Pôrodnica Nitra

kristea
25. nov 2016

Ahojte som prvorodicka a chcem sa len spytat ake mate skusenosti s porodnicou v Nitre pretoze v poslednej dobe na nu nepocujem nic dobre. Dakujem za kazdu jednu odpoved 🙂

nikolienkaa
25. nov 2016

Ajoj aj ja som prvorodička a chystám sa v nr no ja neviem o ničom tak som zvedavá 🙂

terez26
25. nov 2016

Ja som bola velmi spokojna...inde by som nesla...

janka54321
25. nov 2016

Pridaj sa do verejnej skupiny Porodnica Nitra

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukulienka83
27. nov 2016

Ja som rodila pred 2 rokmi a idem aj teraz tam...v pohode...😉

zviz
27. nov 2016

Ja som tam rodila pred 4 rokmi a 9 mesiacmi a bola som maximalne spokojna 😊. Lekari, sestricky, vsetko ok. Treba sa pripravit na to, ze clovek nejde do 5* hotela a tych par dni sa to tam da v pohode vydrzat.

tomaskova
27. nov 2016

Tak ja som rodila teraz v july a pohoda.sla som cisarskym, sestricky sa o mna super starali. Jedine co by som vytkla a dost ma mrzelo ze po cisaraku az po 6 hod.priniesli babo prisat.co je strasne neskoro a ze na sale mi ho neprilozili. Z toho som bola sklamana dost.

nikolienkaa
27. nov 2016

@kukulienka83 ahoj 🙂 ja mam termín 1.1. Ty kedy ? Myslím ze sme nejak narovnako no doktor mi napísal ze by to mohlo byt aj 29.12. Podľa Sona tak uvidime ...

kukulienka83
27. nov 2016

@nikolienkaa tak to sme na tom hodne podobne... 🙂 ale ja som prveho prenasala tyzden...takze som pripravena aj na taku moznost, ze budem rodit na tri krale 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre