Zvažujem umelé prerušenie tehotenstva

ovecka1111
6. jún 2021

Dobrý deň som mladá mamička od pôrodu som 4mesiace aj 21dni som opäť tehotná som v 7tt . Zvažujem potrat . Neviem čo mám robiť . Priateľ má vždy klame nenosí peniaze sem tam no (100€)mesačne . Nechce sa starať o našu dcérku . Všetko mu proste vadí . Finančne mi pomáha iba moja mama a poprípade sestra . Fakt neviem čo mám robiť . Nechať si alebo ísť na potrat ? Poraďte mi (mám 18r)

pribinak
6. jún 2021

Písať že si mala používať antikoncepciu je asi neskoro

zuzanockamt
6. jún 2021

V tejto situácii určite UPT.

vladika11
6. jún 2021

@ovecka1111 na Slovensku žije veľa bezdetnych párov, ktorí nemôžu mať vlasne deticky.. Uvažuj, že dáš dieťatko na adopciu alebo do hniezda záchrany.

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@pribinak noo to je neskoro

zuzanockamt
6. jún 2021

@ovecka1111 V profile máš ale 12. tt

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@zuzanockamt dobre ďakujem
@vladika11 to by mi už srdce nedovolilo. Aj teraz keď premýšľam nad tým že chcem zabiť svoje dieťa je mi do plaču

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@zuzanockamt poslednú ms som mala 16.4 aj to bola len 2dni a slabá .

zuzanockamt
6. jún 2021

@ovecka1111 tak snáď gyn. ti povedal/a, že v ktorom si týždni

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@zuzanockamt som objednaná na pondelok takze uvidím čo povie

mamamasama
6. jún 2021

suhlasim s @vladika11 zvaz radsej adopciu... srdce ti nedovoli dat babatko niekomu, kto ho vychova, ale zabit ho chces? Prave sa pozeram na moje spiace babatko a nechapem... postav sa k tomu apson teraz zodpovedne, ked si doteraz na zodpovednost kaslala a nechala sa po porode znova nabuchat...

pribinak
6. jún 2021

@ovecka1111 ja to fakt nerozumiem, spávať s debilny chlapom je ok, ochranu nemáš, závisť decko je tiež ok, ale dať ho na adopciu tak to by ti srdce nedovolilo
Kde je logika?

zuzanockamt
6. jún 2021

@ovecka1111 len aby už nebolo neskoro

pribinak
6. jún 2021

@zuzanockamt sú aj iné možnosti

zuzanockamt
6. jún 2021

@pribinak sú rôzne možnosti, ona zvažuje UPT, ja by som spravila v jej situácii to isté

pribinak
6. jún 2021

@zuzanockamt možno hľadá radu ako situáciu riešiť inak

pribinak
6. jún 2021

@ovecka1111 pozri si možnosť utajeného pôrodu.,

Nikde nebudeš uvádzaná ako matka dieťaťa, čiže žiadne papierovačiek či súd. Porodis a dieťa ide na adopciu. Rodičom ktorí čakajú na dieťa roky

ovecka1111
autor
6. jún 2021

Priateľ sa začal tak správať keď som ho vyhodila z bytu nečakala som to od neho proste úplne iný človek. Chcem sa s ním rozísť lebo vidím že to nemá budúcnosť . A nabúchať ? Prosím ? Ja s ním nespavam pár krát v noci som sa zobudila na to ako má trtka ... mne sa hnusy a keď spolu spíme keď som hore iba z kondómom !

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@ovecka1111 a samozrejme hneď som ho za to zjazdila že čo to robí či je normálny . Urazil sa a nechal má

dianaana
6. jún 2021

@ovecka1111 Ty si fakt riadna ovca, napisala by som aj horsie ale domysli si 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

mamamasama
6. jún 2021

@ovecka1111 to si robis srandu... podla mna si si vymyslela aj cely tento prispevok... zobudis sa v noci na to, ako ta frajer znasilnuje,??? dievca, preber sa...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
6. jún 2021

zas sa niekto nudi…….

dzulli1980
6. jún 2021

Prečo mu rozťahuješ nohy, keď sa správa, ako sa správa? ... sexovať to hej, no zodpovednosť žiadna ... už si dosť stará na to, aby si verila tomu, že deti nosí bocian ... už či sa rozhodneš pre potrat alebo pre adopciu, do konca života to budeš v sebe nosiť.

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@bambulienka25 niesom fake! Je to pravda čo píšem . Mám dieťa áno . Vidíš v Tomáš nejaký problém ? Nechápem

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@dzulli1980 to máš pravdu . Porozprávam sa aj z gynekológom . Porozmýšľam . A zhodnotím všetko . Možno je aj dobrá tá možnosť ako ženy píšu .

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ovecka1111
autor
6. jún 2021

@bambulienka25 môžem ti napísať súkromnú správu

trixi12
6. jún 2021

nechápem, prečo majú niektoré ženy na MK potrebu si do každého kopnúť. Ak neviete/nechcete poradiť, dajte jej pokoj! Netušíte, čo všetko sa deje za zavretými dverami možno aj u ľudí, ktorých poznáte, to sú niekedy také story, že človeku sa nechce ani veriť keď sa to jedného dňa prevalí, ak vôbec. Vaša vec, či jej veríte alebo nie, nikto vás nenúti reagovať, ale niektoré reakcie, to ste si fakt mohli odpustiť...

ovecka1111
autor
6. jún 2021

@trixi12 ďakujem ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre