Pôrodnica v Považkej Bystrici a v Trenčíne

josi9
7. mar 2014

Ahojte mamičky! V júni mám termín pôrodu a stále sa neviem rozhodnúť kam ísť rodiť, či do Pov.Bystrice alebo do TN... Vedeli by ste mi poradiť, prosím o vaše pozitívne aj negatívne skúsenosti. Ďakujem

drobcek26l
7. mar 2014

@josi9 Ak chceš pridaj sa do skupiny, pôrodnica v PB a prečítaj si skúsenosti tých, ktoré tam rodili

nasatina
7. mar 2014

Ja mam skusenosti s oboma....v PB bolo dobré novorodenecké odd. a v TN bolo super porodnicke, ale u mna celkovo vyhráva TN

kurka69
7. mar 2014

@nasatina súhlasím 😉 TN - výborné skúsenosti

maca283
7. mar 2014

@josi9 Ja mam skusenost Tn a nelutujem nic Super personal dpokonca sa nemozem stazovat ani na jedlo Ak chces nieco podrobnejsie napis rodila som tam pred 5 mesiacmi

evickam1
7. mar 2014

@josi9 ja som nejaky cas lezala v nemocnici v PB, ale nakoniec ma previezli rodit do TN,mala som predcasny porod -cisarsky, drobec mal malu vahu, jednoznacne TN, nevahaj ani sekundu, lepsia strava a iny pristup personalu, lepsia zdravotna starostlivost o dieta aj o matku, su prisnejsi na zdravie dietata a to nie je vobec na skodu :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre