Koľko má vážiť 11 ročná baba?

somtucna
17. júl 2017

Koľko by mala vážiť 11 ročná baba pri výške cca. 159 CM?

doly7
19. júl 2017

Uz sme uplne od veci cim si vlastne sikovne zalozila svoju uchylku behat po konovi a napominat ludi.Neries tu malicku zlodejku z vychodu ona si uz svoj udel nesie.Naozaj nemam zaujem komunikovat s kravou Tvojho razenia.Tvoj zivot musi byt velmi chudobny lebo nic okrem snorenia a napominania ludi asi nemas na praci.Hlupana co sa rada zviditelnuje a nie ja,ale Ty si tu hladkas svoje zatrpknute ego .Najdi si chlapa co Ta po nociach dobre uspokoji aby si sa neukajala tu.Je Ti smutno,mozno si skareda a tucna ,opustena a jedine co mas je modry konik a ludi na ktorych si vybijas svoju zlost.Si zavisla na anonymnej komunikacii a tymto si liecis svoju zlost na cely svet.Tych nickov tu asi budes mat viac aby si si aj sama odpovedala a podporila sa.Grcam a mohutne Ty male skarede kacatko.Uz som Ti to napisal,bez do riti.Dakujem za nasu kvalitnu vymenu nazorov ked Ta tu zbadam urcite si to vychutnam.

obsadenemeno
19. júl 2017

@doly7 jediny kto tu riesi "zlodejku z vychodu" si ty.
A uz sa aj sam ukazujes, aky inteligent si. Dochadzaju argumenty, tak zacnes s urazkami. Neviem veru, co take strasne som ti napisala do tej prvej temy, presla som si svoje prispevky este raz, ale nevidim tam nic urazlive ani zhadzujuce. Akurat zeby som udrela klinec po hlavicke a napisala pravdu, ze si nam nenapisal UPLNE vsetko, ako to bolo??????????
Zato ty si honis ego tym, ze mi nadavas a zhadzujes ma? A preco? Lebo ta raz ojekabatila vychodniarka???? To je take ubohe, ze az.
A grcat by si mal nad sebou, ty ubohy, maly, zatrpknuty clovek. Zlost na svet mas ty a mozno by si si mal nieco vziat zo svojich rad a uz konecne vyprazdnit gule, lebo ti to semeno udiera na mozog. Pekny den.

dai
19. júl 2017

Ahojte - vstupim vam tu do tohto aj ked ja rada aj taketo diskusiu ( aj ked ta vulgarita je uz pre mna dost cez ciaru☹)
Iddm teda poucat riskujuc nejaky ten koment na moju osobu - ale tuto temu zalozilo 11rocne dieta - sama mam dceru v tomto veku a teda velmi nerada by som bola keby citala takuto diskusiu dospelych ludi☹ uvedomte si ze ona je zmetena sama zo seba nepotrebuje este tuto zlobu co z vasich prispevkov ide citat☹
Dakujem za precitanie a hadam to uz ukoncite...☹

doly7
19. júl 2017

@obsadenemeno Nastastie zijem vo vztahu tak problem nemam co Ty evidentne ano.Zatrpknuta ,skareda smudla co sedi cele dni pri pocitaci a buzeruje ludi.Vidis uz aj cudzi ludia sa z nas smeju.Ospravedlnujem sa vsetkym a koncim tuto diskusiu a dufam,ze aj skarede zatrpknute kacatko uz prestane otravovat ludi a pochopi o co mi vlastne ide.Si psychopaticka zena ,a nie ja si potrebujem dokazovat to skor Ty.Samota je zla a vidno,ze Ti z nej uz drbe.Maj sa ako chces a fakt uz daj pokoj.Nemam zaujem o komunikaciu s Tebou a ked sa chces vykecat a este ma pourazat pouzi na to iny kanal napr ten co si z neho vyliezla chuda.

deti95060810
19. júl 2017

kde kliknem, tam sa títo dvaja hádajú. doly a obsadenemeno....však nech si vymenia adresy, a potom si to vyjasnia stručne - ručne....alebo ako chcú....

obsadenemeno
19. júl 2017

@doly7 a ide ti....chudacik zatrpknuty.... blablabla...... nic o mne nevies, ale posudzujes.... tak ak nemas zaujem o komunikaciu so mnou, neodpisuj mi. Nikto ta nenuti. Ale ty si nemozes pomoct, ze? Noze, ukaz, ako hlboko este dokazes klesnut.....naloz mi este viac, ved preco nie....... nepoznas ma, nevies kto som, aka som, ale urazas. Pekne. A smeju sa z teba, akurat ta jedna fanynka co tu mas sa nepreniesla cez to, ked som raz s nou nesuhlasila. Ale ju uz tu poznaju, meni nicky na pockanie a prave ona komentuje v KAZDEJ teme.

@deti95060810 neviem potom, kde klikas, lebo ja som s nim debatovala len v jednej jedinej teme az dokial sa nezacal do mna navaazt v tejto.