Môžem pracovať a zároveň poberať opatrovateľský príspevok

emja0823
9. jan 2020

Zdravím. Prosím poraďte mi. Môžem byt zamestnaná počas opatrovania a poberania opatrovateľského príspevku. Ďakujem za rady.

zirafienka
9. jan 2020

neporadím, ale otázka je veľmi zaujímavá. Možno má niekto s tým skúsenosti. Ale logický mi to do kopy nejde.

rachel36a
9. jan 2020

@emja0823 ano mozes, len ta suma je potom nizsia a musis chodit dokladovat prijem

emja0823
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rachel36a
9. jan 2020

@emja0823 to neviem, lebo ja este len vybavujem...len sa ma hned pytali, ci robim, ze vtedy by som mala iny ako ked nepracujem...ale ja nejdem do prace, zdravotny stav opatrovaneho mi to nedovoluje

emja0823
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jakubjakovae
9. jún 2020

@emja0823 ako ste dopali..zamestnali ste sa popri poberaní opatrovateľskeho príspevku?

gumkacik
20. aug 2022

@rachel36a dobrý deň chcem sa spýtať pozerám opatrovateľský príspevok mohla by som ísť pracovať na 3 mesiace zastupovať do školskej kuchyne .ale zas aby my nezobrali opatrovateľský.dakujem

rachel36a
20. aug 2022

@gumkacik záleží od príjmu

luciabrindzova
8. feb 2024

Dobrý deň chcela by som poprosiť o radu poberám opatrovateľský príspevok na otca mám ho opatrovať 24 hodín a ja som bola na brigáde v decembri v pyrotechnike a teraz som musela posielať príjem čo som dostala za brigádu opatrovateľský poberám 485 a na brigáde som si zarobila 350€ koľko mi môžu zobrať teraz opatrovateľský akú sumu? ďakujem 🙂