Pohlavie dieťaťa podľa pupku

ketrin1211
8. júl 2013

Ahojte počul už niekto o tom že ked je pupok vonku je chlapec a ked vo vnútri bude dievča?ale v mojom prípade neviem ja mám pupok dnu ale doktor povedal že vidí gulky?asi sú o pupku len povery 🙂

evita_g
8. júl 2013

Toto som este nepocula, no ja som mala pupok von a je dievcatko. Takze babska povera.

janie80
8. júl 2013

Tiez som citala, ze ked pupok vyskoci, bude chlapcek... Moj ostal dnu pocas celeho tehu a mame chlapceka 🙂

saska.t
8. júl 2013

@ketrin1211 pri oboch som mala pupok von a mam (budem mat) 2 dievcence 🙂

anjelicek26
8. júl 2013

@janie80 - hm tak podla tej povery by sme mali mat tri baby xixi

petula8
8. júl 2013

ani ja som o tomto nepočula. Ja keď som čakala moje baby tak som mala pupok vo vnútri. Takže na mňa to platí. 😉

janie80
8. júl 2013

@anjelicek26 ja mam pupok dost hlboky, takze mne by nevyskocil asi ani pri trojickach chlapcoch... 😀 😅

simonkazga
8. júl 2013

ja som mala vo vnútri a mám dcérku, švagriná mala vonku a má tiež dcérku.... asi tak 🙂

kvetka_
8. júl 2013

ja cakam chlapca a pupok vo vnutri, bude to nejaka povera len :")

marylis
8. júl 2013

ja som mala pupok dnu a mam chlapca 🙂

monika1308
9. júl 2013

hmm no ja som mala pupok vo vnútri a potom dom ho mala zarovno 🙂 čiže ani nevyskočil a mám chlapčeka 🙂

pingu1
9. júl 2013

ja mam uz 2x pupok dnu a je to chalan

andilekmimaa
13. sep 2013

Su to len povery ja som mala pri prvom pupok do vnutra a bol to chlapec a teraz mam pupok vytlaceny a bude to dievca,ide o napnutie kozi na bruchu ako podla toho ake je velke brusko aspon u mna to tak bolo.

tomikejt
13. sep 2013

to su len povery, aj ta blbost ze dievca bere mame krasu a bla bla 😀

h2
13. sep 2013

Sú to len povery, predpokladám, že vznikli z toho, že chlapci sú väčší, čiže žena má väčšie brucho, väčší tlak na pupok. Lenže chlapec, novorodenec, nemusí byť vždy zákonite väčší, než dievča. Ja som mala pupok dnu a mám chlapca a kamoška vonku a má dievča, ale môj malý nemal pri narodení ani 2 kg a jej dcérka cez 4 kilá.
Takže podľa mňa: pupok vonku - veľké dieťa, pupok dnu - menšie.

havana_frost
27. sep 2013

Ja mám pol pupka von a pol dnu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre