babatkom, aj ked by si ty mohla, tak mozno tvoje babatko ju nebude znasat...vyvolava totiz bolesti bruska a criev. Ale ak si zdrava a vsetko je u teba ok nevidim v jedeni strukovin problem 😉

gerlinda
1. nov 2011

Ahoj, mna v tehotenstve strukoviny nafukovali,ale kedze sa mi strasne ziadali, tak som ich pred varenim na dlhsie namocila do vody a tu som viac krat zliala a vymenila. Robila som si dost casto sosovicove a fazulove salaty- skoro kazdy treti den....a je tam vela zeleza ale to uz tu niekto napisal 😉

zuzana17
1. nov 2011

môžeš 😀

semancikova
6. sep 2018

@milankovazuzana ja som vcera zjedla vecer fazulovu a neviem ale v noci som sa zobudila na bolesti brucha ,strasna bolest

deni73
6. sep 2018

Všetko môžeš, čo doteraz. Nemôžeš fajčiť, a piť alkohol.

gabr1ela15
6. sep 2018

@matulienka8 jasne mne gynekolog prave doporuci kvoli zelezu jest co najviac strukovin

semancikova
6. sep 2018

@gabr1ela15 ahoj chvem sa ta opytat ja som vcera este vecer o 8mej vecer zjedla fazulovu polievku a v noci som sa zobudila na bolest brucha strasnu moze to byt z polievky?po pol hod to preslo.som v 6.mes.

gabr1ela15
10. sep 2018

@semancikova ako moze ta zduvat zo strukoviny kazdy zaludok je iny ale ci ta bolest bola zrovna z polievky ... no tazko povedat

semancikova
10. sep 2018

@gabr1ela15 no neviem ale myslim ze ano lebo na druhy den mi nebolo nic.

joely
10. sep 2018

ja som rodila pred 2 týždňami a jedla som úplne všetko, čo mi prišlo na chuť, mám tretie bábo, robila som tak aj v predchádzajúcich tehotenstvách aj počas kojenia.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre