Máte skúsenosti s Doc. Kleskeňom a MUDr. Čunderlíkom?

lucia20
26. júl 2010

Mohli by ste mi prosim Vas napisat vase skusenosti s UZV? Mali ste niektore s nimi zle alebo dobre skusenosti? potrebujem si ich porovnat..... dakujem za kazdu odpoved.

simonkazga
24. júl 2012

@pipok ahoj, môžem ťa poprosiť, aby si mi preposlala kontakt na Čunderlíka? Rada by som sa k nemu objednala na morfologický ultrazvuk. Bola si s ním spokojná? Ďakujem

nevestickaaaa
27. aug 2012

Ahojte kočky, nemáte ešte niekde telefonický kontakt do súkromnej ambulancie MUDr. Čunderlíka? Nikde na webe ho neviem nájsť... Ďakujem moc.

fialka76
2. sep 2012

ten človek nám zničil život ,syna máme vďaka nemu na vozíku.

0810
4. sep 2012

klesken?DUFam.že som bola u neho prvy a zaroven posledny krat:..hrozny zažitok..

mattozh
2. okt 2013

a

euro29
2. okt 2013

klesken, hovori sa nikdy nehovor nikdy, ale u neho by som bola velmi rada, keby som sa s nim uz nikdy nemusela stretnut.

karce
11. dec 2013

s obavami som isla ku Kleskenovi a bola som milo prekvapena, bol uplne v pohode aj ako clovek aj ako odbornik

sylvia20
3. feb 2014

Ja mám skúsenosti s Kleskenom, horsi pristup k pacientovi som este nezazila......krvacala som v 5.tom tyzdni a prvé, co sa ma opytal bolo : " Co viete o potrate? " naozaj velmi citlivy pristup k tehotnej zene!
mala som z neho velmi zly pocit, nenechal ma nic dopovedat, neustale nadaval na UZV, ze je to kravovina zo zapadu, zacal mi tam rozpravat o amniocenteze, proste jedna velka katastrofa....ma sice tri tituly, ale mal by si urobit este jeden
z psychologie !

brumka
3. feb 2014

@sylvia20 ja mam tu istu skusenost, este po mne vrieskal preco nejdem do nemofcnice svojho pobytu, kde som rodila ked som mala sc a preco potom, po mne zjapal ze klamem a liekyna potrat niesu, a to som bola den pred na urgentwe so spinenim a tam ma vysetril po 4,5h cakania cunderlik, dalo sa a na druhy den klesken po 3,5h cakania s dcerou na urgente.krvacala som ako pri zabijacke a dalsi den som bolôa u svojho v pondelok, ten ma vysetril zobral krv na pockanie do labaku a po par dnoch ma opat vysetril ze ci nemam mimomaternocove ci netreba kyret. moj doktor len neveriaci krutil hlavou

sylvia20
7. feb 2014

@brumka muselo to byt pre Teba hrozne, uz som pocula o takom masivnom krvacani, z coho to vlastne vznika? mala si nejaky hematom? ale potom bolo vsetko o.k. ?

brumka
7. feb 2014

@sylvia20 proste babo as neudrzalo :( ale uz to je za nami, uz mame nasa lasku na svete. jedine co som sa dozvedala ze toboli nasledky z prveho porodu. moj doktor tento MA uzavrel ako mimomaternicove, lebo aj hcg mi vystuplo ale zacalo aj rychlo klesat. az teraz som si precital aco som predtym napisala, ja som v cakarni cakala so starsou dcerkou tolko hodin kym sa uracia ma vysetrit

sylvia20
8. feb 2014

@brumka tak to ma mrzi , ale hlavne , ze Ty si sa s tym vysporiadala 🙂je to smutne , ze aj taketo veci zena musi niekkedy prezit ☹

brumka
8. feb 2014

@sylvia20 uz je to za nami, o 2m nato som opat otehotnela sice strachu bolo cele tehu ale uz mam poklady na svete 🙂 asi sa to malo stat, len ten pristup doktora mi 2x prijemny nebol, viem ze pre nich to je rutina ale pre cloveka nie

sylvia20
8. feb 2014

@brumka ved to je to, ze by sa mali s nami rozpravat ako s clovekom, co ma city a nie, ako keby za nimi prisiel len kus maternice....
prave vtedy sme zranitelnejsie ako kedykolvek inokedy

mm77
20. feb 2014

ahojte, ja som nasla kontakt na Cunderlika v Skalici na Mazurovej ulici.. da sa za nim ist aj do Bratislavy? A ano, tak kam - ide mi o morfologicke sono v tehotenstve, ze vraj ma mega obrazovku a vidi veci detailne.. dakujem za odpovede a za poskytnutie kontaktu!

celasapremenim
20. feb 2014

http://www.zzz.sk/?profil=7141
na morfologicky ultrazvuk sa nahlasis telefonicky
ma skvele vybavenie

zuzuliak1981
29. apr 2014

ahojte, je cunderlik nakloneny prirodzenemu porodu?

sylvia20
14. máj 2014

mam jednu otazku , baby.......moze ist aj manzel na morfologicky UZV na Kramaroch, co sa robi na 8. poschodi?
mozno Klesken nebude taky "akcný" a nebude mat take hlupe poznamky , ak tam budeme na neho dvaja,
lebo vyzera, ze sa tomu vysetreniu u neho nevyhnem☹

kikushka2386
14. máj 2014

@sylvia20 ja som mala muza aj pri jednm aj druhom.Dr.Klesken uplne perfektny ale bolo to uz davnejsie kedysi m robil utz na oddeleni.a naposledy sme boli u Cunderlika.pre istotu som sa opytala sestricky ci by mohol ist a v pohodke 🙂

sylvia20
14. máj 2014

@kikushka2386 si zlata......dakujem pekne za odpoved, ja uz som u neho bola a mam prisernu skusenost, myslela som , ze uz ho v zivote neuvidim, ale bohuzial....

kikushka2386
14. máj 2014

@sylvia20 s ktorym mas zle skusenosti?co sa tyka Cunderlika manzel mu nevadil ale take vysvetlovanie ze dovi dopo...ale prezila som 😀

sylvia20
14. máj 2014

a nahodou neviete niektora, kedy robi morfologicky ultrazvuk na Kramaroch mudr. Cunderlik? nikde som to nanasla.....mna tam objednaval doc.Plank a vobec netusim , kto mi to bude robit, ale vyzera to na Kleskena, len neviem, ci to boli aktualne informacie, co som nasla na nete........dakujem pekne

sylvia20
14. máj 2014

@kikushka2386 s Kleskenom mam prisernu skusenost, viem, ze Cunderlik je super..zazila som ho pri prvom porode, rodil vo vedlajsom boxe, my sme s manzelom vsetko poculi a mal uzasny pristup k tej rodicke

sylvia20
15. máj 2014

takze dnes som bola na morfologickom UZV na Kramaroch , moje obavy , ze ho bude robit, doc. Klesken sa potvrdili, ale na moje velke pocudovanie bol vcelku fajn, ziadne verbalne "perlicky" , vsetko mi vysvetlil, hoci som cca 3 minuty pocuvala , ako sa niekde v Cechach sudi pacientka s nemocnicou 🙂 🙂 🙂 🙂 , ale co sa
tyka odbornosti a hlavne komunikacie som bola velmi milo prekvapena....
asi mal dobry den 🙂
ale co mi neda nespomenut, objednali ma od 9.00-9.30 a Klesken prisiel do ordinacie 10.20 !
tento system objednavania nemaju naozaj zvladnuty a je to este hlboky socializmus

dzejny22
20. máj 2014

Žienky viete mi prosím poradiť.......Švagrina čaká dvojičky, dozvedela sa to včera a to je už v 21.týždni. Prvé dieťatko jej zomrelo pri pôrode..tak Vám ani nemusím hovoriť ako strašne sa bojí. Doktorka jej odporučila ísť na ultrazvuk práve k Mudr.Čunderlíkovi, len nevieme či sa má objednať k nemu na Kramáre alebo do súkromnej ambulancie.

norosko
21. máj 2014

Ahojte,nuž ja Čunderlíka a nemocnicu na Kramároch už vobec neodporúčam!!!!!!!Hrozné,a to vôbec nepreháňam!Bola som tam zhruba pred rokom,najprv u Cunderlíka v súkromnej ambulancii,je to len obyčajný vypisovač bločkov,nič nepovie a ked sa ho opýtaš tak niečo odvrkne.A to my zistil,že jedno bábo má srdcovú vadu /čakala som dvojičky/ nezlučiteľnú so životom.....Aj po tomto náleze pekne vypísal bloček,zobral peniaze /k tomuto by som len dodala,že po nom, čo som bola všelikde na morfo utz.ani jeden lekár nezobral ani cent,pretože mali súcit - keď sa uz raz tak stalo,že to babo nie je v poriadku a to som bola v Martine,v Cechách aj v Komárne/ a na druhý deň ,že mám dojsť do nemocnice na Kramároch,že na odber plodovej vody,aby sa zistilo či to bábo nie je geneticky choré.To som už bola v 23 týzdni.Dal mi teda papier s ktorým som tam mala ist a ešte tam dal aj vyšetrenie bába kardiograficky.Nuž došla som teda na druhý deň na príjem,sestrička vyčitala zo správy co napísal Cunderlík,ze mne maju spraviť kardio vysetrenie!!!!!!jasne tam bolo napísané ,že plod B maju vysetriť!,no dobre povedala som si,isla som tam,spravili kardio mne a isla som teda dalej na ten odber plodovej vody,ked som tam uz stála v rade,tak v poslednej sekunde dosla jedna sestrička,že vraj nebude odobratá voda,lebo že Cunderlik sa rozhodol,ze som uz v moc pokročilom týzdni tehu!!!!!Pre boha!!!!a deň predtým som nebola?ked mito on sám vypísal na správu??????Potom dosiel z mnou a povedal,ze ma teda este niekto vysetrí,aby to videli aj iné oči - to bábo.mno to vám bolo vysetrenie!Došla mladá Dr.čo nevedela ani,že kde sa zapína sono!!!!!Pýtala sa sestričky!A ked ja som sa jej pýtala,že co je s bábom,tak že nevidí,lebo že je v tieni!!!!!!Je normálna?Po tomto všetkom som sa zblalila a povedala na prijme že idem preč,neostávam.Tak volali Cunderlikovi,ze chcem ist prec a ten len odkázal,že ked odídem,ze uz sa sem nikdy nemozem vrátit!!!!!!A kto je on????Boh,že rozhoduje o tom koho tam možu a koho nie prijať?Tak som sa spakovala a šla domov.Počkala som na svoju gynekologičku / bola totiž v tomto čase na dovolenke v zahraničí/ a začali sme riešiť situáciu,nakoniec diagnoza co urcil Cunderlík vobec nebola správna,malo síce problém so srdiečkom,ale nie ten co povedal on.A koniec?Zial,bábo sa nám nepodarilo zachránit,kedže sa jednalo o dvojičky,museli sme vždy uprednostňovat to druhé-zdravé,chýbali už len 2 týzdne,ale žial drobec nevydrzal.zomrel v brušku a tak sa narodil aj druhý predčasne,ale chvala bohu je v poriadku,uz máme 7 a pol mesiaca 🙂 Tím v NZ bol neskutočný,týzdenne ma monitorovali, a prístup?neporovnatelný s Kramáre.Tak tolko stručne moj príbeh.

saga00
24. sep 2014

@sylvia20 presne takúto skúsenosť mám sním aj ja. Bola som na pohotovosti lebo som si našla hnedé flaky na intimke a položil mi tú istú otázku. Čo viem o potratoch! Že na internete je toho dosť a mám si prečítať. Zaujímalo ho moje vzdelanie či som chápavejšia alebo nie. Ako mala som dosť. S tým prístupom ma fakt prekvapil na to koľko má rokov som myslela že bude mať patričné skúsenosti nielen svojho oboru ale aj prístupu k pacientom.

sylvia20
24. sep 2014

@saga00 ano, na to vzdelanie si spominam aj ja...mna sa to tiez pytal. asi ma nejaku komunikacnu sablonu, ktoru pouziva na kazdu pacientku. Nic si z toho nerobte, netreba to brat vazne a tesit sa z tehotenstva. Urcite vsetko dobre dopadne 🙂 🙂 🙂 🙂

lenna1985
28. mar 2015

Baby dr. Klesken nikdy! Neprofesionalny, neludsky pristup ☹ 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre