Balenie do pôrodnice

28. máj 2023

Baby kedy ste sa balili do porôdnice ?

cimage
28. máj 2023

V poslednom trimestri, keby nahodou.

mima1608
28. máj 2023

V 34tt

jaskolka
28. máj 2023

Asi v 34 tt. Ja som si spisala zoznam, potom si pozhanala vsetko, postupne pridavala do kufra a podľa zoznamu som vedela presne, čo mám a co treba ešte doplniť. Ale na začiatku 9 mesiaca už som bola určite zbalena.

netti87
28. máj 2023

Ahoj, ja som 38+2 a este stale mi chybaju niektore veci. 😉Postupne vsetko doplnim

mima172
28. máj 2023

Ja som si to hlavné zbalila v 36tt a postupne som chcela dopĺňať, čo chýba. Nakoniec sa dcéra vypýtala na svet v 37tt a ja som o polnoci celá mokra od plodovej vody behala po byte ako splašený zajac a hádzala do kufra, čo mi chýbalo 🙂

petamich
28. máj 2023

ja som planovaci typ, takze uz asi 36tt som mala vsetko nakupene niekde ten tyzden som to aj zbalila do kufra 🙂 sice som to asi 10x prebalovala ale bolo vsetko doma

snehulak77
28. máj 2023

Ja som bola cca v 29tt v nemocnici a vtedy si hovorím, že jeden nikdy nevie, zbalím sa, keby dačo. V 34tt už bol malý vonku, takže ja odporúčam. Aj keby ťa nechali napr len na infúzky, tak nemusíš rýchlo zháňať a dirigovať čo majú doniesť, vezmú tašku a máš čo potrebuješ 😊

vkatush
28. máj 2023

@snehulak77 detto, skončila som v 24tt tuším na týždeň v nemocnici. Museli ma baliť muž s mamou cez telefón.

Keď ma prepustili, spísala som si zoznam, čo budem musieť zbaliť. Mala som odvtedy stále pripravenú malú tašku, keby niečo, a od takého 34tt som mala zbalené už všetko komplet. A keď to potom prišlo o 4 ráno, len som prihodila nabíjačku na mobil a išli sme.

jeliss
16. sep 2023

@netti87 čo všetko je potrebné do pôrodnici

katkaluky89
16. sep 2023

Fuuu ja mám zatiaľ pre seba kufor maličkému som ani nestihla hanba na mňa..musím pozrieť do toho zoznamu čo mi dali v pôrodnici

jeliss
18. sep 2023

@jeliss čo všetko je potrebné do porodnice v Nitre vie mi niekto poradiť ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre