Tehotenstvo a škorica

katuska377
26. jan 2015

Ahojte,

jedli ste pocas tehotenstva nieco co bolo so skoricou? Napr cereálie so skoricou. Moze sa alebo nie?

helulik
26. jan 2015

Akurát som na to dnes pozerala v obchode 🙂 ja to milujem a asi ťažko si budem zvykať bez toho 🙂 ale myslim si, že tam je minimálne množstvo, že by to nemalo uškodiť 🙂

gurmanka
26. jan 2015

Ja som so skoricou problem nemala, ale odkedy som tehotna, neznesiem ju. Cize moje telo sa pred nou dost brani..

mamulienka30
26. jan 2015

@katuska377 ano krupicu zo skoricou, 2-3x v mesiaci urcite 😀 Tam ide o mnozstvo a denny prijem... toto je uplne ok ked raz za cas.

sednaja
26. jan 2015

@katuska377 Prvýkrát počujem, že sa škorica nesmie, ja som jedla všetko aj v tehotenstve, aj pri dojčení. Inak v obhode sú tie škoricové pochutiny len postrašené škoricou. 😉

lucia20
26. jan 2015

ja som vsetky styri tehu jedla skoricu. a takmer pri kazdom som ficala na krupicke so skoricovym cukrom. nikdy som nepocula, ze sa nesmie. ani som o tom netusila. a preco sa vlastne nesmie?

katarinamarkova
26. jan 2015

@katuska377 ano, normalne bez problemov.

stellamaris
26. jan 2015

@katuska377 Pokojne si trosku skorice daj.Aj denne.....aj ja som krupicu so skoricou casto v tehu jedla,ako tu baby spominnaju a vsetko ok..........

ammellia
26. jan 2015

ak nemas rizikove tehotenstvo, pokojne si daj. Ja som si prakticky denne davala nieco skoricove, milujem skoricu 🙂

jk77
26. jan 2015

Ja som jedla skoricu,aj dnes som mala krupicu so skoricou..... som taka skoricova zavislacka...😂

katuska377
autor
27. jan 2015

ďakujem za vaše rady, rizikové tehu nemám a minule ešte ked som si precitala, že by som škoricu nemala, som zjedla misku škoricových vločiek a nič mi nebolo len som trpla ci sa nieco nestane 🙂

charlie1980
27. jan 2015

🙂 Som sa pousmiala nad otazkou. Nevedela som, ked som bola tehotna, ze skorica by sa nemala. Kupila som si skoricove zuvacky, hroza des ! Uplne mi to vyzralo sliznicu, tyzden to bolelo. A teraz mi nic nerobia. Jediny raz mi bolo zle pocas tehotenstva z kusocka cokolady, myslela som, ze sa dalsieho dna nedozijem. Taka moja skusenost s alergenmi pocas tehotenstva 🙂

belasy_motylik
27. jan 2015

Škorica vo všeobecnosti prekrvuje organizmus a hlavne brušnú dutinu, tak asi sa vo väčšom množstve hlavne pri rizikovom tehotenstve neodporúča. http://www.ekoporadna.sk/poradca-ekospotrebitel... http://www.fertility.sk/sk_SK/tehotenstvo/potra... atď.

suuzi
27. feb 2022
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

skorica s mierou nevadi, nie su ziadne dokazy, ze by vyvolavala porod, samozrejme vsetkeho vel skodi https://temazdravie.sk/skorica-v-tehotenstve/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre