Test negatívny, menštruácia mešká 28 dní

mia091
27. máj 2019

Ahojte ženy... mám taký menší problém alebo skôr dilemu. Menštruácia mi mešká 28 dní, robím si test pomaly každý deň a je negatívny. O bábätko sa nesnažíme. Naposledy mi meškala menštruácia 18 dní,test mi vyšiel pozitívny ale bohužiaľ to skončilo potratom(pred 7 mesiacmi). Dávame si pozor, keďže sa ešte bojím ďalšieho tehotenstva 😔 len mi nejde do hlavy, prečo stále nemám mrchu keď test je negatívny.

lubik87
27. máj 2019

@mia091 už dávno bolo treba zájsť ku gyn.moze to byť cysta , mimomaternicové , zápal hocičo...mesiac je už veľmi dlho

mia091
autor
27. máj 2019

@lubik87 bola som pred mesiacom na preventívke a všetko ok. Mala som ísť ešte na sono prsníkov počas men. ale tá nedorazila

diaalex
27. máj 2019

@mia091 podľa mna zájdi zajtra za lekárom, pravdepodobne ti pichne vyvolávačku

mia091
autor
27. máj 2019

@diaalex vyvolavačku nemôžem kvôli liečenej tromboze 😏 som rozhodnutá, že tam piatok zájdem (kvôli práci sa mi nedá skôr )

barus26
27. máj 2019

@mia091 ahoj, mne meškala 22 dni .. dnes ráno som mala ísť na gyndu a samozjreme ráno klesla BT a prišlo spinenie a už sa pomaly spúšťa. Neviem prečo meškala tak dlho, nikdy este toľko nemeškali.. a to som mala aj asi po tyzdni meškania na dvoch testoch druhe čiarky ale boli slabucke ale voľným okom viditeľne a nič z toho.. no nevadí pre mna znamená novy cyklus nová nádej ☺️

diaalex
27. máj 2019

@mia091 to je už jedno kedy, ale pre pokoj duše tam zájdi ;)

lubik87
27. máj 2019

@mia091 no ale pred mesiacom ti nemeskalo

jeltica
28. máj 2019

@mia091 Mala by si ist na gyn, pre istotu, mozno to je aj tym potratom...

dagmar13
28. máj 2019

Ja som bola na preventívne a o týždeň som skončila v nemocnici s prasknutou cystou, takže nikdy neviem radšej volaj dr. Buď ti dá vyvolávaciu vo niake lieky

mia091
autor
28. máj 2019

Piatok dám vedieť ako som dopadla 😏 raz už som mala ak cystu. Takže uvidíme, čo to bude tentokrát.

mia091
autor
31. máj 2019

@diaalex všetko v poriadku ale vraj by mi neuškodilo,keby som mala menej stresov 😕

diaalex
31. máj 2019

@mia091 no stres tiež odddialuje ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre