Ešte nespustený potrat pri zamlčanom potrate

14. feb 2023

Ahojte dievčatá, pred 3 týždňami zistili, že ide o MA (zamlčaný potrat v 5-6. týždni). Srdiečko ani nezačalo biť a nevyvíja sa... mám aj posunutý cyklus a tak zvolil doktor vyčkávací spôsob (chodím pravidelne na kontrolu). Už som sa s tým psychicky zmierila, aj s tým že sa nič nedeje... Bohužiaľ sa kyretu nevyhnem, vo štvrtok mám ísť k doktorovi aby som dohodla dátum kyretu. Od včera mám pobolievanie krížov a veľmi slabý hnedkastý výtok... myslíte, že to môže prísť? Rada by som sa kyretu vyhla... pijem alchemilku a šalviu, ale nič sa nedeje. Ako to prebiehalo vám? Do koľkých dní od bolesti krížov a výtoku sa vám to spustilo? Ďakujem a držte palce ❤️

anjelicek26
14. feb 2023

Tri tyzdne su uz dlho podla mna, mozes chytit zapal maternice a tam je riziko zrastov ci nejakych dlhsich problemov dost vysoke. Ak sa to dnes-zajtra nerozbehne, tak ten kyret bude to spravne riesenie. Mrzi ma, co sa ti stalo.

saxana000
14. feb 2023

Na mna to.prislo dva dni po vysadeni utrogestanu na udrazanie vraj normalne je cakat tak dva tyzdne.3.sa mi uz zda velmi vela.tie bolesti uz mozu znacit zapal alebo infekciu crp ti doktor nerobil?teplotu nemas zvysenu?

macko1007
14. feb 2023

toto je dlho 3tyzdne,ja by som radsej uz necakala.. mne sa zacal rozbiehat asi po tyzdni cca,no ja som nechcela cistenie doma..takze ked uz sla cervena krv,valila som k dr a ta ma poslala rovno na kyret…obidvujem zeny co to zvladnu doma..

wildria
15. feb 2023

3 tyzdne je akasi dlha doba...nedal vam doktor aspon vyvolavacku na skusenie? Aby ste niaku infekciu nedostali...viem aky je to pocit ja som potratila na konci siedmeho..vytoky hnede som mala tiez niaky cas ale este som netusila o co ide...a potom sa to z nicoho nic v noci spustilo.vsetko som vypustila do zachodu o tretej rano hned utekacka na pohotovost od kial ma poslali domov ze to mam uz doma pretrpiet..dobre som sa nevycistila a asi mesoac ma natahovali s vyvolavackami z ktorych mi akorat bolo len zle a nepomahali, bolo to zle mohla som nieco z toho dostat. Po mesiaci sa moj gynekolog nasral ako ma v nemocnici natahuju tak ma potom okamzite poslal na kyret... Uvidite co vam zajtra doktor povie, ale na to ze uz dlhsie viete ze je koniec su tri tyzdne ozaj dlhe a aj vas zbytocne natahuju.. viem ze to chceli asi prirodzenou cestou ale niekedy to neni dobry napad
Drzte sa , prajem vela sil, ste silna zvladnete to♥️

mima172
15. feb 2023

Ahoj, ja som čakala 2 a pol týždňa, nakoniec som musela na kyret (3.2 som bola a bol to 12tt, bábo bolo v poriadku, no v cca 9tt mu prestalo bit srdiečko). Nepomáhalo tiež nič. Celý čas čakania som priebežne špinila, niekedy krvacala, boleli ma kríže, brucho a stále som čakala, že to príde, no potom už to moja psychika nedávala, tak som šla na kyret a som zato rada. Držím ti palce, ak chceš, kľudne napíš, rada poradím, "vypočujem". Som po druhom kyrete 😐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre