Tehotenstvo po vysadení hak

lollitka25
28. apr 2019

Babulky,mali ste s tym skuseniat ze hned po vysadeni hak vam uz menzes neprisiel a boli ste tehu? Ms som mala 11.4-15.4 mavam 26dnovy cyklus. uz tyzden pocitujem tlaky v podbrusku a prsia mam citlive a naliate, menzes mi ma prijst az o tyzden tak teraz neviem ci to bude tym ze som vysadila a hormony pracuju, alebo tym ze sa zadarilo🤔

aceris
28. apr 2019

Po vysadeni hak sa telo moze davat dokopy aj dva roky a cyklus kolisat aspon pol roka...no zalezi to od kazdej zeny. Samozrejme kludne mozes ostat aj hned tehotna. Poznam aj taky pripad osobne. Kazdopadne pockaj na cas kedy ma dojst mrcha a ak nic, za spravenie testu nic nedas...teda az na par e :D

sonicka96
28. apr 2019

Myslím že už je aj v pohode si spraviť test 🙂

lollitka25
autor
28. apr 2019

@sonicka96 neni to zbitocne? Podla mna je na to este skoro, aspon podla mna, pockam na den mrsky 🙂

andrejka159
28. apr 2019

@lollitka25 mám kamosku, ktorá presne takto otehotnela. Vyšlo im to na prvý šup. Moja skúsenosť po vysadení hak bolo 3 mesiace sa mi upravoval cyklus ale my sme sa o babo v tom čase cielene nesnažili. Test si si robila?

lollitka25
autor
28. apr 2019

@andrejka159 este nie🙂 ja somHAK uzivala len 3mesiace🙈

nitka1157
28. apr 2019

Ja som uzivala hak cca 7rokov a po vysadeni mesiac nato mile prekvapenie 😊

lollitka25
autor
28. apr 2019

@nitka1157 jeeeeej mileee🤗🤗 a pocitovala si aj nieco ci len neprisla mrska?🙂

miskap125
28. apr 2019

@lollitka25 ahoj brala som HAK viac ako 5 rokov, po vysadení som prvý mesiac dostala MS presne, druhý mesiac meškala cca týždeň ale bola, a tretí už som nedostala 😊takze dá sa, a asi aj skôr ako v mojom prípade

34michaela
28. apr 2019

@lollitka25 hned na druhy mesiac po vysadeni hak som ostala tehotna a vedela som to uz pred dostavenim sa ms,bolo mi zle 😀

nitka1157
28. apr 2019

@lollitka25 nepocitovala som vobec nic ale test jasne ukazal

lollitka25
autor
28. apr 2019

@34michaela ja mam to iste 🙈len mi to pride take ze si to namyslam😂

nic_ol
28. apr 2019

Ja som zostala tehotna hneď v ten mesiac ako som dobrala hak 😂

lollitka25
autor
28. apr 2019

@nic_ol ja som ani necakala ze ono sa to fakt da,myslela som si ze vsak sa to este upravuje a zrazu je tu fakt ta moznost ze sa to da🤗🙈

lollitka25
autor
29. apr 2019

Babulky od vcera ma uz aj zimica vecer pod paplonom trapy a ked mi neni zima tak mi hori cela hlava a citim nohy oslabene akoby ma nevladali🤷🏻‍♀️ Zeby chripka?😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre