Vymiznutie tehotenských príznakov

28. júl 2023

ahojte je tu niekto, komu zo dňa na deň vymizli?

...nebolia ma prsia (partner tvrdí, že sú menšie..) už ani kríže, dokonca som spala celú noc...no proste necítim už nič...

...nestihla som ísť ešte ani k dr.

magic08
28. júl 2023

u mna to znamenalo zamlknuty potrat

autor
28. júl 2023

@magic08 ako to prosím prebehlo, v koľkom si bola týždni, ak sa môžem opýtať

diewcatqoo
28. júl 2023

Ano, u mna tiez, bohuzial, zamlknuty potrat v 11tt. Prejavilo sa to tym, ze mi splasli prsia a prestali boliet, nevolnost pokracovala dalej. Ine priznaky MA som nemala. Prislo sa na to za par dni na kontrole - nebola uz akcia srdiecka. O dva dni som isla na cistenie.
Ale nemysli hned na MA - nemusi to byt nutne to. U prveho tehotenstva ma prestali boliet prsia cca v 13tt a vsetko bolo ok.

nanka888
28. júl 2023

U mna tiez vymizli z jedneho dna na druhy ale vsetko bolo v poriadku, maly uz ma 9 mesiacov ☺️ V ktorom tyzdni si?

autor
28. júl 2023

@nanka888 podľa apky v 6tom, zistila som to túto stredu, dovtedy mi bolo zle a teraz nič..

magic08
28. júl 2023

v 13 tt, zrazu mi prestalo byt zle, prestalo ma pobolievat podbrusko, aj prsia prestali boliet a zacala som spinit, utz ukazal, ze babatku nebilo srdiecko.

domka222
28. júl 2023

U mňa tiež MA

jaskolka
28. júl 2023

Ja napríklad som mala MA, ale priznaky normálne pretrvávali stále.
Príznaky sa ti môžu meniť, zmiznúť, opäť sa objaviť, absolútne teraz nie je dôvod na paniku.

levandulova111
28. júl 2023

Mne tak isto, vymizli príznaky, prsia sa zmenšili, úplná panika, googlila som a zmierila sa už s najhorším... Potom sa príznaky opäť objavili, potom zas vymizli... Od začiatku tehotenstva som to mala ako na hojdačke, raz som sa tehotná "cítila" a inokedy vôbec... A teraz ma tu hryzie do nohy takmer 7 mesačná zloba... ❤️ Držím palce, aby to bol aj tvoj prípad a všetko dobre dopadlo 🙏

levandulova111
28. júl 2023

Dokonca som v 9tt začala fakt silno krvácať, 3 kusy zo mňa vyšli, veľké ako štvrť až pol dlane... Priateľ panika, balil veci do tašky a že pome do nemocnice... Ja som sa neponáhľala, hovorím že keď už takáto číra krv a také kusy, malé to vzdalo 😔 a ku podivu malá sa držala zubami nechtami, bol to obrovský hematóm, ktorý proste odišiel a malá sa udržala❤️

ness222
28. júl 2023

@diewcatqoo prosim ta a realne sa babo prestalo vyvijat v 11. tyzdni, alebo sa na to prislo v 11.tyzdni ?

diewcatqoo
28. júl 2023

@ness222 prislo sa na to v 11. tyzdni. Podla velkosti sa realne prestalo vyvijat cca tyzden predtym. Tie prsia ma prestali boliet asi 3-4 dni pred kontrolou u lekara.

ness222
28. júl 2023

@diewcatqoo dakujem za info.

rebrambora
28. júl 2023

Ano v 18tt. Riadne som stresovala, vsetko bolo v poriadku.

petko81
28. júl 2023

Ja som 26 týzden
A príznaky som som nemala žiadne.ani zle.ani prsia neboleli nič.
Držím prsty

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre