Pôrod v Rakúsku

martuska00
15. nov 2011

ahojko chcem sa spýtať či má niekto skúsenosti v Rakúsku a čo všetko potrebujem na porod pre mna a malé.

dena
15. nov 2011

@martuska00 skús sa opýtať tu kočiek čo rodili v Hainburgu https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porod-v-hainburgu-2/ 😉

silvuska47
30. jún 2014

ahojte.

chcem sa spýtať, čo všetko potrebujem aké dokumenty na to , ak chcem rodiť v Rakúsku.Som poistená v Rakúsku, mám Mutterpass, no nie je my celkom jasné, či treba Rodný list iba môj alebo i môjho manžela a tiež potvrdenie Matriky o národnosti rodičov a či to treba i prekaldať do NJ alebo ak je to na SK úradne overené, či im to tak postačuje?

Vdaka za príspevky.

ps. Silvia, Linz

dimitra
2. máj 2016

@silvuska47 ahoj, predpokladám že si už rodila, 🙂 mohla by si teda poradiť mne ohľadom tých dokumentov? Tiež tu pracujem a man tu prechodný pobyt. Ďakujem

andika123
9. máj 2016

@silvuska47 a mozem sa opytat nevies nahodou poradit v pripade ked pracujes na zivnost kto preplaca porod ? myslim ci si musim platit tych 20% sama ale plati to rakusko? daiky za odpoved

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre