Odvolanie po neprijatí na strednú školu

annatinkova
23. máj 2022

Dobrý deň syna neprijali na 2 gymnázia, pre nedostatok voľného miesta. V oboch prípadoch sme hneď podali odvolania. Do akého dátumu mi školy majú dať vedieť výsledky po odvolaní?
Ďakujem

terina25
30. máj 2023

@katus69 davala som odvolanie a tiez nic. Ale moja velku sancu nema. Nastastie este mame rok cas,tak nestresujeme

ela13
13. máj 2024

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť co napísať do odvolania ak syn nebol prijatý z dôvodu nedostatku miesta? Písali ste tam, ze žiadate riaditeľa školy o prehodnotenie? Písali ste tam aj nejaké vrty typu, zaujímajú ho cudzie jazyky, športy a neviem ci všetko? Vopred vďaka. Tento rok to vyzerá nie veľmi ružovo. Všade je neskutočný natresk a v našom okolí, čo sú deti, robili prijímačky na 3-4 školy a nik nie je prijatý...

terina25
13. máj 2024

@ela13 ja som napisala len ze chce studovat na ich skole a ze na ziadnu inu skolu ju neprijali . Ziadne omacky som nepisala. Aj tak nezalezi na tom co tam das aky dovod ale kolko bodov ma

terina25
13. máj 2024

@ela13 moja bola na 3. Na 2 uz vysledky viem,tretiu neviem ale predpokladam ze to bude ako vzdy pre nedostatok miesta. Cize z 3 skol ani jedna nevysla. No je prva pod ciarou na OA,dala som odvolanie a uz mi volali,ze ju prijmu. Ale papier este nemame

luliu
13. máj 2024

Vedel by mi poradiť niekto, či stačí podať odvolanie cez Edupage alebo či treba posielať aj písomne poslat, resp. odniesť do školy. .... Ďakujem

ela13
13. máj 2024

@terina25 nám došlo že je neprijatý na biling. Gymnázium, ale na akom mieste je neviem. Akurát napisali, že musíme si ísť osobne pre rozhodnutie a až následne potom môžeme podať odvolanie. Ide o Pankuchovu v BA...

kivivi
13. máj 2024

@luliu edupage staci na 100%. Podavali sme tak minuly rok a na odvolanie vzali.

yvoneta
13. máj 2024

@luliu stačí cez edupage, dnes som sa na to informovala, zároveň aj najlepšie cez edupage. My tiež čakáme, na všetky gymka som podávala odvolanie, ale neviem na akom mieste sa umiestnila dcéra, až 17.5.to zverejnia.

terina25
Včera o 17:14

@luliu ja som poslala len cez edupage

mondolina
Včera o 17:23

@luliu
mne dnes škola potvrdila, že sa všetko rieši cez edupage. aj odvolanie