Hnedý výtok a bolesti - je to znak pôrodu?

monky123
5. dec 2019

Dobrý deň dámy,
možno položím hlúpu otázku, ale tak čakám prvé dieťatko🙂. Som skoro v 39 týždni a mám naplánovaný cisársky rez o 5 dní. Minulú noc som mala silné bolesti v pravidelných intervaloch a dnes hnedý výtok (iba taký slabý zatiaľ). Bolesti v priebehu dňa trochu ustáli, takže som to ďalej priveľmi neriešila. Môže to však znamenať začiatok pôrodu? Aký to malo u vás priebeh? Ďakujem za každú jednu odpoveď. S pozdravom Ester🤰🤗

panipanka
5. dec 2019

no moznoze aj ano, uvidis ako sa to bude dalej vyvijat, popripade skus mozno zavolat doktorke co si o tom mysli

domshn
5. dec 2019

U Mna tak začal.

andreakacmi
5. dec 2019

Som skoro na rovnako až na to že ja by som chcela prirodzene nakoľko je dole hlavou ....som 39tyzden prípadne 40... A v noci brutálne bolesti...ráno ustáli ... Zatiaľ čakám ...

asia83
5. dec 2019

@monky123 U mňa tak začal, akurát výtok bol súbežne s akoby menštruačnými bolesťami.

ivula0807
5. dec 2019

Ahoj, ano mne takto zacinal porod, ale hnedy vytok som mala spolu so zacinajucimi bolestami, o 22 hodin od zaciatku bolesti a toho vytoku bola dcerka na svete

monky123
autor
9. dec 2019

Ďakujem dámy... Na druhý deň pred polnocou sme už boli 2 ❤️❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre