Poradíte dobrého gynekológa v Bratislave - v Ružinove?

iuc
6. apr 2012

K terajsiemu chodim 15 rokov. Som s nim spokojna, ale za ultrazvuky budem musiet platit. Za jeden pyta 20 eur. Takze by ma tri povinne vysli 60 eur a to nehovorim, keby bol nejaky problem a musela by som ist na viac ultrazvukov, tak tam necham dost penazi... A hladam, nejakeho doktora v BA - Ruzinov alebo okoli, kde by som platit za ultrazvuky, (ktore im preplaca poistovna) platit nemusela. Prosim poradte mi nejakeho dobreho doktora 🙂

moonshine1
8. apr 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@petrak20 do ružinova @moniciatko9 a Mily je kde?

dasa71
9. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@moonshine1 Milly je v ružinovskej nemocnici 🙂 vcera som u neho bola ;)

moonshine1
14. apr 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@dasa71 dakujem uz viem uz som jeho pacientka a o mesiac na kontrolu dufam ze bude vsetko ok 🙂 caka má aj prvé sono

dasa71
22. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@moonshine1 a ako si s ním zatial spokojná?

lina129
22. apr 2015

@moonshine1 ahoj, vidim, ze si tu prispela 14.aprila, chcem sa len spytat... riesim totiz to iste co ty nedavno - a to zmenu gynekologa... ako si spokojna s dr. Millym? plati sa u neho nieco? uz si k nemu isla tehotna alebo si otehotnela az potom? 🙂 dakujem

sadika
28. apr 2015

Ahoj, ja nie som moc spokoja s Millym, chodi neskoro a vsetko rychlo rychlo, dokonca poradna v 16 tyzdni bola bez neho, lebo nedosiel do prace :(

dasa71
30. apr 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@sadika ja som 2x tehotna a som s nim velmi spokojna a ked neprisiel musel mat na to urcite doby dovod ja s nim mam len a len dobre skusenosti.

moonshine1
11. máj 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@lina129 ja som k nemu isla uz tehotna moj doktor mi povedal ze som tehotna a ked ze som nebola spokojna so starostlivostou pocas pveho tehu tak som od neho odisla k Millymu a som zatial spokojna 🙂

jarka800
9. jún 2015
Používateľ jarka800 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarka800.

Man len mrzi ze Milly kvoli pracovnej vytazenbosti nechodi k porodom inak je velmi fajn 🙂

ivana_t
16. jún 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@jarka800 keby ano tak ho tam urcite chcem ale odporucil mi dobreho porodnika 🙂

sadika
23. júl 2015

@ivana_t Oravca ze? precitaj si toto:https://https://www.modrykonik.sk/group/2293/ - komentare k prispevku anna77pastor

alushka1258
24. júl 2015

Kočky prosím Vás viete mi poradiť dobrého gynekologa niekde v Ba ? V Ruživnove alebo v okolí podunajských biskupíc ? Chodím k Daniele Meszarosovej , ale už sa to nedá . Rada by som zmenila . Viete mi odporúčiť nejakého dobrého ?

dasa71
7. aug 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@alushka1258 neviem ci si vyssie citala, ja chodim k Millymu do Ruzinova a som s nim spokojna. Aj ked najprv som sa obavala toho, ze to je muz a ja som hanbliva, ale zvykla som si a som presvedcena ze muz je dokonca citlivejsi ako zena gynekologicka 🙂

moonshine1
10. aug 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@alushka1258 urcite skuste nejakeho muza, ovela lepsia starostlivost ako u zien gynekol. 🙂

pufa
14. sep 2015

@zuzi26 zaujímavý članok, ďakujem za link. Chvíľu som s ním súhlasila, chvíľu sa mi zrýchľoval tep 🙂

alushka1258
19. sep 2015

Kočky ďakujem 🙂 našla som chodím k Žáčkovi a nevymenila by som ho 🙂

dasa71
21. sep 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@moonshine1 ved to tak byva ze muz je aj preciznejsi aj citlivejsi a najma v takychto veciach

moonshine1
14. okt 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@dasa71 ja som uz ved niekolko mesiacov u Millyho a ked som povedala sestre ako chodia u neho prehliadky ako sa zaujima, pyta ci ma nieco netrapi tak zostala prekvapena a ajona uz ma za sebou jednu prehliadku u neho

lina129
14. okt 2015

@dasa71 @moonshine1 ahojte, prosim vas, u Millyho sa plati aj nejaky rocny poplatok za starostlivost? v cenniku na jeho stranke som nic nenasla... a este ma napadlo, robil niektorej z vas nejaky zakrok alebo odborne vysetrenie - kolposkopiu a pod., lebo ani to nema v cenniku, tak neviem odhadnut, co vsetko je hradene poistovnou a co sa plati, dakujem 🙂

dasa71
15. okt 2015
Používateľ dasa71 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dasa71.

@lina129 Ahoj, nie u Millyho sa rocne poplatky neplatia, platia sa len jednorazove, ktore su uvedene aj v jeho cenniku http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/cennik.html.. Ja som na ziadnom zakroku nastastie este nebola takze to Ti vobec neviem povedat :-/

lina129
15. okt 2015

@dasa71 dakujem 🙂 ten cennik som videla, len tam nie je vsetko z toho, co maju napisane, ze vykonavaju, tak neviem ci to zvysne hradi poistovna, ale dakujem, ked tak sa popytam...

suf
15. okt 2015

Hvizdák v nemocnici u Milosrdných bratov, je perfektný, ale neviem či nemá plno..

takatakasom
15. okt 2015

Ahojte, ja som nikdy nemala dobre skusenosti so zenami gynekologickami. Dostala som tip na Mudr Kozolkova a tak som cele tehotenstvo az do porodu bola v jej starostlivosti. Mala som rizikove tehotenstvo a bohvie ako by to bolo cele dopadlo keby jej nebolo. Ano, je svojska, razna,... ale ma vsetko pod kontrolou a nic nepodceni. Velka profesionalka.

celiaticka
17. okt 2015

@takatakasom
ahoj presne ako pises mudr.Kozolkova je super doktorka ja som tiez u nej dceru mi odrodila rychle zotavenie nemam co sa stazovat je svojska ked posluchas neni problem. Presne vie co robi a porodnicka na vybornu.

snehulienka155
5. nov 2015
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

Pekny den dievcata 🙂 chcela by som zmenit gynekologa, ktory by mi venoval naozaj potrebny cas na vysetrenie a neodbavil by ma par vetami hned v cakarni. Vela som citala o doktorovi Milly, tak som sa rozhodla, ze by som ho skusila, len kde ho najdem?

ivana_t
8. nov 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@snehulienka155 🙂 tu presne mas napisane kde ho najdes, aj kedy ho tam najdes http://www.milly-gynekologicka-ambulancia.sk/kontakt.html ..jasne vyskusaj ho, ja som s nim a jeho pracou velmi spokojna, pretoze sa mi pocas prehliadky naozaj venuje a co je pre mna dolezite ze sa pyta ci nemam ja nejaky problem a da sa s nim naozaj otvorene porozpravat o zdravotnom stave, vsetko do podrobna vysvetli a ak nerozumie tak mi to vysvetli este raz 🙂 takze skus a uvidis

snehulienka155
9. dec 2015
Používateľ snehulienka155 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od snehulienka155.

@ivana_t dakujem Ti velmi pekne, uz som u neho bola. Myslela som ze budem mat problem ho najst ale trafila som tam na prvy sup. Klamala by som ak by som povedala ze som sa nebala toho ako bude prehliadka prebiehat ale bola som milo prekvapena, pan doktor je velmi mily trpezlivy clovek, odpovedal mi na vsetko co som chcela vediet. Kiezby takychto bolo viac 🙂

lina129
9. dec 2015

@snehulienka155 takze este berie novych pacientov? ak ja nad nim rozmyslam... je aj porodnik, ci len gynekolog? A platis u neho rocny poplatok? dakujem 🙂

ivana_t
11. dec 2015
Používateľ ivana_t je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ivana_t.

@snehulienka155 to som rada, ze som ti mohla pomoct. 🙂 @lina129 pokial ja viem tak berie nove pacientky. Kedysi bol aj porodnik, ale teraz uz nie. Zrejme kvoli vytazenosti. Predsa ma toho na ambulancii toho asi dost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre