Povýšenecká spolužiačka

lululu54321
29. aug 2023

Dobry vecer,toto je vymyslene meno,skor sa chcem vyrozpravat..mate niekto takuto skusenost alebo prezivate niektora mamina toto iste alebo podobne?
Ide o to,ze uz sa blizi skola a uz mam nervy,lebo niektore dievcata v triede su povysenecke..skir teda jedna,kt.sa s mojou predbieha aby bola ona viac..ostatne deti to zrejme nevidia,moja je celkom oblubena v kolektive,ale trosku ju to trapi,ze niekedy ta spoluziacka na nu tak povysenecky pozera..moja nema ani znackove veci ani nic, len to je to,ze byvame vedla seba a od mala to bolo,ze ked mala moja nieco tak ta jej spoluziacka musela mat hned to a este aj viac..ked boli mensie tak moja mi povrdala,ze patka ma lepsi zivot,mna to velmi trapilo,teraz je starsia a uvedomuje si,ze ako to vlastne medzi nimi je..ony sa svojim sposobom maju radi,ale toto je to co ma vytaca..uz to moja pochopila,ze takto to nemoze byt,len uz mam nervy ze aby nebola v skole smutna a aby ju ostatne baby prijali lebo henta herecka je top v triede

deti95060810
29. aug 2023

tak prelož dieťa na inú školu a máš po probléme - aj pokoj od "hentej herečky" ...😉

tosomja
29. aug 2023

@lululu54321 neblázni. Tvoja dcéra pochopí, že aj iné dievčatá na škole sú, že niektorá má viac, iná menej. Niektorá viac a iná menej obľúbená.
Moja dcéra je už 7.rocnik, ale to, čo riešia, niekedy sa mi rozum zastaví. Ona má to, ona má hento, ona fajčí, ona má frajera, ona chodí s holým bruchom....raz je kamoška s jednou, raz s druhou. Potom nejde do školy, lebo sa pohádali, inokedy by išla aj keď je chorá lebo sa dohodli.
Nechce takú ťažkú, lebo nikto takú nemá, atď...
Aj tak tam chodí rada, dobre sa učí. A hlavne mi všetko povie a čo sa mi zdá cez, riešim.

lululu54321
autor
29. aug 2023

@tosomja dakujem 💕

zuzinka888
29. aug 2023

@deti95060810 po probleme? Obavam sa ,ze na kazdej skole ci triede su " oblubene" dievcata, ktore potrebuju byt najkrajsie, mat len to najlepsie...... a potom su tam dievcata co sa tej top pchaju do zadnice a potom ostatne nkrmalbe baby. Takze prelozenim asi nic nevyriesi. Dcere treba vysvetlovat,ze mnohokrat nie su veci take ako sa nam zdaju. Kocka sa hra na dolezitu, no v skutocnosti sa mozno iba na nieco " hra" a nie je taka dokonala. A drahe veci mozu byt len naplast, za nedostatok casu od rodicov, ci zaplnenie samoty....

mogaa
30. aug 2023

teraz sú to veci, neskôr to budú farbené vlasy alebo malovanie do školy....prečo sa hentá môže malovať a ja nie? prečo môže mať tetovanie a ja nie? dcére normálne vysvetli že nemôže mať všetko a nikdy všetko ani mať nebude....ostatné je už medzi dievčatami a ty do toho nezasahuj....v každej triede sú obľúbenejšie dievčatá a aj "hviezdy" ktoré musia byť na výslní nech sa deje čo sa deje....dcéra neskôr zistí čo dôležité je a čo sú takéto malichernosti....svoje dieťa nikdy neochrániš pred smútkom alebo sklamaním, ale to k životu jednoducho patrí, formuje ju to aby si uvedomila čo je dôležité čo nie, aby našla svoje priority....

kremlika
30. aug 2023

proste musi pochopit, ze su aj take deti, ktore maju potrebu takto sa predbiehat. ak by bolo to dievca spokojne a malo vsetko, ver mi nemalo by toto za potrebu. tvoja si musi najst ine kamosky a prestane ju jej chovanie trapit

babydesire
30. aug 2023

@tosomja to je super koment a rada 😉