Som v 7 mesiaci a mám bolesti v slabinách. Je to normálne?

ewka1980
6. dec 2011

Mali ste to v tehu aj vy? 😕 Vôbec neviem čo to je....? Neviem to ani opísať,ani nieže bolesť,ale akoy som mala svalovicu...na vnutorných stehnách...a vyššie.... ☹ som v 7.mesiaci.....a normálne mám strach,či sa neotváram alebo dačo.... 🤐

lypka
7. dec 2011

@ewka1980 som rada, že ste v poriadku. vidíš ja som sa až teraz dozvedela, čo mi vlastne vtedy bolo 🙂

dzanuliak
8. dec 2011

@ewka1980 caute baby no ja som uz teraz v 35 tyzdni no ked som mala take bolesti ale este mi aj tvrdlo brusko otvarala som sa sla som ku doktorke na vysetrenie a som na dva centaky otvorena nemala som ziadne ine bolesti dokonca som sa citila lepsie tyzden som si polezala v nemocnici a teras lezim doma nesmiem nic robit iba lezat nechcem ta strasit no vysetrenie je samozrejmost hlavne si davaj pozor vela oddychu, nenatahuj sa drzim palce

ewka1980
autor
8. dec 2011

@dzanuliak ,dakujem,....snažim sa nenamáhať,ale čo ...ked porobiť mi doma treba ,samo sa to nespraví 😀

dzanuliak
9. dec 2011

to je veru pravda ja som to nechala na manzela aj ked to neni ono 😀 no snazi sa a to sa ceni

marelyne
27. máj 2021

Ahojte mam podobny problem som v 28 tt
A tiez citim take daco ako svalovica vnutornych stehien nemozem poriadne chodit myslite si ze je to normalne a neni to este skoro a este jedna vec brucho mam velmi nizko a pohiby citim uplne dole pod bruchom prosim poradte mi

elenita
27. máj 2021

@marelyne ahoj, tak tie bolesti citim aj ja...ale ja uz 2 mesiace lezim s tvrdnutim bruska. A ano, obcas aj ja citim bolesti a kopanceky uplne dolu - vtedy viem, ze babo je otocene ritkou dole.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre