Veštenie obručkou a zistenie pohlavia

veronka30
6. mar 2014

Ahojte žienky,počula som od tetušiek že pohlavie sa da zistiť aj krutenim obručky nad dlanou a že sa da zistiť kolko budete mať aj deti.Len pre zabavu,by som chcela vedieť ako sa to ma robiť s tou obručkou a či to aj niekomu vyšlo,viem že je to blbosť a predsa sa môže niekto najsť, komu to vyšlo....

hefo
4. jan 2016

Dovoľte mi zasmiať sa...

nikolafe
11. jan 2016

@k_m pýtala sa. A kyvanie prsteňa jej ukázalo či áno alebo nie. A mne vyšlo v 19. Mojej mladšej sestre až v 30tke. Skúšali sme to veľa krát a nikdy sa nestalo,že by mi vyšlo niečo iné 🙂

lauraanery115
31. okt 2016

Kamoska mi tiez tak vestila,chlapec dievca,chlapca uz mam a uvidime co bude ďalšie 🙂

andreale
31. okt 2016

@hefo aj ja som sa zasmiala 🙂

ikonica
21. feb 2017

tie z vas, ktore maju nemilu skusenost so stratou babatka napr MA ak ste si robili tento test ci vestenie... ratalo tam aj to babatko, ktore odislo alebo len deticky, ktore sa aj realne narodili a ziju?

sadriana2886
21. máj 2017

Tiez by som rada vedela ako @ikonica

kristinka86
21. máj 2017

Celé toto veštenie je somarina. Mne to robila spolužiačka na VŠ. Vraj každému to podľa toho vyšlo a aj sama vravela, že má nadprirodzené schopnosti. Opakovane mi povedala, že budem mať len jedno dieťa a to chlapca, hoc sme vždy chceli tri. Potom som jej povedala, že bude ako my budeme chcieť a ako BOH dá a máme tri detičky - živé, zdravé, krásne. 🙂
Aj mamina kolegyňa mi veštila a tá povedala dve detičky - chlapec a dievča.
Neverím na také a aj som oľutovala, že som sa na to kedysi dala nahovoriť...

ikonica
21. máj 2017

@sadriana2886 na nete su aj videa aj ked v anglictine... na snurku lebo vlas zavesis obrucku alebo nejaky kruzok... no a potom nad otvorenou dlanou (asi je jedno, ci je otocena nahor ci nadol) v oblasti medzi palcom a ukazovakom urobis nieco ako ponor.. no velmi tazko sa to vysvetluje... proste ides tym zavesenym prstenom pomedzi tie dva prsty trikrat hore dole a potom ten prsten das nad dlan a podla toho ci sa kruti (dievca) alebo kyve zo strany na stranu (chlapec) akoze zistis pohlavie... robis to kym sa nestane, ze sa ten prsten ani nekyve ani nekruzi... heh neviem ci si pochopila... daj do googlu neco ako ring gender predction alebo take daco.. je to take na pobavenie aj ked niektore kolegyne tomu veria, lebo im to vzdy a stale vyjde ci u nich alebo u inych ludi, ktorym to robia... niekde som to videla robit aj so zavesenym kristalom... robia to ja nad bruskom... skus youtube...

wanda87
19. jún 2017

@michaela.g ahoj prosím ta ako sa z toho sa vyveštiť ci to budú dvojčatá alebo jedno babo? Dakujem 🙂

klara37
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nataliasestakova
28. máj 2020

@lucia20 môžem sa spýtať mne bolo toto "veštenie" robené opakovane aj od viacerých osôb... a vždy mi prsteň pri prvom raze zostal visieť bez pohnutia, prípadne sa točil na mieste a nevedeli sme si to vysvetliť, vedeli by ste mi pomôcť čo to znamená?😃 začinam mať pocit, že to môže byť len jedná vec...

gugugaga123
20. júl 2021

@veronka30 ja som to robila kamoškám a všetkým to vyšlo.

dbs2014
2. jan 2022
dbs2014
2. jan 2022

@nataliasestakova sú len 2 možnosti prvá je že prsteň nechce odpovedať a druhá je že deti podľa prstena mať nebudeš...ak chceš napíš mi správu pracujem kyvadlom a kartami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre