Pôrodnica v Nitre a v Trnave

macka84
1. jan 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, aké máte skúsenosti s pôrodnicou v Nitre. Rozhodujem sa medzi Nitrou a Trnavou.

tatiana7777
1. jan 2013

Trnavaaa ;) pekna, cista, super personal, jedlo.. Mala som nadstandart a max spokojnost!!!

jankatt1971
1. jan 2013

Neviem, ake su podmienky v Nitre, ale v Trnave ano. Rodila som pred 9timi tyzdnami, nemala som nikoho zaplateneho a bola som spokojna ako s pristupom personalu na sestonedeli, tak aj s lekarmi a sestrickami na novorodeneckom.

macka84
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moon1979
1. jan 2013

@macka84
su tu komplet temy na pôrodnicu v NR aj v TT zvlášť, dočítaš sa tam toho habadej 🙂

lucy1311
1. jan 2013

Ja som rodila v nr,sestricky fajn a 90% lekarov tiez,su tam aj taky ku ktorym by som nesla. Ja som mala svojho dr

macka84
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucy1311
2. jan 2013

@macka84 ja som mala lajtmana je super. Bala by som sa tych mladych ako Dlugos ci Sipos. Ti tam najcastejsiejsie sluzia. Inak ostatni pre mna relativne v pohode,ale aj tak som 4radsej volila konkretneho dr,neriskovala som to.

marmes
2. jan 2013

ja som bola v NR max spokojná, či už s lekármi, aj sestričkami.

macka84
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucy1311
2. jan 2013

@macka84 to je taky podareny stale vysmiaty typek 🙂 lezala som na gynde a volali sme ho doktor zurka B-). Podla mna sa musis smiat aj pocas kontrakcii 😀. Ako odbornik vsak neviem posudit

macka84
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucy1311
3. jan 2013

@macka84 no to ano 😀 jedna baba si ho chvalila on ju rodil ale dovolim si tvrdit ze medzi top porodnikov patri lajtman

alexis13
15. jan 2014

@macka84 mna rodil brešťanský, super doktor, staral sa na 1notku, a druhy porod Lajtman tiez super....a este je super Urban....resp..podla mna v nr uplne pohoda porodnica...okrem toho jedla =D

macka84
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexis13
17. jan 2014

@macka84 a v nr si bola?kto ta rodil?

macka84
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linibini
18. jan 2014

ahoj, moja osobná skúsenosť - do Trnavy by som neposlala ani koňa a nedala by som si tam odmerať ani tlak, tak sa úžasne postarali, že náš prvý synček je v nebi, poznám viacej ľudí, ktorým takto perfektne "pomohli", alebo detičky mali nejaký problém (vykĺbené rúčky, nožičky, atď).... druhý krát v Nitre a všetko v poriadku, plánovaný cisársky, mala som svojho doktora. ale vieš, tisíc ľudí, tisíc názorov, je to každého osobná vec, kam pôjde, jedna rada, nájdi si doktora, ktorý ťa odrodí 😉

linibini
18. jan 2014

jejda, až teraz som si všimla, že už máš bábenko, tak veľa zdravíčka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre