Rast stoličiek u 9 mesačného bábätka

brunko10
29. nov 2021

Ahojte, rastli niekomu z vašich detí stolicky príliš skoro? Ak áno ako to detičky zvládali? Mok synček ma 9 m a ma 8 zubov a teraz rastu stoličky, je ich viditelne vidno ešte stále pod ďasnom. Neviem sa dočkať kedy už budú konečne von lebo je nervózny a v noci skoro každú hodinu hore už dosť dlho.

eerikusik
29. nov 2021

@brunko10 naša mala prvy zub vonku keď nemala ani 3 mesiace,ďalší za dva dni...teraz má 11 mesiacov a tiež má 8 zubov a momentálne jej idú 4 stolicky naraz🙄trvá to už určite minimálne 2 mesiace a zatiaľ je prerezana jedna asi tak do polovice🤦takže ta nechcem strašiť,snáď to u Vás bude rýchlejšie🙂

paciko9
30. nov 2021

@brunko10 My sme čakali skoro 3 meaiace kym vyšli tiež nám išli všetky 4 naraz. Nám idu hrozne rychlo zuby. Momentálne nám idu očné zuby tiež 4. Kamistat náš každodenný🙂 ale keď sa v noci zobudí ze ju bolí tak jej dam polovičnú dávku paralenu (sirup) a vždy zabral.

petka1402
30. nov 2021

@brunko10 u nás to bolo rovnako, ale mal tuším 10-11m, no noci boli katastrofa, vyšla jedna a išla ďalšia, mal prilbicku na zležanú hlavu a ešte zúbky ho trápili, no užili sme si... V 13m mal 16 zubov, teraz ma rok a 4m a chvíľku je pokoj, uvidíme dokedy...