Viacnásobné umelé prerušenie tehotenstva

17vicky17
1. apr 2015

Ahojte,

vopred ziadam snazilky a matky, aby sa zdrzali odsudzovania ma a poradili mi k teme.

Chcela by som sa spytat, ci ma niekto skusenosti s viac-nasobnou interrupciou a po akej dobe sa im podarilo opat otehotniet.

Vopred dakujem!

17vicky17
autor
1. apr 2015

@misaelka nie som troll.... pytala som sa len na nazor a skusenosti.

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady511
1. apr 2015

@17vicky17 vybrala si si zle fórum resp. Tu odpoveď nenajdes, len odsudzovanie, je to len tvoja voľba,tu sa podaktore tvária ako matky terezi a budú ti dookola písať o ochrane atď,ja som sa už radšej prestala pýtať lebo je tu len jedna múdra hlava za druhou,až na tie svetle výnimky

sorciera24
1. apr 2015

nechapem ako moze byt dospely clovek tak nezodpovedny, a to rovno viackrat! 🤐 😠
ja len dufam, ze toto je fake a budem si vsugeruvat, ze toto pise len unudena studentka, ktorej zacali prazdniny (pri dospelej zene by som to nerozdychala:/)

misaelka
1. apr 2015

@lady511
@17vicky17
baby nic v zlom ale co cakate?? ved na tuto stranku chodia zeny, co babo chcu, prip. co bojuju s neplodnostou. cize je pre nich tazke pochopit vase stanovisko. vravim najlepsie riesit taketo problemy s gynekologom, prip. napiste do nejakej online gynekologickej poradne.

@17vicky17 ak si bola viackrat na upt, davam doraz na dobru antikonecepciu-uchrani ta takychto rieseni. moznosti je kopa. lebo upt riesis dosledok, pricina je niekde inde-myslienkovo v hlave je niekde problem.

17vicky17
autor
1. apr 2015

@lady511 hovoris mi z duse. Neviem, naco som sem vobec chodila.... poradim sa s odbornikmi, to bude najlepsie.

17vicky17
autor
1. apr 2015

@misaelka ako som uz pisala, chcem nasadit teliesko na tri roky.

sorciera24
1. apr 2015

@17vicky17 po temach, kt. si zalozia v priebehu 3 dni.....rozhodne potrebujes odbornu pomoc......ale hlavne psychologicku....vela stastia prajem, aby si sa vyliecila!

misaelka
1. apr 2015

@17vicky17 nuz tak uz zostava len dufat ze za tie 3roky dozrejes a ze sa poucis

17vicky17
autor
1. apr 2015

@sorciera24 urazat je najlahsie...

lady511
1. apr 2015

@misaelka však ok,

lady511
1. apr 2015

@17vicky17 to asi áno, napíšem ti ip

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
17vicky17
autor
1. apr 2015

@fidka79
este raz, teliesko, nie sterilizacia....a uz mam toho dost , idete si stale svoje nech sa zena spyta cokolvek...videla som vase prispevky k inym foram a viete byt skutocne hnusne. Moralistky!
@lady511 aspon niekto s objetivnym nazorom...dakujem ti

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lady511
1. apr 2015

@fidka79 ja nenarazam priamo na teba,však prečo ju odsudzujes, ?ak by bola aj na 10 tich,ona sa pýtala Otázku, ,nie?zakladatelka nepotrebuje moralizovanie o tom ako ma sexovat, ,

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sorciera24
1. apr 2015

@17vicky17 nemala som v plane ta urazit.....len ti radim odbornu pomoc....ak ta aj to uraza...hmmmm
a co ak su tu zeny moralistky?....co je zle na moralnom spravani, ako nechapem kam spolocnost speje, ked moralka je na posmech.........potom sa cudujeme co z tych deti rastie....(teda z tvojich bohuzial nie).....a nie, neurazam, len som uprimna!....s tym musis rata v spolocnsoti, aj s moralkou, kt. je nadstavena, ak v nej chces zit......

17vicky17
autor
1. apr 2015

@sorciera24 nesud ked nepoznas celu situaciu cloveka...tymto odchadzam z fora, mam toho akurat tak dost!

meluela
1. apr 2015

@17vicky17 taky neprijemny detail ze ty uz dieta mas, takze hovorit zabezpeceni idealnych podmienok pred tym nez budes mat dieta je cisty alibizmus .. pokial nie si narkomanka co byva pod mostom, tak takmer vsetko je pre to dieta lepsia buducnost nez vedro nemocnicnym odpadom 😒

ale technicky myslim to nie je az taky problem a riziko neplodnosti by sa nemalo nejako deamaticky zvysit, deaily ti urcite vysvetli gynekolog
dufam ze aj ponukne nejake dalsie moznosti pred zavedenim toho telieska (napr. hormonalny implantat)

... a zatial asi treba hlavne toho nespolahliveho partnera poslat kade lahsie .. alebo ked chce spavat so zenou tak nech spoluznasa nasledky ... ludia si naivne myslia ze sme taki machri ze sme navzdy a na 100% oddelili plodenie od sexu .. ale nie, tieto dve veci su vzdy prepojene pri hocijakej ochrane a treba sa podla toho zariadit

janickacrazy
2. apr 2015

@17vicky17 Poznám ženu, ktorá bola na UPT 3krát, potom mala ešte 2 deti, ale mala problémy, obe deti sa narodili predčasne, mala aj problémy s placentou a lekári jej povedali, že to bolo pre tie UPT, že sa jej tam niečo poškodilo vnútri, takže nie je to len tak, musíš rátať s tým, že možu byť nejaké komplikácie potom v tehu.

malabiba
9. apr 2015

@17vicky17 poznám ženy, ktoré mali deti po upt.....a u nás na ulici sme mali babku, ktorá mala 7 detí a niekoľko potratov - robili si ich ženy sami ihlicami...je to veľmi individuálne a vždy je tam riziko...určite treba nájsť dobrého chápavého lekára a poradiť sa s ním.....je to ťažké rozhodnutie, držím palce

malabiba
9. apr 2015

baby ja sa zasa divím, ako tu niektoré ženy napriek zdravotným problémom, niekoľkoročnému pchaniu antikoncepcie do seba a napriek tomu, že dieťa nevedia prirodzene počať - skúšajú silou-mocou všetko možné aj nemožné, lebo oni si to dieťa želajú a zastav sa svet.....vám tie diskusie nikto neodsudzuje

petra7777
9. apr 2015

@17vicky17 Ešte rýchlo vymaž fotku, lebo ak ťa spozná nejaká susedka....kamarátka.....máš "po ptákách" 😀

17vicky17
autor
14. apr 2015

@petra7777 moje okolie je narozdiel od niektorych ludi zhovievave a dokaze sa nad veci povzniest 🙂

ale inak uz uzatvorme tuto temu, aj tak je neaktualna

petra7777
14. apr 2015

@17vicky17 To si len myslíš....na oko sú všetky milé a spolupatričné....ALE za chrbtom si ťa "podávajú" 😀

studentkazuzka
15. apr 2015

Dobrý den, jmenuji se Zuzana Zarembová a jsem studentkou třetího ročníku oboru Porodní asistentka na UTB ve Zlíně. Nyní dokončuji bakalářskou práci na téma Psychická reakce na ztrátu očekávaného dítěte. Touto cestou bych Vás chtěla požádat o vyplnění krátkého dotazníku, který slouží jako podklad pro mou bakalářkou práci. Dotazník je zcela anonymní a dobrovolný. Předem moc děkuji za jeho vyplnění.
Dotazník naleznete zde:

http://www.survio.com/survey/d/C1E8N4W9H2Y6T5A7C

sibalka21
15. apr 2015

@studentkazuzka laskavo prestan otravovat s takymi vecami, sa uvedom, je to citliva tema a urcite ziadna zena ktora prisla o dietatko ti o tom nebude rozpravat, mozes sa hanbit!!!!!!! cista necitlivost, otras coho je niekto schopny

sjuzan77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre