Do ktorej poisťovne poistiť bábo ?

domkan
23. jan 2020

Ahojte, chcela by som sa opýtať, do ktorej poisťovne poistiť bábo? Ja som všeobecná, je nejaký rozdiel medzi tým kde bude poistený od mala, alebo na začiatok je to jedno?

Ďakujem 😊

klarissa25
23. jan 2020

@domkan no my sme v poisťovni dôvera všetci.. sme spokojní no je to na tebe....mame všeliake výhody no je to aj preto že sme tam aj my ako rodičia...

jeliz59
23. jan 2020

Za mňa dovera

lucia851
23. jan 2020

Dovera

limetka69
23. jan 2020

aj ja by som napisala, ze dovera, ale pocula som, ze je v problemoch, ak niekot vie nieco vic o tom, nech prosim da vediet, sme tam cela rodina a neviem ci sa bat ci co vlastne

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
23. jan 2020

@ptmt1011 tak nieco s tou pentou ja sa do toho nerozumiem, preto si pockaj na mudrejsiu odpoved, 🙂

domkan
autor
23. jan 2020

Nakoľko celá moja rodina sme všeobecná čo je z dlhodobého hľadiska asi najlepšie lebo je štátna, ale nemá také výhody ako ostatné, preto som chcela poradiť sa

limetka69
23. jan 2020

@domkan na vseobecnu som pocula, ze je najviac zadlzena a ziadne benefity, dovera to je zase penta, hascak kauza gorila, tak dobrovolne by som do takej poistovne nevstupovala, kto vie aku ma buducnost, no a union mi pride fajn, 🙂 ale som total laik

domkan
autor
23. jan 2020

@limetka69 veď áno, ale stále je štátna a štátna tu bude navždy aj kebyže sú hlboko v mínuse... áno stane že keď nie je zazmluvnená niekde tak ťa nepríjmu ale to sa môžeš stať aj keď budeš mat dôveru alebo union.... dôveru som tiež rozmyslala nad ňou, ale neviem no

gabka11
23. jan 2020

Dôveru neodporúčam. Nechceli nám preplatiť operáciu obliciek, dcéra mala vtedy 1 rok. Stále nás presúvali, nakoniec som to musela riešiť cez ministerstvo zdravotníctva.

kikus985
24. jan 2020

Všeobecné je štátna takže je a vždy bude zadĺžená, dlhá čakacia doba na vyšetrenia, resp. keď zaplatíš, termín sa nájde. Dôvera má najmenej zazmluvnených lekárov a najdlhšie čakacie doby na operácie.