Balenie do pôrodnice

28. júl 2021

Ahojte, keď ste sa balili do pôrodnice, tak dieťatku ste dali zvlášť kufor a sebe zvlášť ? Mali ste dva kufre či jeden? Ďakujem

pribinak
28. júl 2021

Jeden. Bábätko malo len oblečenie domov. V nemocnici nosilo erarne.

jaga18
28. júl 2021

Mám jeden väčší kufor, zabalený na 600nedelie po pôrode, kde mam všetko pre seba aj malého podľa zoznamu z pôrodnice, kde budem rodiť. Plus mám k tomu jednu tašku pre seba na pôrodnu sálu, tiež všetko podľa zoznamu...
Malý tam má hlavne plienky, osušku a niekoľko klasických bavlnených plienok. Oblečenie len minimum pre prípad núdze, tiež sa chystám používať nemocničné.

henrikir
28. júl 2021

vsetko som balila do jedneho. snazila som sa nebrat nic navyse. isla som podla zoznamov. ale v mojom pripade to bolo tak, ze muz mi este dost veci doniesol aj do nemocnice potom.

00ivi00
28. júl 2021

Poradím ti jeden väčší kufor 😀 ja som so zbalila malý a bolo to málo, pretože napr aj pri odchode dostaneš nejaké balíky z pôrodnice.. No a zas na izbe som mala babu ktorá mala pre istotu ale tri tašky a všade s tým zavadzala pretože tie izby v pôrodniciach nevyzerajú ako v 5 hviezdičkovom hotely 🤷🏼‍♀️

jaskolka
28. júl 2021

Jeden kufor, alebo cestovnú tašku pre seba. Pre bábätko ti treba plienky, vlhčené vreckovky a oblečenie na cestu domov ti donesu v deň odchodu. Zbytočne ti netreba veľa toho, ja som mala tri košele, spodné prádlo, 3 podprsenky, uterák, osušku, základnú kozmetiku a hygienické potreby, vložky, prezuvky, príbor, pohár, a úplne stačilo. Bábätko malo nemocnicne oblečenie, aj perinku, manžel mi v den odchodu doniesol všetko pre neho plus vajíčko. Izby sú malé, pokiaľ nemáš vopred zaručený nadštandard,kde budeš sama, tak skutočne s veľa vecami nemáš sa ani kam pohnúť,len to zavadzia

andula09
28. júl 2021

Zober si to najnutnejšie, žiadne zbytočnoti. Keď pôjdeš podľa zoznamu pôrodnice, tak by to malo byť všetko okej. Keby ti niečo aj chýbalo, bude sa dať tak, aby ti niekto priniesol.

lenkapap
28. júl 2021

Ahoj, ja som zbalila dve tasky - malu na porodnu salu (uterak, hroznovy cukor, voda, papuce, kosela atd), ktoru manzel vzal po porode domov, a potom kufor (vsetko ostatne ako hyg.potreby, oblecenie pre mna, veci pre babatko) ktory som otvorila az na oddeleni po porode 🙂