Výber pôrodnice

21. apr 2024

Ahojte. Neviem sa rozhodnúť pre vyber pôrodnice.. najbližšiu mám v okolí Žilinu, potom Ružomberok, Martin a najlepšie ohlasi počujem na Čadcu. Poradte mi prosím. Je to pre mňa dôležité, aby sme obaja prišli v poriadku. Ďakujem.

kvetinka1918
21. apr 2024

Ahoj ja som rodila v decembri 2023 v Žiline a nemôžem si sťažovať, čítala som dobre aj zle recenzie ale ja som bola spokojná starali sa o nás najlepšie ako vedeli boli milí usmievavý podporovali pomáhali vysvetľovali
Ak môžem poradiť a máš takú možnosť určite si zaplať nadštandard izbu somnou tam bol manžel a super boli aj ženy čo mali len 1 lôžkovu izbu a návšteva prišla kedykoľvek od rána do 18:00 mohli prísť na nadštandarte ti aj viacej vysvetlia viac sestričky a je to tam celé také lepšie za mňa ako čo som počula z hora kde sú spolu mamičky na izbách 😊 ty akože za mňa odporúčam pôrod super a izby asi jediné nadštandart mali sme svoj pokoj a kľud a hlavne to chodenie do sprchy že som mala súkromnú na izbe 😉ale asi zaleziyaj akú zmenu vychytas😉za mňa teda Žilina ja som opäť počula zle recenzie na Čadcu .

autor
21. apr 2024

@kvetinka1918 najhoršie počúvam na Žilinu, ale zas pre mňa je ako najbližšia, skôr sa obavam toho pristupu a teda aby sa nam nič nestalo,... už budem treťorodička, takže už maju k tomu taký prístup ako šak ona vie čo robí, tak som z toho zúfala

kvetinka1918
21. apr 2024

Vieš čo ja som mala naozaj dobrý pôrod aj prístup aj sme sa zasmiali taká pohodička záleží na akú zmenu natrafis ja som zas na Čadcu nič dobré nepočula vieš ako sto ľudí sto chutí 😊vraj najväčšia drzosť bola keď známej núkali zadarmo podviazat vaječníky a keď nesúhlasila tak ju začali prehovárať že to je zdarma 😂😂😂

lucia13022023
21. apr 2024

Odporúčam na Fb skupinu recenzie na pôrodnice a pôrodné príbehy, tuším tak sa volá 🙂

martamasarova
21. apr 2024

Aj ja som mala najbližšie Žilinu, ale rozhodla som sa pre Martin. Každý bol na mňa zlatý ešte aj upratovačka...na štandardnej izbe sprcha... Tri pôrody takze nešlo o náhodu 🙂 kľudne napíš IP.

domka222
21. apr 2024

Rodila som 2x v MT a poviem ti,vždy je to o personálne,ktorý má akurát zmenu. Prvý krát musel prísť k pôrodu starší lekár (komplikácie). Druhý krát bola pri pôrode mladučká lekárka,ktorá viedla pôrod fakt super.

bodkajp
21. apr 2024

4porody v mt, caka ma piaty + som bola minule leto ako doprovod. Ani raz som nemala vyhrady a som spokojna, preto pojdem opat do mt. Velkym plusom pri prvom rozhodovani bola pre mna kvalitna neonatologia. S ostatnymi porodnicami v okoli nemam veruziadnu skusenost

kikusenka1
21. apr 2024

No ja som mimo týchto nemocníc. Rodila som v Nitre a každý na Nitru strašne nadáva. Ja som nemala problém ani pri prvom ani pri druhom porode ani na oddelení šestonedelia a všade len počúvam aká je nitra zla.. skôr je to veľmi individuálne.

zuzi0911
21. apr 2024

PB si nerozmyslala? Rodila som PB pred 15 ,13 rokmi a pred rokom. Za každým top . X krat aj pohotovist ,hospitalizácie..nikdy zlý prístup
ZA ak je porod rýchly a nwtrva zbytočne dlho je všetko ôk.. ak už je porod tazsi tak žena je neschopná pre personál a nechajú zbytočne dlho trapit .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre