Sóda bikarbóna a zistenie pohlavia dieťatka

dukokatka
15. mar 2013

Co sa tu nedocitam na m, konikovi,ze sa da urcit pohlavie dietata v tehotenstve aj so sodou bikarbonou.Date si do pohara sodu a vycikat sa a ked sumi tak bude chlapec a ked nesumi tak dievca.Rada by som vedela ci to vychadza.a cinsky kalendar co vy na to.http://www.chinesegenderchart.info/gender-ca...

zuzimiku
15. máj 2016

Skúšala som večer a šumelo a druhý krát ráno a nešumelo.

ena70
15. máj 2016

toto je čo za blbosť??? spoliehať sa na nejaké povery o sóde bikarbóne... tak to už by som musela byť inak vyšinutá aby som na toto vôbec kedy verila...

buckeye
15. máj 2016

Ale ved to je cele hovadina, moc sumi so sodou vtedy, ked je kyslejsi, normalna reakcia kyseliny a zasady, rovnako tak sumi ocot, a to ci mate kysly moc zalezi od toho, co jete, ci ste pili dost tekutin, ci je ranny(resp dlho nevypusteny)..

johankaa
15. máj 2016

Je to blbosť, robila som si ten test, malo to byť dievčatko a je to chalan. Ale pre zábavu je to fajn 😀

katka012345
12. aug 2016

@ywa16
Ahoj zaujimalo by ma co ti teda vyslo predpovedany chlapcek,alebo dievcatko.

veronikaaa333
4. okt 2016

Mne dnes v 13tt vyšlo dievčatko(nešumelo) a to sa namáľam malinovkami kofolami a pod. priateľ tiež tvrdí, že si myslí, že to bude dievčatko tak uvidíme čo povie neskôr ujo doktor ;) áe mne sa takéto hovadinky väčšinou daria :D :P

auguzata441
3. dec 2016

Mna by zaujimalo , ako reaguje soda bikarbona s mocou , ak nejde o tehotenstvo

xstelinka
3. dec 2016

Soda bikarbona reaguje na kyslost v moci. Mam odskusane 😎 Nedavno som si tento test robila. Najskor mi vyslo dievcatko. Po teste som zacala pit citronovu vodu a na dalsi den som test zopakovala. Cuduj sa svetu, vysumelo 😀 zeby sa babo rozhodlo zo dna na den byt radsej chlapcom?! To iste plati aj s kapustou, tiez reaguje na Ph.

nikaa86
6. mar 2017

ahojte ja som si robila test so sodou mne to sumelo len trocha a len v moci a hore nebola ziadna reakcia co to je 😊

nita216
16. mar 2017

ahojte aj ja som to skusila zo srandy no ked som bola v 13+2tt sumelo to normalna pena bola ako na pive a teraz 13+5tt nic ziadna reakcia!

nika1104
16. jún 2017

@calea101 tak to je dievča skôr

nika1104
16. jún 2017

Pri prvom synovi som si robila činský kalendár ukázalo chlapca aj chlapček bol.
Pri druhom zase chlapček.
A teraz činský kalendár ukázal dievča. Sóda tiež dievča...
+ mi doktor laicky vravel ak sa snažíte o bábätko tak počas nepolodných dní je väčšia pravdepodobnosť o dievčatko, nakoľko spermie čo nesú mužský gén sú rýchlejšie ale skôr uhynú (vajicko nieje priprravené na oplodnenie takže uhynu. Potom prídu babu tym to trvalo dlhšie ale žijú a oplpenia už pripravené vajíčko ...
Takže otehotnela som počas neplodných dní, činský kalendár ukázal dievča aj sóda dievča ...
Tak ak budem vedieť čo to bude napíšem 😉

evi5888
10. aug 2017

poobede po práci nešumelo a večer už šumelo... 😂 budeme mať dvojičky alebo obojpohlavné dieťatko 😲

tinule
10. aug 2017

Ak neviete vydrzat so zvedavostou a ste ochotne dat 70€, dajte si urobit test z krvi, robi sa od 12tt a je 99,9% spolahlivy. Je to sice rozmar, ale ja som si ho dala urobit😀

ina666
4. sep 2017

ahojky baby ja som to skysala avislo mi to na chlapceka a niesom tehotna podla mna je to blbovina

veronikaaa333
7. sep 2017

ja som si urobila raz, nešumelo a mám krásnu princeznú 😍 ale mne osobne takéto ,,bosorákoviny" vždy vychádzajú 💝

queenofdisaster
7. sep 2017

Mne to nevyšlo 😀 Podla tohto testu to malo byť dievčatko 😀 Ale sranda že mi aj dlho na uzv tvrdili že bude slečna a mam chlapisko pomaly ročne 😍😊

zuzannaaa
10. sep 2017

Ja som tiez takzo srandy vyskusala....
11 tt nesumelo a 12 sumelo a poriadne ..... tak uvydime ;)

romypop
30. sep 2017

Test ukázal že čakáme chlapceka a aj ho čakáme 😊😀

zuzannaaa
30. sep 2017

@romypop ahojjjj ako si si robila sodovy test ..... a ako ti sumL?

silvia610
27. jún 2018

@ywa16 ani na usg sa neda uplne spolahnut s vladtnej skusenosti viem.. do posledneho dňa sme čakali dievčatko podla ultrazvuku a 2 odlišných lekárov a čuduj sa svete máme doma malého chlapčeka

dadus_ka
4. aug 2018

@silvia610 ale to musi jake zle ked mas uz nakúpené ruzive veci a pre dievcatko a potom sa narodi chlapcek 😁

silvia610
4. aug 2018

@dadus_ka našťastie som kupovala v neutrálnej farbe a v ružovej som dostala len pár kusov takže to nebola až taká katastrofa len manžel mi nechcel verit že máme chlapca si myslel že si robím srandu a svokra uverila až som rozposlala sms-ky 😄

dadus_ka
5. aug 2018

@silvia610 asponze tak, lebo toto je ozaj sok 😁😁... Heh to chapem ze nechceli verit ked vam tak dlho hovorili o dievcatku nuz ale stava sa 😀😀 a robili aj 3D?

dadus_ka
5. aug 2018

@silvia610 a ten test so sodou si si robila? Tam ti ktore pohlavie vychadzalo? 😁

matkape
5. aug 2018

@dukokatka pekná somarina

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzannaaa
5. aug 2018

@sandria to neni pravda ani mne to nevyslo. Ja som mala cely cas ze chlapec a mame susku 🙂
A este som si robila z cervenej kspusty a tam.mi tiez vychadzal chalan

dadus_ka
5. aug 2018

@sandria
@zuzannaaa ja som v 16tt a uz 5x mi na tom vysla baba no a cakame chlapca takze zamna tiez nefunguje 😁.. No obcas to zo srandy skusim a stale cakam ze ci zasumi 😂

vikimaria
5. aug 2018

ja som to tiez skusila a vysla princeznicka a aj bude dievcatko 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre