Máte skúsenosti s Doc. Kleskeňom a MUDr. Čunderlíkom?

lucia20
26. júl 2010

Mohli by ste mi prosim Vas napisat vase skusenosti s UZV? Mali ste niektore s nimi zle alebo dobre skusenosti? potrebujem si ich porovnat..... dakujem za kazdu odpoved.

luma1
23. máj 2015

Babule viete mi poradit do ktoreho tyzdna robi Dr Cunderlik prvotrimestrovy screening ? Niesom jeho pacientka idem k nemu do sukromnej.

lucyn77
24. jún 2015

nemáte niekto aktuálne skusenosti s dok. Čunderlíkom? Zvažujem ho, ale nie su tu aktualne statusy

luma1
24. jún 2015

@lucyn77 ja som bola u neho v 2012 a teraz pred mesiacom na prvotrimestrovy ja som spokojna je velmi zlaty vsetko poukazoval vysvetlil a 3.8 ideme zas na morfologicky ultrazvuk

lucyn77
26. jún 2015

@luma1 dakujem. Ja pojdem na morfologicky u Holanovi, je odbornik na slovo vzaty. Sice sa dost plati, ale stoji to za to, odddiagnostikuje všetko a velmi ludsky pristup. 3.8. budeš v ktorom týždni? Ak sa smiem spytat

luma1
26. jún 2015

Budem 21+2 no 80€ to stoji u dr Cunderlika a za prvotrimestrovy sme platili 95€

ladyblcha
6. aug 2015

@luma1 prosim ta, luma, nevies ci treba na ten prvotrimestrovy skrining so sebo tehotensku knizku alebo nejake vysledky od gyndaka mat?

luma1
6. aug 2015

@ladyblcha knizku ak mas zober, ja som este nemala takze som nebrala a netreba nic len seba a plny mechur :D bude ta posielat odpisat to ne najtazsie ale da sa zvladnut 🙂 ja som bola u neho pred 3dnami na morfologickom je uzasny velmi velmi zlaty doktor 🙂

ladyblcha
6. aug 2015

@luma1 praveze nemam este tehotensku, preto som sa zlakla, ci dnes mam bezat ku gyndakovi, nech mi ju rychle vypise a da. lebo v pondelok mam termin u cunderlika..
to s tym mechurom bude zaujimave :D tusim to odcikavanie budem do pondelku trenovat 😀 😀 😀
ja tiez mam uz termin k nemu na oktober, na morfologicky 🙂

ladyblcha
6. aug 2015

@luma1 dakujem ti pekne za info, aj rychlu reakciu. si mila 🙂

luma1
6. aug 2015

@ladyblcha ja som bola velmi spokojna s nim aj prve aj druhe tehu. Muz mi nakazal sa s nim uz rozlucit ze uz urcite neprideme lebo on tretie dieta nechce tak sme sa smiali s doktorom 😂 odpisat pojdes 1x a potom uz druhy krat vypisas vsetko je to sranda a hlavne dost neprijemne ked ti stlaca brucho a mas uplne plny mechur ale da sa to hlavne nech ne vsetko ok 🙂 ja som jak blcha stastna chcela som do paru a cakame naozaj dievcatko hned jak mi to povedal som sa rozplakala tak ma dr stale napominal lebo mi brucho skakalo jak som plakala a nevedel robit sono tak stale len ze Lucka este vydrz este vydrz :D ale zlaty je velmi budes spokojna uvidis aj sestricky su zlate potom napis ako si dopadla ;)

ladyblcha
6. aug 2015

@luma1 sestricky boli uz cez tlf velmi priatelske, co sa mi v poslednej dobe teda uz dlho nestalo 😀
mne este pohlavie asi nezisti, lebo som skoro, sice mozno sa mu odhali 🙂 ale ja este nemam doma ziadne dietatko, tak mi je to aj tak jedno vlastne ci baba, ci chlapec, ale parik je uplne naj mat, aj sestra ma parik 🙂
velmi sa po tvojich referenciach na neho uz tesim 😵 😵 uz len 4x sa vyspim 😀

luma1
6. aug 2015

@ladyblcha haha aj ja som tak ratala noci ze kolko sa este vyspim 😀 no mozno ti povie lebo mne pri prvom v 12+2 povedal ze 100% chlapec a tuto slecnu v 13+3 nevedel povedat az teraz v 21+2 🙂 zato som aj dufala ze to bude dievca lebo to je tazsie vidiet chlapcom uz id 12tr vytrcaju vajka 😀

ladyblcha
10. aug 2015

@luma1 ahoj, fakt bol super, vsetko poukazoval co mohol. Len aktivny bol drobec az moc, ale zmeral, zajtra vysledky z krvi upresnia dnesny utz, a miestami ked meral alebo hladal, tak sa usmieval, poocku som ho sledovala, ved mi bol v zornom uhle. To bolo mile.

nikolienkaa
30. okt 2016

Ahojte žienky,som v 32týždni,minuký týžden som mala poradnu a moj gyno videl na sone maličkému nejaké dve dutinky na obličkách opísal to ako " dutý system obličiek" ale som sa o tom informovala a že do 10mm je to v poriadku a jednu ma cca 6mm a druhu 8mm... no a moj doktor mi dal číslo nech sa objednám u kleskena,ale ako čítam recenzie,tak sa mi tam vobec nechce ísť,,,, špecializuje sa na toto aj cunderlik? mohla by som sa radšej jemu objednať ? dakujem za odpoved ak sa niekto ohlási 🙂 😲

liz_lemon
30. okt 2016

@nikolienkaa tiez som u neho bola, a isla som tam so strachom, co to bude zac, ale bol super, uplne v pohode clovek

meiwe
30. okt 2016

Klesken och moj boze preco pacient vysetruje pacienta? Ja som bola odoslana prebiehajuci potrat na ultrazvuk k nemu o 13:30 bolo vsetko uplne v poriadku o 15:30 som uz doma potratila a utekala na antolsku. Hlavne ze sa so mnou hadal o prvom synovi a jeho diagnoze ako je tazke ju urcit na ultrazvuku a ze on to vyucuje ze microcephalia a pod reci hlavne ze na antolskej primar vtedy vedel co to je aj urcil vsetko spravne. Jeden arogantny hnusny clovek ktory miesto toho aby zachranoval a pozoroval co sa deje vo mne sa zameriaval na nepdstatnu vec.

nikinka1111
30. okt 2016

ja mám skúsenosti s oboma a obe kladné. Čunderlík na môj vkus príliž milý...

nikolienkaa
31. okt 2016

Ženy neviem sa dovolať kleskenovi a cunderlik ma najbližší termín koncom novembra .... je tu este nejaký doktor co sa natoto špecializuje ? Prosiiiim
Dakujem

sangre
15. mar 2018

Ahojte kocky idem k dr.kleskenovi na morfo mam to v cene ked som.bola na amnio v zeleznicnej nemocnici ake mate skusenosti s morfo utz unho ??je spolahlivy vsetko poriadne popozera dakujem

wiwi22
31. mar 2018

@sangre ahoj, bola si uz na morfo? Bola si spokojna?
Ja mam ist tiez po amnio v zeleznicnej, ale mam uz asi mesiac objednany termin u holana tak teraz neviem ci mam ist na obidva alebo jeden zrusit.

sangre
31. mar 2018

@wiwi22 ahoj ano bola po tej amnio to.je len.zakladny morfo urcite chod ku holanovi ale vklude aj do zeleznicnej nic stym.nestratis a mas to v cene ...ale po amnio je to fakt lennzakladne merania u holana budes mat fotky a vacsi zazitok 👍👍😉

wiwi22
31. mar 2018

@sangre dakujem velmi pekne za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre