Krvácali ste pri kojení?

gabcca
1. okt 2014

Ja som 3 mesiace od porodu a raz sa mi uz stalo ze som trosku krvacala ked som sa utrela. Moze mat dojvenie na to vplyv? Zeby sa to vsetko este davalo dokopy? Ake mate skusenosti s tym vy? Pozor nemyslim menstruaciu. Dakujem

pribinak
1. okt 2014

Preco nemyslis menstruaciu? Aj ked kojis mozes tak skoro dostat menstruaciu

evittam
2. okt 2014

Kojenie nemá nič spoločné s tým či dostaneš alebo nedostaneš menštruáciu. Niektoré ženy majú menštruáciu aj počas kojenia a niektoré nie.

sabina1975
2. okt 2014

@gabcca mam pravidelne menzes od tretieho mesiaca a stale dojcim mala ma teraz 11 mesiacov

masinka
2. okt 2014

ja som MS pri vsetkych troch detoch dostala chvilku po sestonedeli, pritom som kazdu do 7 mesiacov vylucne dojcila. Popri dojceni som aj v pohode otehotnela a starsiu som odstavila az tesne pred porodom....

lucinkab
2. okt 2014

ja patrím k tým čo dojčia a menzes nemaju, sestonedelie mi trvalo celých 6týždňov a od vtedy som nešpinila ani nemala menzes. od pôrodu bude v sobotu pol roka 🙂

lenka.s
2. okt 2014

Myslim, ze bolo myslene skor krvacanie jednorazoveho charakteru vylucne po dojceni ... u mna sa to objavilo okolo 10. mesiaca a prerastlo to neskor do nepretrziteho krvacania ... ked sa to bude opakovat, navstiv lekara, moze to byt sposobene hormonmi

ornela_tn
2. okt 2014

ja som dostala menzes až keď malá mala skoro 25 mesiacov... aj to trvalo iba 3 dni a kojím stále

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre