Veštenie pohlavia z prsteňa - obrúčky

jablcko1
21. apr 2015

Vyslo vam vestenie pohlavia z prstena / obrucky pri detoch? Nepoznate este podobne praktiky? Samozrejme ze len pre pobavenie...dakujem

patamato
21. apr 2015

Ano mne to vyslo ,prve dievca a 2 chlapec.Svagrina ma dievca a druhe tiez dievca.Sestra ma dievca.Robili sme to tiez s obruckou.

jablcko1
autor
21. apr 2015

@patamato Prosim ta a nepamatas sa ako ste to robili? Mozem si to aj sama spravit? Dakujem

mirkaandrej
21. apr 2015

@jablcko1 ahoj, mojej mame to napr vyslo...mne tiey ,,vestila" ale neviem či je to podla toho..podla toho by som mala mat CH CH D CH.... prvykrat som potratila-pohlavie netusim, druhy chalan a teray cakame dievcatko..sedelo bz to potom nato ye to o ktore som prisla mal bzt chalan...ale moye to byt len nahoda 🙂 ako hovoris na pobavenie 🙂

misaelka
21. apr 2015

normalne neverim ze to vyslo, ved je len 50% sanca 😲 ako na pobavenie hej... ja osobne tomu neverim.

sednaja
21. apr 2015

@mirkaandrej
@jablcko1 Myslím si, že pohlavie dieťaťa závisí aj od partnera, nielen od ženy. Avšak ja čo poznám ženy, tak každej to vyšlo, dokonca aj potraty sa medzi ne počítajú. Mojej mamke napr. v minulosti vyšlo CH D CH D a keď si to robila po pár rokoch, tak sa to zmenilo na CH D D D a naozaj napokon, keď mala tretie dieťa, bolo to dievča.
Avšak ja keď som bola ešte malé decko, tak mi vyšlo CH D ............a mám D D.....no v dospelosti som to neskúšala.
Nespoliehala by som sa však na to.
Mimochodom, prevlečieš obrúčku (prsteň s pravidelnou štruktúrou) cez nitku a priložíš nad dlaň (neviem, či záleží ktorá), prsteň sa začne sám buď točiť (D), alebo kývať zo strany na stranu (CH)........potom prsteň dáš na bok, zastavíš a zase nad dlaň, budeš to robiť dovtedy, kým nad dlaňou neostane stáť ........Si mi dala chrobáka do hlavy,musím aj ja skúsiť...........sranda to je 😀

bonaqa2013
21. apr 2015

Mne vyšlo že budem mať len jedno dieťa a mám 4 . A pohlavie si nepamatám. Bolo to dávno.

patamato
21. apr 2015

ja som to este skusala nedavno a stale som mala prve dievca a druhy chlapec.SVAGRINA NEDAVNO MALA DRUHE DIEVCATKO A TO ESTE NEVEDELA CO TO BUDE,ALE TIEZ JEJ TO VYSLO TAK AKO JEJ TO UKAZALO.
MOZNO NA TOM NIECO BUDE.

katyt
21. apr 2015

Mne to vyšlo, strašne som chcela dievčatko po dvoch chlapcoch a keď som už vedela, že čakáme tretie, tak som bola taká nervózna, že čo to bude. Skúšala som hocičo na zistenie pohlavia z takých tých babských receptov a vyšlo mi to len podľa prsteňa, vždy sa mi nad bruškom točil. 🙂

alexik11
21. apr 2015

@jablcko1 Ono mal by to byť prsteň, ktorý nosíš na ruke (ja som robila so snubákom, nemusí byť len čistá obrúčka). Dáš na nitku. Robí sa to nad ľavou rukou, pretože je "spojená" so srdcom. Roztiahneš prsty a mala by si 3-krát prsteň na nitke spustiť a zdvihnúť medzi palcom a ukazovákom, potom ho dáš nad dlaň. Pokiaľ sa točí v kružnici, tak to bude dievčatko, keď sa kýva zo strany na stranu, tak to bude chlapček. 🙂 Tak to opakuješ- 3krát spustíš-zdvihneš medzi palcom a ukazovákom, dáš nad dlaň a čakáš, čo sa ukáže- až kým prsteň neostane stáť bez pohybu.
Skúšala som to všetkým kamarátkam aj rodine a vyšlo to. 🙂 Rátajú sa ovšem aj potraty a tak, sú to všetky deti, ktoré za život splodíš. Dá sa to robiť samozrejme aj mužovi a malo by to partnerom vyjsť rovnako. 😀
A dokonca som zsitila, že môže dieťa aj pribudnúť, to sa stalo nám: mužovi ukazuje dievčatko (dcéra z prvého manželstva), potom 2-krát chlapčeka, mne ukazuje 2-krát chlapčeka. A teraz pred nedávnom som mala nutkanie to skúsiť znova a pribudlo nám dievčatko. 🙂

daduska32
21. apr 2015

Aj mne prsteň ukázal čo budem mať,neverila som tomu stále ukazoval troch chalanov a štvrtú baby. A verte mi štvrté som už po troch chalanov nechcela 🙂, A po 16 rokoch sa mi narodila krásna princezná 🙂 🙂 🙂.A to mi lekár na sone povedal že to bude asi chalanov,skoro som vtedy odpadla 🙂. To je moja skúsenosť.

jablcko1
autor
21. apr 2015

Niekde som čítala, že chlapček sa točí do kruhu a pri dievčatku je ciarka....tak už neviem ako je teda pravda...???

bubinko1506
21. apr 2015

kocky, ja som to skusala po prvom IVF - vyslo mi, ze by som mala mat 3 chlapcov. Dvojicky - chlapcov - som bohuzial v 6tt. potratila, ale jeden chlapec by mal este na mna cakat 🙂

daduska32
21. apr 2015

@jablcko1 presne tak,pri chlapcovi sa točí do kruhu a pri dievčatku je čiapka.

daduska32
21. apr 2015

@daduska32 🙂 čiarka

jablcko1
autor
21. apr 2015

Dúfam, že tu ešte pozitívnych skúseností pribudne!!! Tak pridávajte!! ĎAKUJEEEM

sednaja
21. apr 2015

@jablcko1
@daduska32 presne opačne..........dievča sa točí do kružnice, chlapec sa kýve zo strany na stranu

jablcko1
autor
21. apr 2015

@patamato A ako je u vás...keď sa točí do kruhu, čo to znamená? Chlapec či dievča?

daduska32
22. apr 2015

@jablcko1 isto chalan 🙂 🙂 🙂

bubinko1506
22. apr 2015

ked sa toci do kruhu, tak dievca. mne sa obrucka kyvala zo strany na stranu, a kedze sme pred vkladom davali robit genetiku embryi, tak sme vedeli od zaciatku, ze su to chlapci

marley7
5. máj 2015

@sednaja skúšala si to teraz či ti to tak vychadza?

adulka165
5. máj 2015

mne to vcera robila kamoska ..dala zlatu prsten na snurku a dotkla sa ma snim bruska a zacal kruzit ;) cakame babu ;) /3 dr.povedali ze baba/ a kamoske to robila tiez a tiez vaj baba no ide az buduci tyzden do MT na 3D tak som zvedava ci sa to potvrdi :D inak je to riadna haluz :D

sednaja
5. máj 2015

@marley7 neskúšala, ale určite vyskúšam

stanulienkat
5. máj 2015

Toto tu vazne rozoberate taketo slepaciny?😀😀:*)

elizabethia
5. máj 2015

Nie, mne sa prsten ani nepohol. Ostal stat prikovany a aj ked ho rozkyvala, hned sa zastavil - vysledok: nebudem mat ziadne deti. Bola som z toho na prasky skoro dva roky a ked sme mali s manzelom mesiac pred svadbou, povedali sme si, ze skusime, ved urcite sa to nepodari na prvy sup .... a cuduj sa svete, na svadbe som bola tehotna, ani som o tom nevedela, dozvedeli sme sa to tri tyzdne po svadbe a narodil sa nam kraaaaasny zdravy chlapec a momentalne cakame na nasho dalsieho krasavca - pride k nam uz v auguste 🙂 Takze dievcata a zeny, urcite neverte, zbytocne sa budete trapit ..... a este jedna prihoda, sesterke vyslo, ze bude mat chlapca a ma dievcatko 🙂

f3rari
5. máj 2015

Mne to tiez vyslo 🙂 3 x to na mne skusali a stale sa obrucka kyvala zo strany na stranu 🙂 A mame chlapca 🙂

jablcko1
autor
6. máj 2015

Ja mam prveho chlapca a mne sa to toči do kruhu....ako to teda je?

egiginka
6. máj 2015

Mne vyslo dievca, aj manzelovi🙂)).. a vyslo spravne ;)som robila aj svokre, mame, babke... povychadzalo🙂))) ... a druhy nam s manzelombobom chlapec vysiel, tak zme zvedavi, ale inak to tak citim, ze ked bude druhe, ze chlapec. ... ale zase sesternici v kuse vychadzalo druhe dievca, este aj mala brucho ako dievca, myslela si ze bude dievca, na sone , nechcela moc ukazat, ale asi dievca🙂))) a narodil sa Tomasko🙂

meusicka
6. máj 2015

no mne to vyslo, teda mam dievky, ale obrucka mi vyvestila 2 dievcatka, a druhe tehu som pocala dvojicky dievcatka. takze asi mi to pocitalo skor tehotenstva 😀 medzi nimi som potratila, ale to mi vobec asi nezohladnilo

marley7
17. okt 2015

Neviete či sa to môže robiť aj so strieborným prstenom, či musí byť len zlatý? Dakujem

monhla
17. okt 2015

Je to ozaj len na srandu, lebo aj pri tipovaní je šanca 50:50, že trafíš správne.

Mne to robila kamoška ešte za mlada a vyšlo 7 chalanov a stále nekončilo 😀
Potom mi to robila manželova krstná, ktorá má v predpovedaní vraj takmer 100% úspešnosť a tej vyšli 2 deti - obe dievčatká - bodaj by nie, keď jednu som mala na kolenách a druhú vedľa v kočíku 😉 Vraj viac detí mať nebudeme, hoci som jej 5 min predtým tvrdila, že chcem deti 3!

Každopádne netrafil nikto - máme tri prekrásne princezné 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre