Pôrodnica BB alebo Zvolen?

megicka007
1. feb 2019

Potrebujem poradit od zien co rodili v tychto nemocniciach, hlavne od tych co rodili alebo chceli rodit prirodzene po cisarskom. Ako cely porod prebiehal a starostlivost o vas. Budem vdacna za kazdu odpoved, stale sa neviem rozhodnut kde je lepsie aj v pripade komplikacii.

calypsa
14. feb 2020

Aj na tejto fotke je dobre vidieť aká je ružová . . .

calypsa
14. feb 2020

Abgar 10/10/10 . . .

calypsa
14. feb 2020

Takto laxne nebude pristupovať k vášmu psovi alebo mačke ani veterinár.

calypsa
14. feb 2020

To všetko zaodeté do veľmi luxusného správania pôrodnej asistentky . . .

pritulovanika
19. mar 2020

@calypsa preboha, to je strašne. Dúfam že všetko nakoniec dobre dopadlo....

calypsa
19. mar 2020

Po zverejnení tohto príspevku bola vymazaná lekárska správa našej dcéry z počítača . . . Asi sa pani doktorka hanbila aké superlatívy popísala o takto vyzerajúcom dieťatku. Ako sa má dcéra? Zaostávala mi v psychomotorickom vývoji nie nejako dramaticky ale zaostávala. Ako 9 mesačná sa plazila keď mi 2 týždne stála domácnosť a učila som ju to, ale používala pri tom jednu rúčku a jednu nôžku ale do kríža, takže to bolo asymetrické plazenie. 10 a pol mesačnej sme jej dávali postieľku dole a deň pred narodeninami začala štvornožkovať nespala som preto celé noci. Bolo to veľmi náročné obdobie v mojom živote asi najťažšie, pretože ja sama mám diagnózu ktorá sa týka pohybového aparátu a tie pochybnosti boli mučivé. Ešte mučivejšie bolo či mám o tom povedať manželovi . . . Pri najbližšej kontrole som si vypýtala papier na rehabilitáciu z toho vzišlo že je hypotonická . . . Takže sme posilovali bruško a chrbátik nebolo nutné cvičiť vojtovu metódu, čo mi odľahlo to by som už asi neprežila. Chodiť začala ako 14 a pol mesačná ale bola z toho veľmi unavená spávala mi 3-4krát za deň. Už sa to upravuje, tak som rada. Myslím že ten enormný stres sa na mne celkom slušne podpísal, ale verím že sa mi raz z toho tieňa čo sa stalo podarí vykročiť . . .

calypsa
19. mar 2020

Neviem s akým morálnym kreditom boli títo ľuďia okolo mňa, na to nech si odpovedia samé. Ale ak mám nejakého úhlavného nepriateľa, tak ani jemu by sa nemalo stať, že život a zdravie jeho dieťaťa bude personálu pôrodnej sály ukradnutý.

calypsa
19. mar 2020

Čas narodenia ňašej dcéry je stanovený keď mi ju fotili . . . Ani neviem kedy sa narodila . . .

paulaa9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre