Neotvorená po termíne

johanka6588
20. apr 2016

Zeny prosím, tie čo máte skúsenosti. Dnes som 3 dni po termine porodu, vôbec sa však neotvaram, krcok 2cm, hrdlo tuhé, vnútorná branka uzatvorená. Môže sa to zmeniť, že prídu bolesti a do dňa/dvoch porodim ? Ci to by som chcela veľký zázrak. Uz som zufala, tak ma napadajú take blbosti dakujem

cammille
20. apr 2016

@johanka6588 jasne, to sa moze zmenit v priebehu par hodin😊 kludne este dnes mozes porodit 😊

johanka6588
autor
20. apr 2016

@cammille dakujem, lebo mne dr tvrdí uz mesiac to isté, že by to malo byť postupne a ze len tak zázrakom neporodim ☹ a uz fakt nevladzem

franica
20. apr 2016

@johanka6588 ahoj ja som mala to isté, proste zabarikádovaná 😀 Žiadne tvrdnutie, žiadne klesnutie brucha. Dr. mi povedal, že to vidí na cisársky, za čo som sa nahnevala a rozrevala 😅 Mne síce prišli bolesti samé v deň termínu, ale otváranie ledva ledva, nakoniec z toho bola sekcia fakt - ja stále vravím, že nebyť toho, tak som tehotná doteraz 😀
Ale u niekoho to len príde, rupne voda a šup šup je bábo von..držím palce, už je to zrejme otázka hodín/dní 😉 😉

mirkakab
20. apr 2016

Ja som sa neotvarala, v case terminu ma uz lekar poslal do nemocnice a 4 dni pred porodom mi davali nejake tabletky na zmakcenie krcka. Prepac za pismo, pisem na tab.

cammille
20. apr 2016

@johanka6588 u kazdej to je ine...😊 U mna to vzdy islo postupne, ale svagrina pri oboch svojich tehotenstvach bola na tom presne tak isto ako ty - niekolko dni po termine, na porod to vobec nevyzeralo, vraj tak skoro neporodi...to jej povedal asi o 10h, a okolo 22h jej praskla voda a porod sa pekne sam rozbehol 😊 Doktori sa radi drzia tabuliek, no ale sme ludia a nie knihy😊 Drzim palce! 😊

sashka22
20. apr 2016

Rodila som 8. dní po termíne, pohodička 🙂 len si to nasilu nedaj, Tvoje telo vie, kedy je správny čas. Keďže som pred pôrodom nemala pravidelnú menštruáciu ani termín pôrodu podľa dr. by ma nepresvedčil, vedela som, že je babo v poriadku, ak máš pochybnosti, kludne zbehni na gyngu aby Ti skontrolovali ozvy, ale myslím, že ak sa citis ok, nedaj si to urýchliť. Tes sa na bábätko, ved tam nebude večne, čoskoro ho máš v náručí 🙂 <3

sashka22
20. apr 2016

@johanka6588 vydrzala si 9 mesiacov, pár dní to ešte vydržís.

misel0806
20. apr 2016

Ja som sa tiez dlho neotvarala.. Rodila som dva dni po termine.. To uz som bola v nemocnici.. Zacalo to na vecer najprv dva prsty nez som zisla na vzdycharen uz boly styry potom to slo rychlo ze to bola cela ruka.. Lenze nakolko som bola otvorena syn sa nezosuval do porodnych ciest a skoncilo to sekciou... Takze neboj ani nevies ako a porodit mozes hocikedy dnes zajtra.drzim 👍

elviku11
20. apr 2016

a nepomaha na to hopsanie na fit lopte?

mily7
20. apr 2016

@johanka6588 môžeš kedykoľvek porodit.ja som rodila obe deti pred termínom,ale ja som vedela že ich porodim skôr,citila som to.a to som v uto na poradni bola úplne zavreta a v pia porodila. druhý pôrod tiež zavreta na poradni a pár dní nato som porodila.síce som dostala som kontrakcie ale neotvárala som sa dlho,rodila som 24h. posledné hodiny som sa rýchlo otvorila.každé je individuálne ale to telo asi vie čo robí hlavne nech je babo vnútri ok a v pohode môžte počkať.

johanka6588
autor
20. apr 2016

DAKUJEM Vam ženy, ste ma neskutočne potešili na duši....uz mam menej stresu, hlavne nech je babo ok 🙂 💜

sojorez
20. apr 2016

Dva tyzdne po termine/urcenom utz/ mi odtiekla plodova voda,bola som otvorena na 1 cm/tretorodicka/... infuzka,cipky,injekcie... galeje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre