Nevidno gestačný vak

vejkahodinky
16. mar 2015

Ahojte , chcela by som sa opýtať ,
dnes som bola na odbere HCG , nakolko 4 TT boli pozitívne - a už týždeň ma pobolieva v podbrušku ako pred menštruáciou - no v prisiach bolesť žiadna. Naposledny som mala menstruáciu 17.2 . Doktorka mi urobila ultrazvuk no povedala že nič nevidno. Je to možné , že ešte nie je nič vidieť ? ani gestačný vak?

lavinis
16. mar 2015

no skôr ako v 5tt asi neuvidí nič, mne bolo vidno prázdny vak v 5tt + 2 dni (9 dní od meškania MS)

siska53
16. mar 2015

@vejkahodinky podla mna si sla prilis skoro ku gynekologovi. Brali ti aspon krv? Ja som bola u dr.,ked mi ms meskala tyzden a dva dni (mala som ju vtedy pravidelnu ako hodinky) a uz boli vidno gestacny vak. Ale embryjko a srdiecko az na dalsej kontrole cca o 2-3tyzdne som bola.

Netreba chodit prilis skoro. Pri synovi som ani nevedela,ze som tehu,k dr.som sla az v 7.tt - a nakoniec to bol uz vlastne 8.tt, lebo som otehotnela tesne pred ms. Vtedy som mala nepravidelny cyklus. A bolo to tak lepsie. Bolo uz vidno babatko,aj akciu srdiecka.

vejkahodinky
autor
16. mar 2015

Lavinis , Ďakujem 🙂už som sa bála

vejkahodinky
autor
16. mar 2015

siska53 : no ja som sla k lekárke len zaniest výsledok so sona prsnikov a len tak som jej naznacila ze mam pozitivne testy a hned ma brala dnu na krv a poslala k lekarke ze mozno uz nieco bude vidiet... inak by som sa tak skoro nehrnula 🙂

lavinis
16. mar 2015

@vejkahodinky čo sa týka bolesti pŕs, mne začala až na prelome 6.-7.týždňa a veľa báb nemá takmer žiadne príznaky vôbec, takže žiaden stres, ak ti potvrdili tehotenstvo z krvi, je to na dobrej ceste a nabudúce už isto uvidíš aj embryjko 🙂

vejkahodinky
autor
17. mar 2015

@lavinis Ďakujem za ukľudnenie 🙂 , dnes tam volam snáď bude správa pozitívna 🙂

lavinis
17. mar 2015

@vejkahodinky držím palce, ja mám poradňu budúci týždeň, tiež bojím bojím..toho sa už nezbavíš 😀

vejkahodinky
autor
17. mar 2015

@lavinis :D no keď to vidim to je des :D tie buduce mamičky len stresujú . držím aj ja paľušky 🙂))

lavinis
17. mar 2015

@vejkahodinky niektoré sa zas tešia....keby tak existovala injekcia na pozitívne myslenie 🙂

vejkahodinky
autor
18. mar 2015

takže krv pozitívna a už aj prsia bolia a na ultrazvuk o 10 dní že už by malo byť vidieť 🙂 , hneď som kľudnejšia 🙂 heh , ďakujem za rady

lavinis
18. mar 2015

@vejkahodinky super, už som na teba myslela, že ako to pokračuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre